Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    I to bez ikakvog treninga haha, sutra se vracam u gym i lagani cardio ujutro na taste

    Sent from my H30-U10 using Tapatalk
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Ma samo stisni zube i izdrzi to,ja to sebi stalno ponavljam u glavi hahaha
      Kad prolazim kroz interspar i gledam sve one police i police jeftinih slatkisa sjetim se ljeta i plaze i odma zaboravim na to..
      aa cuj s trbuha uvjek masti odu zadnje al otic ce samo treba drzat djetu...

      grmi kardio u pocetku nije nuzan tek kasnije kad gubitak masti opadne onda se na taj nacin ubrzava metabolizam
      ja sam ga radio max 2x tjedno po 20min..samo iz razloga ako radim kratak trening npr ramena pa ubacim i malo kardija
      All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        zasto ne kardio odmah na ketu ko ima volje..

        najbolje prije i poslije punjenja kardio i/ili pojacani volumen u gymu
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Kakav vam je jelovnik? Tj sto jedete onda najvise?
          Sad gledam da ju od sutra roknem, jer sam sad bio tj dana, tj pazio sam, bio na 1600-2000 kcal pa ne znam... Jaoj
          "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
          --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Mislim da ti je 1600kcal premalo...
            Ja osobno najvise koristim jaja,svinjetinu jer nije skupa i ima dobro makrose za keto,majonezu,bademe,zelenu salatu,kisele krastavce,tunu...i coca colu zero i light pepsi to me spasava
            I pored toga nekad ubacis malo speka,kobase nista ti nece bit
            All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              -čovjek od 100 kg moze imati lako u tijelu 1400 grama glikogenskog secera + 3 puta vise vode koja ide u tom omjeru na šećere ,to sto netko izgubi 5 kg na ketu ,a jede isto kalorija kao prije samo masti umjesto šećera kao gorivo ,to je gubljenje VODE

              -svi 'Weiderovi' bilderi zlatne generacije ,imam doma predavanja svih iz strucnjaka iz zlatnog doba bodybuildinga,kad su bilderi najljepše bili gradjeni ,NITKO nije bio na ketu ,svi strucnjaci su tada govorili protiv toga,samo jedan razlog od tisucu je :ugljikohidrati su gorivo koje tijelo koristi da trosi masti ...nema govora o gubljenju masti na ketozi ,gube se misici i voda .

              IZVOR ->
              https://www.youtube.com/watch?v=DtyA6p4qJCw

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                carl citaj malo vise:
                http://www.thinkmuscle.com/articles/...genic-diet.htm
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Počeo sam sa keto dijetom i teško dolazim do 2200 cal. Jedem 8 puta na dan i nisam gladan
                  Pošto teško dolazim do 2200 cal da li je pametno da jedem majonezu i slaninu ?
                  Formula je volja!

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    slobodno po majonezi...za slaninu nisam siguran ali mislim da i ona moze

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Ja jedem 2600 kcal +\- 150 kcal. Vode sam nesto izgubio ocito ali i zavodenio se sto znaci voda je napustila misic u nekoj kolicini nakon nestanka glikogena i dobrim djelom otisla pod kozu. U mom slucaju pijem i kreatin s okusom umjetni zasladjivac sucraloza tako da inzulin miruje. S toga zakljucak je sljedeci od mojih 5 kg 2 kg smatram vodom ostalo je mast sto je ocigledno ja sam recimo izgubio upravo na onnim djelovima tijela gdje nisam imao uspjeha na dijeti sa standardnim deficitom. A to je dio ispod pazuha onaj dio koji kvari dojam kod izgleda prsa uveliko, zatim oko struka sam primjetio dobar gubitak. Ja sam odlucio punjenje radit nakon 18 dana radi duzeg ulaska u keto stanje a sve zbog prevelikog unosa 3-4 dana prije loseg uh u kombinaciji sa masnocama.

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                      Last edited by Draven; 01-06-14, 22:22.
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by bot1950 View Post
                        Masti idu, ali najvise s ruku, a ultra sporo s trbuha
                        da, tako se čini, ali zapravo samo odlazi najprije od tamo gdje je najmanje.
                        Masti se manje skupljaju na ekstremitetima kako se ne bi otežavalo kretanje, a više na trupu.
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Recite mi iskustva sa punjenjem da li se itko pridržava da to bude "CLEAN" i samo u zadnja 2 obroka u danu ili ???

                          Ja sam to planirao sutra a na način da ubacim hrpu riže i krompira s tim da ne prelazim vise od 2700 kcal i da ta dva oborka budu čisti UH+P ....???
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            ako mozes jesti cisto jedi cisto...

                            ja vise volim malo vise pojest i napunit to, pa onda stisnem malo jace da udem u keto...
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              tu sad imaš 2 teorije, jedna kaže da u principu punjenje kao punjenje glikogenom nije potrebno na ketonskoj, pa čak niti poželjno jer dok god se ne iscrpe zalihe neće početi ketoza. Nego da se radi isključivo zbog psihološkog faktora i kakvog takvog očuvanja metabolizma. U tom slučaju bi trebalo raditi češće sa manje UH i jednim do 2 cheat obroka. Druga teorija bi bila da se radi klasično punjenje sa puno UH malo P i bez M i to bi onda išlo malo rijeđe jer nakon takvog punjenja treba gro da uđeš u ketozu.
                              Ja nastojim raditi nešto između, počnem dan lagano pa di završi. Svakako bi preporučio izbjegavanje hrane sa visokim GI u prvom obroku jer onda do kraja dana ide 5000 kcal bez treptaja nakon ćega slijede probavne tegobe itd..
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                znaci CKD je samo ovdje radi psihe...ne.. punjenje s UH ima smisla.. i treba se puniti... malo vise ili malo manje isprobajte pa vidite na sebi sta vam pase...

                                kingpin varas se ako mislis da ti treba puno nakon jednog dana punjenja(4000+ kcal shitload) dugo da udes u ketozu..nije tjelo stroj da u jednome danu napuni glikogen u sve misice i jetru..
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X