Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

    Originally posted by Dehydronator
    Ja bih osobno uzimao dex i whey sam onda kad ogladnim usred treninga ili na kraju. inače...sačekao bih da dođem doma i jedem. prevedeno, dex i whey samo onda kad zaslužiš a to što neki ljudi su uvjereni da nakon par serija curlanja i muvanja na lat mašini i mal veslanja trebaju dex i whey e to je onda neka njihova čudna logika
    nisi frajer ako na kraju treninga ne izvadiš šejker s praškovima i ako ne povučeš tu smjesu s ponosom i strašću
    Chill bro

    Comment


    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

      Originally posted by Soner
      Originally posted by Dehydronator
      Ja bih osobno uzimao dex i whey sam onda kad ogladnim usred treninga ili na kraju. inače...sačekao bih da dođem doma i jedem. prevedeno, dex i whey samo onda kad zaslužiš a to što neki ljudi su uvjereni da nakon par serija curlanja i muvanja na lat mašini i mal veslanja trebaju dex i whey e to je onda neka njihova čudna logika
      nisi frajer ako na kraju treninga ne izvadiš šejker s praškovima i ako ne povučeš tu smjesu s ponosom i strašću
      otkako sam u novom gymu nemam više prilike doživjeti takve likove, tu su sad svi normalni i dosadni
      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

      Overload Strength team

      Comment


      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

        u mojoj teretani svi nesto muckaju, piju osim mene.. osjecam se prejako, pa mi netreba nista :P .. kupio sam dymatize whey, nadam se da je taj dobar i otisao sam dns u dm po traubezucker, pa cu popiti poslje treninga... mislim da zasluzujem nakon treninga, jer mislim da posteno radim, ne sjedim na spravama samo ko neki... a ako cu pocet dobivat na kilazi ili se mastit, onda cu malo smanjiti dozu glukoze i jos povecati trening...
        Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

        Comment


        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

          Originally posted by tomica11
          u mojoj teretani svi nesto muckaju, piju osim mene.. osjecam se prejako, pa mi netreba nista :P .. kupio sam dymatize whey, nadam se da je taj dobar i otisao sam dns u dm po traubezucker, pa cu popiti poslje treninga... mislim da zasluzujem nakon treninga, jer mislim da posteno radim, ne sjedim na spravama samo ko neki... a ako cu pocet dobivat na kilazi ili se mastit, onda cu malo smanjiti dozu glukoze i jos povecati trening...
          To baš i nisu iste stvari. Na definiciji si, ili...?
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

            pokusavam smanjiti bf.. imam dosta oko struka toga, pa.. onda su mi rekli da lagano na masu krenem... novi sam pa slusam sta mi govore..
            Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

            Comment


            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

              Odluči se za jedno.
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                odlucio sam se za masu.. makar imam trenutno 80kg i visok sam 184... i dosta imam sala oko trbuha, al se nadam da cu to skinuti kasnije... ako cu imati jos koje pitanje, pitat cu vas sigurno..
                Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

                Comment


                • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                  Slobodno, ali se prvo potrudi pogledati ima li to pitanje već negdje na forumu
                  "Neuspjeh nije opcija."

                  Comment


                  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                    trudim se, citam, vjezbam... nadam se da ce biti nesto od mene..
                    Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

                    Comment


                    • Grožđani šećer (dekstroza): ubrzava rad srca i krvotok?

                      Da li je dobro koristiti grozdani secer ustvari piti.Neko mi je rekao da ubrzava rad srca i krvotok. Na kutiji pise za brzu dostavu energije. Vrlo je jeftina

                      Comment


                      • Re: grozdani secer (dekstroza)

                        najbolje ga je uzeti poslije treninga sa proteinima radi brze dopune glikogena koji je potrošen tokom treninga, neki ga uzimaju i ujutro uz zobene i proteine, preko dana jedino kad imaš punjenje kreatinom, inače ne
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • Re: grozdani secer (dekstroza)

                          30-50gr s protkasima poslije treninga ovisno o jacini i trajanju istoga je uvrh glave..

                          Comment


                          • Re: grozdani secer (dekstroza)

                            a da li je istina owo za srce ,tek imam 16 godina

                            Comment


                            • Re: grozdani secer (dekstroza)

                              Originally posted by spartak95
                              a da li je istina owo za srce ,tek imam 16 godina
                              hahahahaa mrak, a da imaš 86 moš ić
                              nije istina i dekstrozu uzimaj kad je potrebno, ako se bojiš, kupi maltodekstrin
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • Re: grozdani secer (dekstroza)

                                Evo pa se informiraj: viewtopic.php?f=2&t=2932
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X