Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Unos M,P varira, UH ne unosim uopce-a niti se zamaram s njima- jedino sto uleti kroz jaja, lan i tome sl. ali sve skupa zanemarivo malo, mislim da je ispod 10-20g.
    M-bilo je dana kad sam isao i preko skoro 300g (prvih par dana), a jucer cak ispod cca 100g-iskreno bas i nemam apetita nesto, pojedem kad ogladnim-svakih par sati porciju od 30-40g P i uz to masti 10-20-30g. Proteine drzim oko 180-200g, kako koji dan.
    Znam da mi ispada unos kalorija premali s obzirom na kilazu itd-ali jednostavno ni neosjecam neku glad, niti umor, niti slabost tako da ni sam nisam siguran dali da se "natjeram" da pojedem jos nesto masti ili da slusam tijelo i papam samo kad osjetim potrebu-molio bi momke iz titana da prokomentiraju ovo???
    Inace momcima hvala na dosta korisnih savjeta po pitanju keta
    Kilaza je pocetna bila 110kg. Jedino mi idu na zivce upale- dosta sporo prolaze i lako ih dobijam iako sam smanjio volumen treninga (ostao sam na visokom intezitetu samo malo manje serija)
    I opseg ruke i dalje stoji na 41 sto mi je jako drago (bio je 42 prije dijete pa drugi dan pao vec na 41)

    Edit: cardio-znam otic u setnju tu i tamo malo vecim tempom,ili cak na posao pjeske al bas cardio na ergometru cu uskoro pocet ubacivat malo pomalo, kofein uzmem kako kad-nekad nista 2-3 dana pa onda duplu dozu
    Last edited by Corry; 07-03-13, 15:48.
    MYPROTEIN

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      a posni sir jeli jedes? neki kazu da izbacuje iz ketoze

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Jedem,cca 250g dnevno-ako napravim keto kruh od weedeemera onda i puuuno vise Whey konzumiram isto nakon treninga i to bez ikakvih dodatnih masti i tome sl. Sve je to nesto sitno UH i mislim da nebi trebalo izbacivat.
        MYPROTEIN

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          a sto whey neizbacuje iz ketoze zbog svog visokog GI

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            whey ima mogucnost provociranja inzulina ali buduci da je to obrok nakon treninga i buduci da su svi ostali obroci "masni"pa i onaj prije treninga, mislim da ipak nije toliko "mocan" da bi izbacio iz ketoze-iako ga ni ja nisam htio pit prvih 10-ak dana. Sad ga pijem i to s 1000mg vitamina C i ne osjetim nikakve promjene--Ako bi ih uopce i trebao osjetit-sad za sad ga nastavljam piti.
            MYPROTEIN

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              aha,a sto kazes na ovo 200 gr P,170 gr M,20 gr UH, ali P samo iz hrane ne iz whey,jeli bi to bila dobra prehrana za keto ,a masti su uglavnom iz maslaca i maslinovog ulja

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                to je cca 2410 kcal dnevno-probaj pa si vidi napredak jer nezz koliki ti je TDEE, ali cca 500 kcal ispod TDEE-bi trebalo bit ok. Ja kao izvor masti koristim jaja, maslinovo, i svinjska mast+spek obozavam ga Ako vidis da kile stoje-smanji masti i to je to. I ne zaboravi na unos vlakana inace nista od kakice
                MYPROTEIN

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  ma to ja samo pitam necu ja jos na to nego me zanima misljenje ljudi koji su na njoj, a kakvi su treninzi snaga,volja? bice nema niti malo pumpova na treningu hahaha

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Treninzi iznenadujuce dobri s tim da sam malo smanjio volumen,normalno da nije kao i na prehrani za masu ali nije ni tako lose stanje. Ako je los dan, coffein je uvijek pri ruci
                    Jedino mi "smeta" jer imam osjecaj da dobijem upale lakse nego inace-kao da upale dobijem cim pogledam spravu
                    MYPROTEIN

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      haha a vidis ja obozavam kad dobijem upalu pogotovo prsa kad me uhvate,osjecam se mocno )

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        ma volim i ja upale, i gustam u njima-kad ih nemam-osjecam se .....cudno Ali je stvar u tome da ako odradim trening po svom standarnom programu koji sam radio na masi-imam upalu narednih 7 dana umjesto standarnih 2-3-4 dana. Tako da sam smanjio malo broj serija i izbacio neke izolacijske vjezbe za ruke i sad su upale pod kontrolom-cca 3-4 dana.
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          cekaj to ti se pocelo dogadati od kad si na keto dijeti ili ??

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Da, od kad sam na keto. i to bez obzira jel unosim 200 ili 300 g P i je li unos masti visi ili nizi.
                            Inace i svaki trening na masi dobijem upale- nekih djelova tjela malo slabije, nekih jace-ali napredak je u globali jako zadovoljavajuci.
                            Sad kad sam na keto, dobijem upale ali imam osjecaj da su full jace i duze traju. Tu je jos jedna stavka- prebacio sam se ponovo iz teretane na BW vjezbe pocetkom dijete-ali opet-i na masi sam radio BW vjezbe-osim zadnja cca 2,5 mjeseca pa mi se to nije dogadalo. Kazem, zato sam samnjio volumen treninga malo i sad su upale ok- taman se stignem oporavit za sljedeci trening.
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Evo mali report
                              2 tjedna na režimu.. uglavnom po primjeru prehrane 1 sa malim varijacijama tako da kcal od 2000-2300 variraju. Izgubljeno jedno 5 kg al dobro nisam imao pre velik bf... iskreno zilavosti je vise bilo za vrijeme bulky faze pumpovi su isto relativno slabi i upale traju *****o dugo .. nakon jedno 7-9 dana dijete osjeca san slabost u nogama kao da su pod upalom, umor strašan jedva se moglo hodat al je prošlo odma nakon cheata ( obrok prije treninga ... pizza i palacinka hehe ) nakon cheata zilavost se popravila samo malo.. inace treninzi su relativno isti sta se tice kilaza ...

                              Iman 2 pitanja za ISKUSNJAREE

                              - jeli moguce za vrijeme keto dijete napredovat u slabijim djelovima tipa Gornja prsa ? listovi?
                              - Nakon gubitka X % bodyfata i povratka na relativno uobicajenu prehranu u malom suficitu oce li zilavost bit onako standardna ka prije keto ili dosta bolja?

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                mora li se jesti kikiriki u ljusci ili može onaj prženi?

                                Comment

                                Working...
                                X