Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Draven zasto nije za mene debelog keto??
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      koliko ja znam zato sto time skines nekoliko posto bf % i onda sta ? Bolje krenuti neko cikliranje, low carb pa onda za zavrsetak ostaviti keto. Toliko sam ja shvatio citajuci ovdje. Iako mislim da to bas nije tako. Sta ako ces ti na ketu biti 2 mjeseca ili 3 ? koliko se moze skinuti u to vrijeme ? i tako dalje ...citao sam da su ljudi skinuli po 15 kila u 2 mjeseca ...mislim da je to puno vise od par posto bf-a

      @Staragarda: i ja mislim da nije za tebe ako imas poveci bf%. I ti i ja volimo previse junk tako da mislim da ja osobno keto ne bi izdrzao vise od 4 tjedna. Nadam se da grijesim. U stvari bi volio da netko dradi keto sa visokim bf % i da skine dosta da se dokaze da se moze

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by Bronko View Post
        Bolje krenuti neko cikliranje, low carb pa onda za zavrsetak ostaviti keto.
        Takav je moj plan. Keto i onda odrzavanje do bulka
        Last edited by Premium.Better; 08-06-14, 22:57.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          evo bas cackam po netu...ima svega od par kila u mjesec dana do 30-40 kila kroz godinu dana keto dijete .....ocito nema nekog pravila

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            bolje/ ne bolje kuzim kad se prica o tome da je bolje ostaviti za kraj defke, iako se ova dijeta ne razlikuje od drugih dijeta...bitan je deficit i onda mrsavis i tjt meni keto pase jer sam discipliniran i tjt

            ima li ikog da nije na ketu ili da nece biti ? lol
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by staragarda View Post
              ima li ikog da nije na ketu ili da nece biti ? lol
              hljeb/sladoled/cini minis/voce > everything

              also this
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Hehehe samo treba ufitat...a ja ako ufitavam, prefitam zbog manjka samokontrole...
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by staragarda View Post
                  Draven zasto nije za mene debelog keto??
                  Ovako iz moje prespektive nakon skinutih 37 kg.

                  Keto je prvo teško odrzati na dalje staze mnogo i previse promjena je potrebno u danasnjoj okolini da bi se strogo držao toga na nekih 5-6 mj recimo.

                  Što vrjeme odmice proces gubljena kg je sporiji s tim potezes na manji unos pokusavas i vise treninga, ali vrjeme + tempo života ako uzmes u obzir, tesko da ce to izaci na kvalitetno osim ako ne živis taj život to jest od toga da si PRO.
                  Ako uzmes u obzir da 2 žlice ulja danas dodaju 200 kcal na tvoj meni onda je jasno koliko se moras odreci a realno nisi nikakvu krutu hranu stavio u usta da te u tom smislu zasiti zamisli se tako na 30 dana u komadu.

                  Sad i pitanje "tebi debelom zasto ne bih preporucio" ; prvo sta ti smatras debelo za sebe vidim da želiš na 15 % bf ako pricamo da imas sad 21-22% onda zasto da ne keto.
                  Ali ici skidat 30 kg na taj nacin prije bi te izdala volja nego što stignes do cilja, posebno ja smatram da je za gubljenje kg najbolji neki HIIT prilagođen po osobi a uz njega keto neide.
                  Radit trening snage sa vise accs + brzina opet smatram premalim opterecenjem za gubljenje vise kg a da te ne izda volja prije svega. Psihički fakat moras bit stabilan i znati šta radis bez obzira na sve a da radis snagu i keto tako dugo živjet za to ( a ja sam vise rezultata poceo imati kada sam prestao cjepidlačiti sa nekim strogim pravilima).

                  Dok recimo low carb dijeta prkosi svemu ovom (primjera radi ja sam u toku skidanja kg znao normalno jednom u 10-12 dana otici na pizzu) radije bih preporucio da se krene sa nekim odrzivim bazalnim pomnozeno sa TDI i skidanje svakih 12 dana po 200 kcal a kada se dotakne tocka ispod koje nesmijes odmorio 15 dana pa ispocetka. A na kraju za finish keto jos 4-5 % bf-a da se dotjera sve to jest da vidis rezultate, a kako si vec prazan itd... odradit pripremu za binu i divit se sam sebi ako uzmes u obzir da to napravi ako dobro odradis - 3% i pola toga mozes odrzavat pravilnom ishranom onda .......
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Originally posted by staragarda View Post
                    Hehehe samo treba ufitat...a ja ako ufitavam, prefitam zbog manjka samokontrole...
                    sve stvar licnog izbora, ali nikad mi nije bio jasan ovaj manjak samokontrole da se neko ne moze drzati do recimo 250 UH, ali ima dovoljno samokontrole da izbaci iz prehrane 90% uobicajnih prehrambenih artikala
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Ma dobro treba prestat komentirati mene ..valjda sam jedan jedini kojemu je to lakse ) keto laksi nego IIFYM.. staces )
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Kad si debel hihihihi

                        Keto je na prvu ruku cudan, stalno ti je u glavi film da nisi sit jer ne jedes uh. Onda se polako naviknes, pa ti ko meni nakon 10 dana dopizdi ta majoneza s jajima i tvrdin siron i narucis hamburger i 2 pice i boli te

                        Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by bot1950 View Post
                          stalno ti je u glavi film da nisi sit jer ne jedes uh.
                          vidis ja sam toliko sit da mi se bas nista ne jede...pojedem malo kruha i salame i sira, specem neku svinjetinu sa zelenom salatom+maslinovim, popijem proteine i grickam neki kikirki/bademe/orahe... i neda mi se ni to..nit sam gladan..al kao da zadovoljim unos..a cesto sam dosta ispod zacrtanog kcal unosa..
                          jaja jedem bas kad moram
                          cesto se desi dan kada u menzi pojedem 6 kobasica ili 20 cevapa..jos kasnije kroz dan zalijem sa proteinima i tjt..
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Ja razmišljam o ketu tek nakon završetka svega ostalog moguceg jer mi kao prehrana ne odgovara ne radi sastava namirnica nego neodrživosti, prvo ispucati sve ostalo tipa još imam mjesta na standardnom deficitu,malo održavanje ugl.puno mogućnosti ...

                            Samo me zanima whey na ketu jer čitam da je inzulinogen ili ga kombinirati sa tipa orasastim plodovima jer čitam dvije namirnice kad se kombiniraju imaju sasvim drugaciji inzulinski response ?

                            Drugo,koliko carbsa max 20 ili 50 neki kažu cak da je keto sve ispod 100 carbsa ?
                            Grasak,mahune moze ili ne ?

                            Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                            BB AND THIS !

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Originally posted by Draven View Post
                              a kada se dotakne tocka ispod koje nesmijes odmorio 15 dana pa ispocetka.
                              e ovo mene zanima, jesi radio (ili netko drugi) pauzu na defki ikad?
                              sutra mi je 3 mj. ravno i idem na godišnji pa ne znam da li bi napravio pauzu i nastavio kada se vratim tj. da li bi to imalo smisla.
                              Inače sam više manje ostvario zacrtano i vremenski i u postocima ali sad kad vidim da mi je malo falilo do vrhunskog rezultata nekako mi je žao što moram prekidat...

                              emperor, nekad 20, nekad 30 a nekad 50g UH... sasvim nebitno ako su iz povrća ili orašastih plodova. bitno da se jedu sa mastima.
                              npr. ja sam jeo za Uskrs grašak u francuskoj salati, znači manja količina s majonezom i nema brige.
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Oke znaci može povrće,negdje je netko spomenio da su kompleksni uh pa ne dižu inzulin...

                                A whey ? da ili ne čisto zbog popunjavanja kvote iako se proteini nagomilaju iz sira i svega,tipa 30 gr pwm sa vodom ?

                                Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                                BB AND THIS !

                                Comment

                                Working...
                                X