Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Skrobni Secer iz DM-A "das gesunde plus "

    http://www.building-body.com/forum/v...&hilit=glukoza

    kastane,kastane.....čitaj
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • Re: Skrobni Secer iz DM-A "das gesunde plus "

      Originally posted by sthooligan
      ma cito sam ,al ne kontam nista ,mrsko mi detaljno citat ,de ti to meni na brzinu objasni :P

      Comment


      • Re: Skrobni Secer iz DM-A "das gesunde plus "

        Originally posted by kaSTan
        Originally posted by sthooligan
        ma cito sam ,al ne kontam nista ,mrsko mi detaljno citat ,de ti to meni na brzinu objasni :P
        da ovo nisi reka možda bi ti i pomoga, jbg mrsko mi ponavljat po 1000 puta jedno te isto - osnovno znanje
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • Re: Skrobni Secer iz DM-A "das gesunde plus "

          Originally posted by sthooligan
          Originally posted by kaSTan
          Originally posted by sthooligan
          ma cito sam ,al ne kontam nista ,mrsko mi detaljno citat ,de ti to meni na brzinu objasni :P
          da ovo nisi reka možda bi ti i pomoga, jbg mrsko mi ponavljat po 1000 puta jedno te isto - osnovno znanje
          ok hvala <3

          Comment


          • Re: Skrobni Secer iz DM-A &quot;das gesunde plus &quot;

            jeeeste, to je traubenzucker ili grožđani šećer na švapskom, tj. glukoza, tj. dekstroza sve ista stvar
            Ja baš imam ovaj iz DM, popijem po nekad kašičicu kada ne ponesem voće sa sobom posle treninga
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

              dali se preporuča uzimanje glukoze prije treninga dok smo na defki? Negdje je već pisalo, ne mogu nać.

              Comment


              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                Originally posted by đek23
                dali se preporuča uzimanje glukoze prije treninga dok smo na defki? Negdje je već pisalo, ne mogu nać.
                Prvi puta čujem za to. Brzi UH (npr. grožđice) u maloj količini u jutro nakon buđenja i poslije treninga.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                  mislim da je kova na drugom forumu jednom prilikom rekao da uzima glukozu i prije treninga...

                  Comment


                  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                    trolling mozda?
                    :O
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                      Originally posted by đek23
                      mislim da je kova na drugom forumu jednom prilikom rekao da uzima glukozu i prije treninga...
                      je, pisao je i također je pisao razloge zbog kojeg to čini. meni osobno ne odgovara jer sat i pol prije treninga imam obilan obrok tako da mi ne pada na pamet dodatno uznemiravati želudac i gušteraču dexom netom prije treninga + što bih se vjerojatno ispovraćao koliko bi mi bilo dobro
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • glukoza

                        Pozdrav svima.
                        Citao sam na forumu o glukozi i imam ju u planu nabavit.
                        Neki lik je pisao da ju kupuje u DM-u, pa da vas pitam jel to istina?
                        Ako nije gdje se moze nabaviti?

                        Comment


                        • Re: glukoza

                          Originally posted by vutrux
                          Pozdrav svima.
                          Citao sam na forumu o glukozi i imam ju u planu nabavit.
                          Neki lik je pisao da ju kupuje u DM-u, pa da vas pitam jel to istina?
                          Ako nije gdje se moze nabaviti?
                          glukoza
                          ILI groždjani secer
                          imas kupiti u DMu
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: glukoza

                            E hvala ti na tom

                            Comment


                            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                              kad i zašto pit glukozu na definici i na masi? neko vrijeme sam pio za vrijeme treninga i u pwm-u a sad samo ujutro sa zobenima? i dali je dobro izbacit je tokom definicije u pwm-u?
                              Blood never lies!

                              Comment


                              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                                Originally posted by stampedo
                                kad i zašto pit glukozu na definici i na masi? neko vrijeme sam pio za vrijeme treninga i u pwm-u a sad samo ujutro sa zobenima? i dali je dobro izbacit je tokom definicije u pwm-u?
                                zato jer tijelo treba odnekud energiju za zivjet..prvo je uzima ih UH a potom iz Proteina/Masti tako da zapravo ako popijes samo whey u pwm a nepojedes obrok poslije pwm-a relativno brzo sa dosta uh, dobijes jako skup secer(mislim na whey)
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X