Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: 5/3/1 Maximus1950

    Tjedan 5.
    Squat
    40x8
    70x5
    100x3
    137.5x2
    167.5x6x3 (+2.5kg, +1 rep u zadnjoj seriji)

    Paused Oly
    60x6
    110x2
    142.5x5 (+1 rep)

    sprint
    40m(prsluk +8kg)x3

    Prowler 80kg "sprint"
    40mx3

    RDL
    60x8
    90x8
    110x8
    90x8

    GHR
    6x2

    Komentar: Sta reci... Kriticki gledano, zadnja serija je bila borba velika i mislin da san isa plice nego inace, tipa 1-2cm, svejedno je bila paralela al ne zelin se navikavat na to i bit na granici, dubina mora bit cista ko suza. Na olyu san da sve od sebe al 5 je bia moj maksimum danas. Ostatak treninga je vise manje bia rad na eksplozivnosti uz naglasak na lozu, dugo je nisan ovako izmrcvaria. GHR san ostavia za kraj jer nisan bia siguran ocu li ga moc uopce improvizirat pa da ne gubin vrime od iduce vjezbe, na kraju san ga odradia i zapravo je ok ispalo.Takodjer, koza na trapezu mi je potpuno oguljena, majicu san namaza kredom da ne klizi sipka, al sipka se iskrivila i rotira mi se po ledjima dok radin, a posto je koza suha od krede, izderala se ko kurvina kolina, not cool. Cvrstina ledja je opet bila problem, doduse puno manji nego zadnji put. Mali update o prehrani, i dalje san na 3 obroka, unosin cca 3100-3300kcal dnevno i kilaza stoji na mistu, cak je i pala 0.5kg u zadnjih par dana(???). Tako da cu vjerojatno pojacat unos kcal na 3300-3500 da mi oporavak od cucnja 2x tjedno nebi patia. Nisan siguran ocu li bit u stanju potrpat toliko kalorija u 3 obroka, ako ne, vjerojatno cu se vratit na rezim 4 obroka dnevno.



    Overhead press(paused)
    30x8
    45x5
    62.5x2
    75x5 (+2.5kg)
    75x4+1 (+2.5kg, -1 rep)
    75x4 (+2.5kg, -1rep)

    Dips
    BWx8 15kgx5 30kgx5 15kgx8 x2

    kosi DB press
    24x8 34x6 40x6

    BP
    brzi ramp do 110x2

    facepulls 5-6 serija

    Komentar: OHP ozbiljno nisan radia vec misec dana i zapravo me iznenadia napredak. Na prvoj seriji san se previse umoria... Tehnicki je zadnja serija bila najbolja a prva najgora. U drugoj mi je jako malo falilo za za to zadnje ponavljanje, al sta je tu je, spotter je dira sipku i ne racunan. Na dipse se i dalje navikavan. Na radnoj seriji san prominia razboj jer je bila guzva i vidi ***** tu spuzva nije valjala, odnosno rucke su se rotirale, skoro san rame sjeba. BP san radia kao brze serije po 2 ponavljanja pa minut ipo odmora pa opet s vecom tezinom, cisto me interesira osjecaj. Mislin da to vise necu radit, ramena su preumorna i 110x2 nije bia dobar osjecaj. Mislin da cu radit nesto tipa 90x10x3, za veci volumen, ako uopce buden i radia bp. U svakom slucaju sasvim ok trening.

    Squat
    60x8
    90x4
    120x3
    150x2
    177.5x5 (PR)

    Paused Oly
    65x5
    100x2
    115x1
    145x3+1

    Box jump


    FSQ paused
    60x8 80x8 60x8

    Komentar: Rana na trapezu se do ovog treninga skorila i malo se opet otvorila na zagrijavanju al nista strasno i zbog toga san bia prisiljen sipku gurat jako jako nisko. 177.5x5, max je 208 po kalkulatoru(cisto okvirno), skroz san zadovoljan. Hip flexori su bili sprzeni al san odlucia dignit tezinu i na olyu i forsirat kad mi je vec tako dobro krenilo. Na 4. ponavljanju san poprilicno usporia i spotter se pripa i taknia me, tvrdi da nije nimalo pomoga al svejedno san odlucia zavrsit seriju. Osjeca san da iman snage za 5. ponavljanje al to 4. me potpuno izbacilo iz takta. Skokovi su na snimci, as promised. Sve skupa ih je bilo 15-16, nisan snimia prvih 10ak jer su za to vrime voditelj teretane, vlasnik i jedan trener bili u kadru pa da ne pilaju dodatno, ionako su me dovoljno dekoncetrirali komentiranjem mog skakanja. Ovaj zadnji je bia neuspjesan cisto zbog lose tehnike, al vise mi se nije dalo skakat pa san otisa odradit par brzih serija FSQ i doma. Sve u svemu, odlican trening(jos uvik po upalom loze), u pon cu pokusat opet dignit 2.5kg u 6x3 formatu al to ce bit teza znanstvena fantastika ako uspijen.


    Deadlift(konv)
    60x8
    80x3
    100x3
    120x2
    140x2
    160x2
    182.5x2 x3
    160x2
    140x8

    farmer walks
    trap bar- 130kg 40m x3

    zgibovi +8kg
    siroki nadhvat x10 neutralni hvat x8, uski podhvat x7

    pendlay rows
    60x8
    90x8
    70x8

    lat masina dropset

    hiperekstenzija
    15kg 30sec x1


    2 serije hammera bucicama i 3-4 serije bicepsa na ravnoj sipki

    Komentar: Standardno vec brze serije na deadliftu, kolega je danas zajeba i zaborava obnovit kredu u kesici pa smo radili s komadicima- u prijevodu na radnim serijama san ima problema sa hvatom. Hook nije bia opcija jer san se poriza na konzervu faking tunjevine, ovaj put po palcu, ocito moran pocet izbjegavat ostre predmete... Overhand hvat je ipak izdrza a tehnika je generalno bila ok, sta se toga tice san zadovoljan. Farmer walks su bili katastrofalno teski ovaj put. 90x8 na pendlayu je isto bilo dosta tesko. Snimia san sve 3 radne serije deadlifta al neman volje to sredjivat sad. ...Jedva cekan ponediljak...

    Comment


    • #32
      Re: 5/3/1 Maximus1950

      Tjedan 6.
      Squat
      40x8
      70x5
      105x3
      140x2
      170x6(+2.5kg)
      170x6(+2.5kg)
      170x5(+2.5kg, -1 rep)

      Paused Oly
      60x5
      90x3
      120x2
      145x4 (+1 rep)

      sprint
      40m(prsluk +8kg)x3

      RDL
      67x8
      97x8
      117x8
      97x8
      60x8

      GHR
      7x2

      Hiperekstenzija +15kg
      30sec

      foam rolling

      Komentar: Dok nisan dosa na trening, mislia san da iman samo malu upalicu trapeza, al kad san se pocea zagrijavat, svatia san da su mi erektori devastirani od subote. Prva radna serija radna serija je bila fenomenalna, snage na bacanje. U drugoj su erektori vec poceli slabit, a treca je bila borba i na 6. ponavljanju san jednostavno otkaza. Noge su imale snage, al erektori nisu bili u stanju drzat torzo uspravno. Na olyu ista stvar, torzo nije bia u stanju ispratit pokret i nakon 4. san jednostavno racka. Na sprintevima san bia osjetno sporiji, prowler nisan radia. RDL san nekako uspia odradit(sta me zapravo i zacudilo) koristia san teske osigurace od 1kg pa je zato ovakva tezina.Na GHRu san ovaj put bia puno bolji, potpuno san kontrolira ekscentricni dio pokreta. I za krajmalo hiperekktenzije da prokrvim malo smradove smrdljive saboterske. Na foam rollingu san svatia da iman i ogromnu upalu latova. U tih 10ak minuta san se vise uznojia nego na cilom treningu. Sweet sweet pain. E da, koza na trapezu se skoro potpuno oporavila, i ovaj put san je znatno manje odera, iduci trening nebi tribalo bit problema s time.

      Overhead press(paused)
      30x8
      45x5
      62.5x2
      75x4+1 (- 1 rep)
      75x4 (-1 rep)
      75x3+1 (-1rep)

      Dips
      BWx8 15x6 30x6 15x7

      kosi DB press
      24x8 34x8 40x4

      facepulls 5-6 serija i front raise na sajli 3-4 serije

      Komentar: Opet isto ko i na benchu, stagnacija. Povecat cu volumen na OHPu, radit cu nesto tipa 3x10 i cekat utege od 0.5kg, al van toga stvarno neman rjesenja. Za BP san mislia da je snaga prsa u dnu pokreta problem pa san se pribacia sa TnG na paused, bez efekta. Triceps mi je uvik bia jak, al radia san i CGBP i sada dipse, bez pomaka. Sada san ubacia dodatni rad za prednje rame, ako to ne bude imalo efekta, pokria ssan sve misicne grupe u kojima je moga bit problem, jedino sta mi preostaje je program tipa smolov, al o tom potom. Nek ja nabacin jos 30ak kg na sq i dl pa cemo lako za bp i ohp.

      Squat
      60x8
      90x4
      120x3
      150x2
      180x4 (+2.5kg, -1 rep)
      150x1

      Paused Oly
      65x5
      100x2
      120x1
      145x3

      Box jump
      ista visina x10 *****

      sumo DL
      60x5
      100x3
      140x2
      180x1
      200 FAIL
      160x3
      140x5
      Konv 100x5

      (iako je vec premium zalipia slike u chat)
      1625557_10152310772611539_7955768363305003171_n.jpg

      Komentar: 2 kaveza i 2 platforme su napokon sredjeni, trenutno to ovako izgleda, radovi su jos u tijeku. Potpuno drugaciji osjecaj prilikom setupa (platforma me je uzdigla u odnosu na drzace pa je sipka na drugoj visini u odnosu na prije) al ne bunin se. Radna serija je bila ok al jednostavno nisan ima snage za 5. ponavljanje pa ga nisan ni pokusava(iako san ga glatko triba imat). Na olyu san ovaj put eksperimentira sa visinom sipke(inace je mid a ovaj put je bilo vrlo visoko) i 3. je bia poprilicno spor. 4. nisan ni pokusava. Na skokovima san pokusa stavit neke utege za gleznjeve, svaki je cca 2-2.5kg al to mi je jednostavno bilo previse pa ssan ih skinia i napravia san 10ak skokova i vise nisan moga, ubia me trening. Za kraj san iz radit sumo iz zajebancije,i brzina i tehnika su bili odlicni do 200, tu san jednostavno izgoria, sipku nisan niti diga s poda. U ponediljak cu pokusat 172.5x6x3, ako
      to ne dignem, vjerojatno cu odradit deload, ovisno o subotnjem treningu, mozda odma u pon deloadam.


      Deadlift(konv)
      60x8
      80x3
      100x3
      120x2
      140x2
      160x2
      185x2***
      140x5***


      zgibovi +8kg
      siroki nadhvat x10 neutralni hvat x8, (bez opterecenja)uski podhvat x8

      pendlay rows
      60x8
      90x8
      60x8

      lat masina dropset


      Komentar: Prosli trening san bia u dilemi, al nakon ovog treninga san siguran da mi triba odmora i sada kad gledan unazad, tocno vidin kako su mi performanse padale kako je tjedan isa kraju... Prosli tjedan san double overhandom odradia 182.5x2 x3 a danas mi je odma na prvom ponavljanju sipka ispala iz ruku kad je prosla kolina, pa san napravia jos 2 ponavljanja hook gripom. Na drugoj seriji san pokusa dignit sipku i nisan je moga odvojit od poda, odnosno krenila je gore i nakon 2-3 cm samo san pustia. Farmer walk nisan uopce radia jer san se osjeca nikako, pendlay row radna serija je bila uzasno teska, odradia san lat masinu dropset i umisto da odradim hiperekstenziju i biceps, odjeba san trening i otisa gledat brata koji je igra cageball turnir koji je organizirala teretana.


      Vec 6 tjedana iman relativno dobre rezultate i ovaj cucanj 2x tjedno me potpuno iscrpia, tako da ovaj tjedan aktiviran lazy mode, ni do ducana ne iden pjeske! Kcal ce bit oko 3500 i nadan se da cu za tjedan dana bit odmoran i spreman za 172.5x6x3.

      Comment


      • #33
        Re: 5/3/1 Maximus1950

        ubijas squat (Y)


        e kad si prvi put u zivotu bench-ao stotku ?
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #34
          Re: 5/3/1 Maximus1950

          Ovako, pratim malo ovaj tvoj log i vidim da te muci bench i ohp. Pa malo sagledaj svoje treninge pa ces skuzit zasto. Ti se fokusiras na triceps, prsa, i prednje rame sto je uredu. Ali tu nigdje nema kvalitetnih vjezbi za leda tj srednji donji trapez. Ti u jednom tjednu napravis 10 pull ups-a sto je ko da ih i nisi radio ako i to uradis. I to jos vjerojatno radis siroke da pogodis latove. Napravis jos 1 seriju neutralni hvat koja fokusira latove i jednu seriju chin ups vjerojatno bez zadrske u gornjem dijelu tako da to je sve nula za trapez. Zgibovi su pod obavezno za kvalitetan bench i to ne extra siroki nego srednji da bolje pogodis trapez. Minimalno 6 serija pull ups ostalo je sve ko da ih i nisi radio ako ih radis jednom tjedno. Nakon toga imas pendlay row koji vuces sa poda, tj radis trzanje i tesko je dat dovoljno rada trapezu tu. Moras ubacit veslanje sipkom tako da radis kvalitetan pokret i da stisnes trapez i latove u gornjem polozaju i to sa takvom tezinom tesko ide. Takoder jako malo serija radis i pendlay row tak da nema ucinka. Trapez je misic koji tesko da mozes pretrenirat i ako ga pogadas i 2-3 puta tjedno mozes imat samo benefit od toga. Bez jakih gornji leda bench ce stagnirat konstatno i to ljudi ne kuze nego stalno misle da je problem u tricepsu, prsima, ramenima i sl. Zgibovi su vjezba koja daje toliko benefita za bolji bench i to nekima ocito nije jasno. Znam ljude koji su stagnirali na benchu dok nisu poceli redovno radit zgibove po 100 komada po treningu i bench je naglo krenuo i to drasticno. I ne dl ne pogadas gornja leda na taj nacin koji ti je potreban makar ih osjecas. Ubaci puno vise zgibova i veslanja nadhvatom bez da spustas sipku na zemlju i kontrahiraj trapez u gornjem polozaju i ne forsiraj kilazu i sigurno bench ide gore jer ostali misici kod tebe nisu problem, erektore imas jake i triceps, ramena i prsa tako da procitaj sve treninge sto si napisao tu do sad pa ces vidit da sam upravu. I nemoj sam krenut u neku raspravu sad samnom il shvatit ovo kao napad il opet neku glupost nego razmisli o tome sto sam napisao.

          Comment


          • #35
            Re: 5/3/1 Maximus1950

            Originally posted by TripleZ View Post
            ubijas squat (Y)
            e kad si prvi put u zivotu bench-ao stotku ?
            Squat mi je jedina radost u zivotu. srs

            Pfff vjerojatno prije 2 godine, tada jos nisan moga cucnit 100kg kako triba.



            @Home:
            Otvoren san za savjete svake moguce vrste po tom pitanju, cijenin ta si napisa toliki post.
            Na bencu mi je definitivno problem drzat luk u ledjima, i sta se toga tice, svjestan san da je tu trapez slab, al onda opet ljudi koji rade benc bez luka, nego se samo izvale na klupu ko telci, rade i napreduju s takvom "tehnikom". fuck logic

            Sta se samog pendlay rowa tice, ne trzam, ledja su apsolutno nepomicna, izuzev na radnoj seriji, di je pomak mozda 5cm gore, al moran se slozit, dobro si uboa sta se tice kontrakcije i zadrzavanja sipke, to ne radin. Vise se fokusiran na eksplozivnost. I stvarno mi trapez zaostaje, narocito vizualno. Sta se cucnja i DLa tice, nikad nisan ima problema, pa nisan ni forsira neki dodatni rad na trapezu ali moga bi pocet.

            Lagano san pocea vract FSQ u rutinu(to cu jos malo pojacat) i moga bi se neko vrime pribacit sa pendlaya na klasicne rowse, zgibove nece bit problem pojacat...

            Sada mi jos uvik cucanj odlicno napreduje, a samim time ce i deadlift kada ga krenen ozbiljno radit pa mi je zao minjat sablonu, al u nekoj skorijoj buducnosti se ozbiljno razmisljan probat CUBE, di bi ima dovoljno prostora za rad na zaostajucim misicnim grupama. Bumo videli.

            U svakom slucaju, nista me ne kosta poslusat savjet i misec dva poradit na trapezu. Osim na deadlift dayu, moga ga odradit i na leg day kad je fsq, ubacit par serija veslanja nakon toga pa cemo vidit oce li bit kakvog pomaka. Updateovi ce bit redoviti, as usual.

            Comment


            • #36
              Re: 5/3/1 Maximus1950

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Squat mi je jedina radost u zivotu. srs
              word.

              desetznakova
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #37
                Re: 5/3/1 Maximus1950

                Deload

                Teretana nije radila u pon, pa san odradia 3 treninga, ut, cet, sub.

                Squat
                45x10
                65x10
                85x10
                105x10

                Paused Oly
                60x8
                90x8

                konv. deadlift
                60x8
                100x8 (3 sec zadrska u lockoutu)

                RDL
                60x8x2

                FSQ
                50x8x2

                nozna fleksija 2-3 serije

                trbusnjaci

                foam rolling

                Komentar: Na cucnju san isa skroz duboko, cisto zbog osjecaja, jer neman bas volje eksperimentirat na ozbiljnim treninzima pa je danas bila idealna prigoda. Izuzev trbusnjaka, ostalo vise manje nije vridno spomena, doslovno san protrca kroz trening. Odradia san dosta foam rollinga i izmrcvaria san se. Ajme patnje.

                Zadnja 2-3 dana san u lazy modeu, minimalno aktivnosti, 100-200kcal vise unosin, i danas san na vagi ima 99.2kg (zadnjih 2 miseca se kilaza kretala izmedju 98-98.5-u subotu san ima 98.3), vjerojatno je u pitanju malo vode i glikogena al moga bi bit i koji gram misica, ipak san jako dugo izbjegava suficit... Ovako cu jos do cetvrtka a kako stvari stoje, moga bi u deficit posli toga. Plan je mrvicu agresivnije odradit 15dana, sa deficitom od 700-800kcal (2500-2600kcal) i tjedan dana polako vracat carbse. Cilj je izgubit cca 1.5-2kg i nastavit sa treningom snage pri kilazi od 96.5-97kg i single digit BFu. Jos nisan siguran sta cu sa samim treningom snage za vrime deficita. Pada u snazi uopce nebi tribalo bit u tako kratkom vremenskom periodu, pogotovo sta deficit i nije toliko brutalan, al ipak necu forsirat kilaze, vjerojatno cu radit sve 2x tjedno sa par heavy serija main liftova. Al jos cemo sve vidit.




                Overhead press(paused)
                30x10
                40x10
                45x10 x2

                kosi DB press
                22kg x 10 x3

                Dips
                BWx8x3

                facepulls 4-5 serija triceps 5-6 serija

                trbusnjaci

                Komentar: Nista vridno spomena. Kilaza je 99.5kg(OMG OMG). Sutra krecen s dijetom (u petak) a jucer ujutro(srida) san se sitia da nebi bilo lose da ponovo nakon par miseci pocnen uzimat kreatin, tako da san pocea sa loadanjem. Buduci da iman samo 3 obroka dnevno, uziman ga 3x5g i tako cu radit 5-6 dana. Ka i obicno, i za dijetu san odluku donia iznenada pa nisan ima vrimena polako se napunit, valjda ce bit nesto od toga. Kalorije cu uglavnom rizat iz UH, bas me zanima koliko cu vode izgubit kroz iducih 3-4 dana...

                Deadlift(konv)
                60x10
                90x10
                120x8

                sumo dl
                60x8
                100x5***

                barbell rows
                50x8x3

                lat masina par serija

                hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom par serija

                Komentar: Nesto me kopkalo pa san nakon konvencionalnog odlucia odradit seriju dvi suma i svatia san da je podloga na platformi klizava i to puno... Zadnji put nisan bas bia koncentriran pa nisan ni primjetia, ovo je ozbiljan problem, morat cu nesto smislit.

                Kilaza 98.7kg.

                Comment


                • #38
                  Re: 5/3/1 Maximus1950

                  E koji je razlog sto je ohp paused...je i bp paus.?? Deadlift je dead stop??

                  kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #39
                    Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Zato sta mi to daje priliku da resetiran stav, prvenstveno da se koncentriran i dodatno stisnen gluteus, popravin torakalnu ekstenziju i izbacin laktove naprid i jako duboko udahnen. Sve to mi je nemoguce napravit u TnG varijanti pa tehnika ocito pati. Jos uvik popravljan stetu koju san i napravia radeci TnG.

                    Yep i BP je paused, uz to sta se ne zelin zavaravat vecim brojevima na TnG, glavni razlog je manjak cvrstine u ledjima pa i kroz paused varijantu radin na tome.

                    Deadlift mi je uvik bia deadstop, ne osjecan se ugodno radeci TnG pa ga ni ne radin.

                    Comment


                    • #40
                      Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Tjedan 7.
                      Squat
                      60x8
                      90x3
                      120x2
                      155x2
                      180x3*** (-1rep)

                      Paused Oly
                      60x5
                      90x2
                      120x2
                      145x4 (isto)
                      150x1


                      RDL
                      60x8
                      100x8 x2

                      sumo dl par laganih ponavljanja sa 100kg

                      GHR
                      7x2

                      Komentar: Cudan trening i cudna radna serija. Ko da san zaboravia kako cucnit, nisan bia u stanju kontrolirano spustit se, noge su "trzale", ne znan kako drugacije opisat. Snage je bilo za jos jednog, al tehnika nije bila na mistu pa san racka. 145x4 je bilo cisto ko suza, tehnicki odlicno, bilo je snage za jos jednog al san bia pod dojmom radne serije pa san i to racka. Pa san iz zajebancije stavia 150 i poprilicno brzo to diga. Snimka je tu... Danas mi glava nije bila na mistu i radna serija je malo zapatila, drugi put ce bit bolje valjda.


                      Overhead press(paused)
                      30x8
                      45x4
                      62.5x2
                      77.5x4 (+2.5kg)
                      82.5x2 (izjednacenje PRa)
                      60x5
                      50x5

                      dips
                      BWx8 20kg x6 35x6(+5kg) 20x8

                      kosi DB press
                      30x8 36x7


                      prednje rame i facepulls 4-5 serija triceps 5-6 serija


                      Komentar: Ok trening, radna serija je bila onako, nakon cetvrtog san racka al sad mi je zao, mozda je i moglo bit jos jedno. Pa san odradia 82.5 cisto da vidin di san, drugo ponavljanje je bilo uz malo borbe al dobro. Na dipsima san napredova, time san zadovoljan.

                      Squat
                      60x8
                      90x5
                      120x3
                      150x2
                      180x2**** (-2 reps)
                      140x2

                      Paused Oly
                      60x5
                      90x3
                      120x2
                      145x5 (+1 rep)


                      100x3 sa jaaaaaako dugom pauzom
                      FSQ
                      60x8
                      80x4
                      110x1
                      60x5

                      sumo DL
                      60x5
                      100x5 ***


                      Komentar:Radna serija gora nego zadnji put i opet isti osjecaj, ko da prvi put squatam, da ne prican da nisan bia u stanju kontrolirano spustit se. Prvo mi je palo na pamet da je dijeta kriva(sta naravno nije) al nakon PRa na pauseu i analize snimke,ocito problem nije u meni, kriva je platforma. Snimka nije neke kvalitete, a i snimatelj ko da ima Parkinsona, jebo ga nemirna, tako da nisan siguran ocete moc vidit to podrhtavanje platforme... Metalni okviri platformi nisu ucvrsceni u pod i naravno vibriraju. Ovo je vrlo ozbiljan problem. Not good. Sta se same snimke tice, dan prije san izubija prednje rame pa nisan bia u stanju povlacit sipku u ledja, rezultat? Sipka skace s ledja, to se definitivno ne smi dogadjat. FSQ je bia ok, na sumu san jos tia vuc 140x 5-6 al pri setupu mi je pocela preskakat tetiva loze pa san odusta. Snimka je tu, zvuk san ostavia da mozete fapat na moje stenjanje.


                      Deadlift(konv)
                      60x8
                      90x4
                      125x3
                      160x2
                      190x1

                      Zgibovi
                      x8 x6 x6


                      barbell rows
                      60x8 50x8 50x8

                      lat masina

                      hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom par serija

                      Komentar: Interesiralo me koliki san regres ima u snazi zbog rada na tehnici i neforsiranja snage, pa san isa na 190 i cilja na 2-3 repsa(to bi bilo odlicno) s obzirom da san najvise vuka 200, duduse nakon par serija suma. 190 san ispalia ko da je nista, fenomenalan osjecaj, al na drugom ponavljanju nisan moga sipku niti dignit s poda. Moran priznat da me to malo iznenadilo s obzirom na lakocu prvog ponavljanja. Imajuci u vidu konstantan i dobar napredak cucnja, mislin da bi ima vece koristi da potpuno od***** konvencionalni dl kao main pull i jednom za svagda vucem sumo i potpuno iskoristim cinjenicu da san quad & glute dominant.

                      Koliko god san se radova novim platformama, sad bi ih najradije zapalia. Nakon treninga san malo skaka po platformama i primjetia da je 1 od njih najstabilnija(inace to je ona na kojoj san radia cucanj u pon, utjesno skroz) tako da cu od sad iskljucivo na njoj radit.

                      Comment


                      • #41
                        Re: 5/3/1 Maximus1950

                        snimi bench, snimi bench ale ale
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: 5/3/1 Maximus1950

                          imas i ti ah na kraju!! dat squatgasm tho :P
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • #43
                            Re: 5/3/1 Maximus1950

                            ljuboran sam na na cucnjeve. Mislim da odem tako duboko da bi mi koljena riknula ali ono jucer....fino je to max. I da potpis na Triplov zahtjev

                            Comment


                            • #44
                              Re: 5/3/1 Maximus1950

                              Ne znan jeste li pratili log u zadnje vrime, al ne radin benc ozbiljno vec par tjedana...
                              Malo mi je nezgodno jer me kolega spota, pa nema ko snimat, da ne prican da je benc nasred teretane. Al snimit cu nesto u skorijoj buducnosti.

                              Comment


                              • #45
                                Re: 5/3/1 Maximus1950

                                pa znam da ne radis i da ga mrzis, bas zato hocu da vidim
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X