Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    ako je vjerovat deklaraciji na kikirikijiu... ovajj u ljusci ima 8 g UH ( od toga 4 g vlakana ).. dok przeni ima 20 g UH... boo
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      lolipop ti nisi ni bio u ketozi ako si jeo pizzu i palacinke,a zasto jedete orasare?? ja sam si izracunao prehranu znaci pripremio sam je vec jer je jos necu raditi i na 200 gr P i 200 gr M imam svega 4 gr UH,jer masti sve iz malaca,malinovog ulja i gaude ne posnog sira jer ima UH dok neke vrste gaude imaju 0 UH

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Orasi, bademi, kikiriki i tome sl-Zbog "kvalitetnih" masti koje sadrze+ jako su zasitni tako da te jedna saka moze poprilicno zasitit.
        4g UH- super,ali vjeruj mi da ti nista nece bit ni ako pojedes koji gram vise od 4.
        Ima jos sireva koji su na 0g UH-ja sam trenutno na edameru npr.
        MYPROTEIN

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          e ti sirevi poput gaude,edamera imaju domar omjer P i M za ketogenu 25-25 gr zavisi kako koji neki gram vise neki gram manje,ali bolje unositi M putem malinovog i omege 3 i eto ti kvalitetnih masti hehe

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            @mate31 ketostix kolko god bili neprecizni opet pokazuje jesi li u keto ili nisi .. meni je ++++ tako da sam siguran da je to ketoza :P inace jedem kikiriki koji u tommya vadiš u kesicu i važeš ( nije pakiran )

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              a jeo si i pizzu i palacinke,mislim na pizzu i palacinke sa bijelim psenicnim brasnom???

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                to je cheat day :P

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  aha,gledam ja kako to da mozes biti u ketozi a jedes pizzu,a ti si mislio na dan punjenja

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    netko gore jede gaudu ako sam dobro zapamtio..pa bolje da zamjeni sa:

                    http://www.dukat.hr/hr/proizvodi/president/emmentaler
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Ma svi ti sirevi dodu tu negdje, samo treba pazit na ugljice. Ja sam uzeo u plodinama kad je bio na akciji edamer, 25P; 22M; <0.1 UH. Inace evo da se malo i pohvalim- sutra mjesec dana bez punjenja
                      MYPROTEIN

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        mene samo zanima izbacuje li whey iz ketoze neki kazu da neki ne a ima li netko da iz vlastitog iskustva to kaze a ne rekla kazala

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by mate31 View Post
                          mene samo zanima izbacuje li whey iz ketoze neki kazu da neki ne a ima li netko da iz vlastitog iskustva to kaze a ne rekla kazala
                          Da i po ne znam kojoj klasifikaciji whey ima visoki ili glikemijski ili inzulinski index opet je to PROTEIN koji kudi i kamo manje diže inzulin nego ugljikohidrati, poznato je npr. i da BCAA kao "dižu inzulin", ali opet ne toliko da bi ikoga izbacile iz ketoze. Ako neki ljudi mogu proći i uz umjereni unos kompleksnih carbsa i abnormalne unose vlakana na keto dijeti, a da ih ne izbaci iz ketoze, e onda nikoga sigurno neće whey baciti iz ketoze.
                          Ako hoćeš baš biti siguran, onda lijepo par dana jedeš samo whey kao izvor proteina i normalno masti ko i standardno na ketogenoj dijeti pa si izmjeriš s tim "prokletim" ketostikovima ketone i onda nam javiš kakvo je stanje bilo, ja znam unaprijed šta će biti. Čak znam i slučajeve da su neki samo pili whey tijekom cijelog dana bez masti i ugljikohidrata i bili su non stop u ketozi bez obzira na glukogenezu.
                          Uglavnom uz unos masti od preko 50% kalorijskog unosa i umjereni unos proteina da si isus-bog nema tih proteina koji će te izbaciti iz ketoze!

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by Corry View Post
                            Znam da mi ispada unos kalorija premali s obzirom na kilazu itd-ali jednostavno ni neosjecam neku glad, niti umor, niti slabost tako da ni sam nisam siguran dali da se "natjeram" da pojedem jos nesto masti ili da slusam tijelo i papam samo kad osjetim potrebu-molio bi momke iz titana da prokomentiraju ovo???
                            Inace momcima hvala na dosta korisnih savjeta po pitanju keta
                            Kilaza je pocetna bila 110kg. Jedino mi idu na zivce upale- dosta sporo prolaze i lako ih dobijam iako sam smanjio volumen treninga (ostao sam na visokom intezitetu samo malo manje serija)
                            Jasno da ti se je apetiti smanjio prvenstveno zbog konstatno niskog inzulina jer nema fluktuacija u količini inzulina u krvi, kao kad se jedu carbsi, jer nakon što se značajno podigne inzulin te se nakon toga i drastično spusti nastupit će ona "potreba za slatkim"-glad, a u drugu ruku budući su ti obroci s visokim unosom masti količinski puno manji nego obroci s komplexnim carbsima naravno da ti se nakon nekog vremena "skvrči" želudac, nema obroka velikog volumena koji će "razvlačiti" želudac pa i zbog toga osjećaj sitosti je veći.
                            Upale se mogu pripisati možda intenzivnijim trennzima nego na "masi", u svakom slučaju ako želiš ubrzati samu regeneraciju mišića treba ubaciti veću količinu omege 3 - 10-tak grama dnevno, umjerenu količinu aminokiselina, bcaa, glutamina oko treninga (prije, tijekom, poslije) s tim što je prednost keto dijete što vam sigurno neće trebati onolike količine aminokiselina kao na klasičnoj dijeti da ubrzate regeneraciju, odnosno trebat će vam ih puno manje da postignete isti efekt!

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              ja pijem 2x dnevno whey, cca 3 sata poslije rucka i poslije treninga..
                              ovisno o tome kad i sto sam vecerao, ponekad ubacim i kasein i jos nisam "izasao" iz ketoze.. barem tako kazu svima nam dragi, a posebno deckima iz titan gym-a, keto stikovi..
                              ne osjecam neke velike upale, trening je 4-5 puta tjedno i velikog inteziteta sa dropsetovima, super setovima itd..
                              uz whey i kasein, uzimam glutamin "oko" treininga.. prije i poslije i BCAA poslije treninga i tokom dana izmedu obroka..
                              mozda zato se skracuje vrijeme oporavka i upale, ali to ostavljam strucnjacima da prosude..
                              snaga mi je na pocetku dijete bila cca 10% manja i sad nakon 3 tjedna na ketu se skoro vratila.. trebalo mi je valjda malo vremena da se tijelo prilagodi i navikne, a i mozda nisam unosio dovoljno masti na pocetku..
                              masnoce unosim maslinovim uljem, fish oil-om, majonezom, maslac od kikirikija, przeni kikiriki itd..

                              u pocetku sam imao problema kod kakice, ali to sam regulirao sa psylium kapsulama i dodao malo voca ( jabuka, kiwi ) i lan sjemenke..
                              psylium se preporuca uzimati 10 dana, pa onda pauza ( tako kaze teta u apoteci ).. sta preporucate za obogacivanje prehrane sa vlaknima, a da ima manje carbsa..?

                              zanima me kakava je situacija s vocem..? jedem jedan kiwi na dan pa drugi dan jabuku, obicno malu..
                              da li je to ok ili skroz izbaciti voce zbog secera..?

                              inace, bio sam na 101-102kg (visina 176 ), reguliranom prehranom ( meso, riba, voce i povrce ) + teretana bez cardio, sam dosao do 91-92..
                              sad sam 3 tj na keto i na 85kg.. misici se bolje vide, a i spekec oko trbuha se topi pa izgleda kao da sam na keto dobio na masi

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                ja osobno voce niti ista nalik tome ne konzumiram i mislim da takvim stvarima nije ni mjesto na keto,ali opet-ako mislis da te ne izbacuje i ne dize ti inzulin dovoljno visoko da bi zasao iz ketoze.. zasto ne. Iako je mislim receno da keto stapici nisu nikakvo stvarno mjerilo dali smo u ketozi.
                                Ja kao izvor vlakana koristim uglavnom mljevene lanene i to u Keto kruhu koji je fenomenalan obrok uz posni i malo gaude/edamera
                                MYPROTEIN

                                Comment

                                Working...
                                X