Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jelovnici forumaša

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jelovnici forumaša

    kakva su to pileca prsa u ovitku?
    daj mi procitaj sastav, tko je proizvodi i di ima za kupit...
    13kn za 500g mi je sumnjivo, pre pre sumnjivo, ja sam najjeftinije naso od Perutnine ptuj za 22kn 500g...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • Re: Jelovnici forumaša

      Originally posted by Šimun
      kakva su to pileca prsa u ovitku?
      daj mi procitaj sastav, tko je proizvodi i di ima za kupit...
      13kn za 500g mi je sumnjivo, pre pre sumnjivo, ja sam najjeftinije naso od Perutnine ptuj za 22kn 500g...
      Da slažem se s tobom.I sad kad čitam jelovnik F.W. (koji je na keto dijeti) mislim da uviđam njegov problem s gubljenjem sala.Bojim se da on unosi čak previše proteina,koji se nemaju di iskoristit nego se animiraju u glukozu i onda pohranjuju u glikogene depoe ili još gore-u salo.
      Kaj se tiče najjeftinijeg izvora proteina=METRO-brazilska piletina.1kg =22 kn= 200 gr P.
      Tu bi još dodao jetrica,također sličan omjer uloženo=dobiveno.
      Srdela također.

      Comment


      • Re: Jelovnici forumaša

        sto se tice jetrica, da li one mogu stajat par h na sobnoj temp, pecene naravno?
        recimo da ih ujutro specem s cesnjakom za skolu, malo za promjenu?
        to mi jedno od najdrazih jela
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • Re: Jelovnici forumaša

          Originally posted by Šimun
          sto se tice jetrica, da li one mogu stajat par h na sobnoj temp, pecene naravno?
          recimo da ih ujutro specem s cesnjakom za skolu, malo za promjenu?
          to mi jedno od najdrazih jela
          Naravno da mogu,ja ih tak furam na selpo
          SAmo nemoj ih forsat previše,bogata su željezom a kao nije dobro biti u suficitu sa željezom(doktori ak pročitate dajte svoj komentar)

          Comment


          • Re: Jelovnici forumaša

            ma ubacio bi ih 1-2x tjedno, nista previse
            a i nisu skupa hehe
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • Re: Jelovnici forumaša

              kolko dođe, kolko p i kako ih spremaš. odma. ne fakat, opiši na brzinu, mogo bi probat.

              Comment


              • Re: Jelovnici forumaša

                a cijena ne mogu ti sigurno rec, mislim da na dolcu nisu prek 30 kila, oko 20? nek me vladek ispravi
                jedno 24 P na 100g...
                isprzim ih na naglo... tocnije, malo ulja, poprzim cesnjak gore, bacim jetrica poslije... prefino bude... kad su gotove, obavezno malo posolit i popaprit... dobar tek
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • Re: Jelovnici forumaša

                  Originally posted by Marijan
                  kolko dođe, kolko p i kako ih spremaš. odma. ne fakat, opiši na brzinu, mogo bi probat.
                  Cca.20 kn/kg,P 20 gr,spremam ih na naglo ali bez ulja,na teflonskoj tavici,podljevaš vodom,posoliš,popapriš i dodaš malo češnjak.Voila

                  Comment


                  • Re: Jelovnici forumaša

                    A i sadrže ono iz čega se proizvodi test-kolesterolček
                    Jabaadabaduuuuuu.

                    Comment


                    • Re: Jelovnici forumaša

                      Dajte mi neki savjet u vezi piletine sa rižom. Jedem one cekin pileće štapiće sa integralnom rižom. To je toliko suho da ja to više ne mogu gutat. Sa čime bi ja to mogao prelit? Neki umak ili nešto, a da nema loših masnoća? Sa čime vi jedete piletinu?

                      Comment


                      • Re: Jelovnici forumaša

                        Originally posted by Vedran
                        Dajte mi neki savjet u vezi piletine sa rižom. Jedem one cekin pileće štapiće sa integralnom rižom. To je toliko suho da ja to više ne mogu gutat. Sa čime bi ja to mogao prelit? Neki umak ili nešto, a da nema loših masnoća? Sa čime vi jedete piletinu?
                        Cekin pileči štapiči
                        To mi je ko hrana za curice(šalim se naravno)
                        A glej,kaj bi reko da žvačeš kuhanu brazilsku piletinu.Ovaj cekin bi ti bio ko putar naspram toga.
                        Ja ovu svoju piletinu prvo skuham,onda zdinstam(pirjam) sa lukom (na vodi sve) i na kraju na to dodam kuhanu rižu i malo paradajz sosa.I naravno začini po izboru.I to je to

                        Comment


                        • Re: Jelovnici forumaša

                          Hvala dečki, idem sutra do placa po to.

                          @Vedran, pa stavi bilo koji sos, nema to neke veze sad. koji god ti je fin. ja stavim malo soya sosa il nekog kineskog govna po riži. A meso uvijek u marinadu prije pečenja.

                          Comment


                          • Re: Jelovnici forumaša

                            Morat ću se malo potrudit oko te piletine, volim ja kuhat samo što je problem što ne znam . Probat ću prokuhane krumpire ubacit u piletinu umjesto riže, dodat paradajz sos, mora bit dobro.

                            Hvala na savjetu!

                            Comment


                            • Re: Jelovnici forumaša

                              @ Šimune proizvođač je Perutnina Ptuj - Pipo iz Čakovca...pročitao sam na forumu teretana da su pileća i pureća prsa dozvoljena...ovo što ja uzimam ima na 100 g 14 g P i po 1 g UH i M. Okus nije Bog zna što, Purisova pureća prsa su mi bolja, ali nema neke prevelike razlike. Cijena bude nekad i po 17 kn, ovisi gdje uzimam...

                              @ Vladebisi unosim oko 3 g P/kg tjelesne mase...možda bude malo više. Ne znam sad da li pretjerujem, ali uvijek se vrti tu oko 3 g, masti su maksimalno do 1 g/kg tjelesne mase, UH do 20 g, većinom bude i manje.
                              You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                              Comment


                              • Re: Jelovnici forumaša

                                Originally posted by Fallen warrior
                                @ Šimune proizvođač je Perutnina Ptuj - Pipo iz Čakovca...pročitao sam na forumu teretana da su pileća i pureća prsa dozvoljena...ovo što ja uzimam ima na 100 g 14 g P i po 1 g UH i M. Okus nije Bog zna što, Purisova pureća prsa su mi bolja, ali nema neke prevelike razlike. Cijena bude nekad i po 17 kn, ovisi gdje uzimam...
                                kaj ti nije to malo preskup izvor proteina ;/ mislim pola kile pileta na placu je oko 15ak kuna. kad očistiš ostane oko 400g, a finije je valjda 20 puta

                                Comment

                                Working...
                                X