Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    ne ne ne,ako se uzima kemija nema stvarno potrebe za ovu djetu,kad si na kemij onda ljepo ide cikliranje UH

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by mate31 View Post
      ne ne ne,ako se uzima kemija nema stvarno potrebe za ovu djetu,kad si na kemij onda ljepo ide cikliranje UH
      Odkud takve gluposti valjaš. Jesil ti radio cikliranje i keto i još si pritom na hemiji? Da li to govoriš iz vlastitog iskustva ili "čula rekla kazala"? Koliko hoćeš natjecatelja na hemiji radi keto. Ti i hemija, ko da si 5 godina na hemiji pa sa takvim iskustvom pričaš.

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by mate31 View Post
        koliko sam upucen u steroidi za defku najidealnija kombinacija je test-tren,jer tren preje.beno radi i na jakooo malom kalorijskom unosu.tako da ako netko misliti koristiti test na defki bilo bi i vise nego pozeljno da i tren koristi ne u velikim dozama 200-250 mg na tjedan i vjerujem da skoro pa nista misice mase se nemoze onda izgubiti
        Si siguran da se ne može uz tren na dijeti ništa mišića izgubiti?
        Kod natjecatelja s ovih područja prije je čudno kad kažu da ne uzimaju kombinaciju testo + tren na dijeti, što ti govori koliko je takva kombinacija popularna.
        Samo, uzmi prosječnog našeg buildera/clasičara od kojih rijetko koji na natjecanju ima više od 80-85 kg i uzmi da redovito taj isti builder koji cijele godine više/manje pazi šta jede i natuče redovito do 100-110 kg mase, recimo neke forme na kojem mu se "naziru" trbušnjaci, što se može zaključiti da ne nabaci previše špeka van sezone i sad uz ovakvu kombinaciju i puno svega drugog u 2-3 mjseca dijete padne na 80-85kg (često bez aerobnog) I TI STVARNO MISLIŠ DA ON SKINE 20-30 KG ŠPEKA I VODE KOJI ODU U TAKO KRATKOM ROKU?
        Meni se ipak čini da usprkos ovakvoj adrogenoj kombinaciji dosta mišića na dijeti se izgubi, makar većina ovdje misli da to nije tako i čini mi se da kortizol je značajan problem na svakoj dijeti i možda bi trebali bježati od kardia i drastičnih kalorijskih deficita "ko vrag od tamjana", koliko god se neki sprdali iz toga, jer nemaju očito nikakvog iskustva u praksi?

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by mate31 View Post
          ne ne ne,ako se uzima kemija nema stvarno potrebe za ovu djetu,kad si na kemij onda ljepo ide cikliranje UH

          Hm, otkud ti ovo, koliko ja znam keto dijeta nema nikakve veze s uzimanjem kemije ili neuzimanjem, kao ni jedna druga, kemija će uvijek značajno smanjiti katabolizam na bilo kojoj dijeti, s tim da je keto dijeta u prednosti jer sama po sebi je dosta "antikatabolična" po svemu gore objašnjenom, a koliko mi je poznata keto dijeta za natjecatelje je npr. u USA čak i popularnija od klasičnih dijeta, a i ova kmbinacija tren+testo im je "najomiljenija" na keto dijeti?
          Svaka dobra/pametna dijeta radi bez ikakvih anabolika, samo je pitanje koliko ćeš mesa izgubiti na dijeti s anabolicama, a koliko bez/natural!!
          Last edited by TitanGym_BP; 12-02-13, 21:45.

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Originally posted by Rijeka87 View Post
            Dali ste mislili na ovako nesto?
            i dali netko zna nutritivnu vrijednost ove namirnice? nigdje ne mogu pronac
            Da, riječ je o indijskom trpucu, gotovo je neizostavan na keto dijeti,da se naći i kod nas u prahu, ali nije baš jeftin 40-tak kn - 200 g.
            Ne trebaš se opterećivati s nutriativnim vrijednostima vlakana, ona jedino služe za probavu, višak te neće izbaciti iz ketoze, toga se ne trebaš bojati. Obično je potrebno dnevno ukupno oko 50 g vlakana za probavu, znači iz povrća i psiliuma, a budući je psilium relativno skup uglavnom redovito se uzima neka minimalna doza, a to je 15-tak grama, iako bi idealno bilo dnevno ga uzimati oko 30 g!

            Indiski trputac su ti čista vlakna, ako se dobro sjećam na 100 g je jedno 80-90 g vlakana, tako da ga slobodno računaš koliko praha toliko vlakana!
            Last edited by TitanGym_BP; 12-02-13, 22:30.

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              dino prvo cu ti reci da se spustis na zemlju,jer nema smisla ici na keto djetu jer cikliranjem UH punooo brze kile idu dole ali ide i misicna masa,ali kad si na kemij e onda je punoo bolji izbor cikliranje UH, titan gym sslazem se da moze kemija i na ovu dijetu ali bolje je kemiju na nekoj jeb,enijoj djetiti koristiti gdje je katabolizam velik jeli shvacate sto ocu reci, a to za tren neznam ja iz vlastitog videna sam puno drugacije vidio

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Ne želim se raspravljati jer imaš neku svoju dogmu i to furaš. Nikada ne možeš reći da je neki princip djete bolji od drugog jer svaka osoba je različita, i što je jednom super drugom nije. Kao što je Boris rekao ova djeta je anbolična, i uz rodise daje odlične rezultate. Eto nadam se da ćemo nekad vidjeti rezultate tog tvog 'cikliranja'.

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by WTF View Post
                  Sto nebi cardio trebao ici pri vecem BF-u a kasnije kad je nizi izbaciti ga upravo jer je masti manje i veca je opasnost po misice?
                  Originally posted by TripleZ View Post
                  vako ja to:
                  ...
                  - sad hoces bas da se izrezes? sta ces sad? imas 2 solucije: unijeti <2000 kcals dnevno, osjecati se lose i skroz malo energije unositi u tijelo ; ili, uneses recimo 2500 kcals sa sasvim normalnim makrosia i ubacis malo kardio koji ce te opet ubaciti u deficit
                  Originally posted by TitanGym_BP View Post
                  Ovo su one dijete tamo negdje s početka 90-tih, odnosno iz prošlog stoljeća ili ti dobro ide teorija iz nekh starih knjiga, a baš i nisi puno stvari probao u praksi!
                  Ovo Tripleovo obješnjenje se nije odnosilo na keto dijetu. Rasprava se voddila HIIT vs LI a WTF se samo nadovezao...

                  Iz osobnog iskustva mogu potvrditi da ne treba ići odmah sad cardiom. Dapaće što kasnije, tj u onom trenutku kad više ne možeš smanjivati kcal unos a bazalni se toliko smanjio da kile neće dolje.

                  Ovo je posebno izraženo ako se kreće na defku sa većim BF-om jer je onda organizam dugo u deficitu dok dođe na jednoznamenkasti BF a na taj način se značajno uspori metabolizam.
                  Druga zamka cardia je ta da se kondicija drastično povećava tako da se meni osobno događalo da moram pojačavati tempo da bi se uopće oznojio i da mi HR pređe 100. Nakon 2 mj se to svede na jurcanje po stazi u trajanju od sat vremena a efekt nikakav...
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Originally posted by mate31 View Post
                    dino prvo cu ti reci da se spustis na zemlju,jer nema smisla ici na keto djetu jer cikliranjem UH punooo brze kile idu dole ali ide i misicna masa,ali kad si na kemij e onda je punoo bolji izbor cikliranje UH, titan gym sslazem se da moze kemija i na ovu dijetu ali bolje je kemiju na nekoj jeb,enijoj djetiti koristiti gdje je katabolizam velik jeli shvacate sto ocu reci, a to za tren neznam ja iz vlastitog videna sam puno drugacije vidio
                    Ne vidim smisao uzimanja trena pogotovo po onome sto sam procitao i porazgovarao sa nekim "znalcima" i natjecateljima.Preporucuje se vecinom za finisiranje u natjecateljskom ciklusu , a i taj efekt nije dugotrajan , jer nikada neces biti tako tvrd i gust kao kad si ON. A ako se vec cilja na neku zavrsnu doradu i bolju tvrdocu onda bolje bi bacio oko na winny , jer bi takodjer napravio ono sto se zeli
                    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                    - Aldous Huxley

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Gospodo iz TitanGyma, kad ste radili keto dijetu jel mozete napisati koliko dugo ste ju radili, koliko ste ukupno kila skinuli u tom periodu i kako je kronoloski isla kilaza prema dolje? Po tjednu recimo. Jer zanima me cisto dali se i koliko smanjio gubitak kila pri nizem bf-u po tjednima.
                      I nakon zavrsetka keto dijete kako ste krenuli dalje s prehranom tj. podizanjem Uh-a po tjednima i dali ste smanjivali masti?

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by WTF View Post
                        Gospodo iz TitanGyma, kad ste radili keto dijetu jel mozete napisati koliko dugo ste ju radili, koliko ste ukupno kila skinuli u tom periodu i kako je kronoloski isla kilaza prema dolje? Po tjednu recimo. Jer zanima me cisto dali se i koliko smanjio gubitak kila pri nizem bf-u po tjednima.
                        I nakon zavrsetka keto dijete kako ste krenuli dalje s prehranom tj. podizanjem Uh-a po tjednima i dali ste smanjivali masti?
                        To sve i mene zanima, i koliko bf je moguce izgubit u cca mjesec dana strogog pridrzavanja?
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by seage View Post
                          Ne vidim smisao uzimanja trena pogotovo po onome sto sam procitao i porazgovarao sa nekim "znalcima" i natjecateljima.Preporucuje se vecinom za finisiranje u natjecateljskom ciklusu , a i taj efekt nije dugotrajan , jer nikada neces biti tako tvrd i gust kao kad si ON. A ako se vec cilja na neku zavrsnu doradu i bolju tvrdocu onda bolje bi bacio oko na winny , jer bi takodjer napravio ono sto se zeli
                          a vidis i ja sam razgovarao sa ljudima sto su osvojili dosta prvih mjesta na natjecanjima,i wini se nemoze usporediti sa trenom,tren je najbolja opcija za defku i nema smisla uzimati ni wini ni tren ako ti je bf velik, dino ja jesam trenutno na cikliranju UH i mogu reci da reze je,backi i nema teorije da ikad neku drugu dijetu probam eto toliko od mene

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by WTF View Post
                            Gospodo iz TitanGyma, kad ste radili keto dijetu jel mozete napisati koliko dugo ste ju radili, koliko ste ukupno kila skinuli u tom periodu i kako je kronoloski isla kilaza prema dolje? Po tjednu recimo. Jer zanima me cisto dali se i koliko smanjio gubitak kila pri nizem bf-u po tjednima.
                            I nakon zavrsetka keto dijete kako ste krenuli dalje s prehranom tj. podizanjem Uh-a po tjednima i dali ste smanjivali masti?
                            Kao i kod svake dijete, trajanje dijete ovisi ponajprije o količini špeka koji se treba skinuti, meni kao teškom endomorfu koji redovito nabaci previše špeka u van sezoni, keto dijeta, ali i većinom sve ostale su mi trajale u prosjeku 16-20 tjedana, za razliku od nekih drugih mogu reći da na kraju keto dijete ostane nekoliko kg mišića više nego obično.

                            Kilaža mi nikada, niti na 1 dijeti, ne ide kao u "knjigama", svaki tjedan 0,5-1 kg, može se desiti da 2-3 tjedna stojim na istoj kilaži pa u 1 danu padnem 2-3 kg!
                            Naravno da kao i na svakoj dijeti, što je niži bf kile idu teže dolje, recimo da se tijelo "brani", ali u tom slučaju napisao sam gore šta se postepeno radi, s tim da kad dosegneš 1,5 sat kardia dnevno (ne u komadu), izbaciš cheet meal, pa ubaciš dane s povrćem+proteini....
                            Najbolja varijanta poslije keto je cikliranje carbsa, dok se sve više/manje ne dovede u normalu, moje keto dijete su redvito bile za natjecanja pa nakon kratkog carbs rotationa uvijek su završavale višetjednim prežderavanjem

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Originally posted by Rijeka87 View Post
                              To sve i mene zanima, i koliko bf je moguce izgubit u cca mjesec dana strogog pridrzavanja?

                              E ovakva pitanja slušam svaki dan: "Šta kad bi ja sad išo na dijetu, pa bi trenirao ovako i koliko bi meni trebalo...?"
                              Jednostavno za takve odgovore treba ti vrač pogađač jer svatko je različit, prvenstveno različiti tjelesni tipovi i mnoge dr. stvari su u igri, i da totalno isto rade 2 čovjeka, što je opet teško, na kraju rezultati neće biti isto, niti vrijeme potrebno za dostizanje određenog cilja.
                              Naravno, ako si ekto trebati će ti kraće vrijeme da spustiš bf i to ćeš uspjeti bez previše muke, odnosno bez kardia i svega ostalog nabrojanog, ali ako ti je ovo na profilu stvarna visina i težina:
                              Visina (cm)
                              172
                              Težina (kg)
                              64,5

                              onda bih prije rekao da tebi treba mišića, a ne nikakva dijeta bez obzira što vjerojatno nisi zadovoljan s bf-om, jer bez dovoljno mišića nikada niti nećeš moći bit zadovoljan!

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Originally posted by mate31 View Post
                                dino prvo cu ti reci da se spustis na zemlju,jer nema smisla ici na keto djetu jer cikliranjem UH punooo brze kile idu dole ali ide i misicna masa,ali kad si na kemij e onda je punoo bolji izbor cikliranje UH, titan gym sslazem se da moze kemija i na ovu dijetu ali bolje je kemiju na nekoj jeb,enijoj djetiti koristiti gdje je katabolizam velik jeli shvacate sto ocu reci, a to za tren neznam ja iz vlastitog videna sam puno drugacije vidio

                                E sad da li ti je cilj skinuti kile ili body fat? Ne znam zašto bi netko išao na dijetu kojom se , kako sam kažeš brže razgradi mišićna masa i onda to kompenzirao i antikatabolicima jer kao postoji neki razlog da na cikliranju bolje radi kemija, valjda?
                                Problem je što mnogi nemaju predođbu i ne mogu pojmiti koliko smaljiti katabolizam može npr. tip dijete, a koliko kemija gdje neke prosječne doze povisuju androgenu komponentu i do 100 puta više nego je normalna, a koja je odgovorna za sprečavanje katabolizma.
                                Ne shvaćam zašto keto dijeta nije, kao što sam kažeš "*****a", mislim da prvo trebaš nešto probati pa da možeš suditi kakva je koja dijeta. Vjerujem da je za postizanje što bolje forme, uvijek svakom u cilju iskoristiti sav mogući "arsenal" pa ako s tipom dijete možeš smanjiti razgradnju mišića, ne kužim zašto ne bi probao, zato što neko drugi koristi cikliranje, pa nekad su mislili i da je zemlja ravna ploha!!!
                                Izbor dijete ovisi o količini špeka koji je potrebno skinuti, o tjelesnom tipu, koliko si psihički jak, o praktičnosti..., a ne ovisi o tome da li ćeš uzimati kemiju ili ne.
                                A ove kombinacije kemije za masu pa za definiciju su prije mit nego da si s određenim izborom i kombinacijom kemije u stanju postići željeni izgled mišića (npr. granitnu tvrdoću od trena itd.), sve to puno ovisi o tjelesnom tipu, odnosno kako zadržavaš vodu. Mogu ti reći da sam svakakva "čuda" vidio koja se mogu samo pripisati tjelesnom tipu, vidio sam osvajanje medalja na svjetskom juniorskom prvenstvu samo na methanu i suplementima, prvake države na methanu do zadnja 3 dana bez diuretika, abnormalne doze depoa, dece i methana sve do samog natjecanja bez diuretika, "granitnu" tvrdoću samo na deci do zadnjeg dana natjecanja i opet osrednje izglede na trenu i masteronu koji većinom imaju prednost, koja je upitno značajna na niskom bf-u jer bilo koji anabolic koji ne zavodnjava na niskom bf-u će većinom odraditi svoj posao na izgled musculature, prvenstveno na tvrdoću i žilavost koji uglavnom ovise o količini carbsa pri kraju, kardiu, razini kortizola itd.

                                Comment

                                Working...
                                X