Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: 5/3/1 Maximus1950

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Squat C5W3 16.02. (pon)
    145x5
    165x3
    185x1 (a sta rec...)

    overheadsquat
    30x8
    40x8
    50x8

    squat
    110x10 x4

    5-6 serija seated rowsa, 2 serije chinupsa
    2-3 serije plankova

    Ocajno tezak cucanj. Kad san zavrsia smolova, ocekva san mali pad u performansama zbog znatno manjeg volumena, frekvencije i intenziteta, al da ce bit ovoliki... Uglavnom, spustit cu tezine za 5kg iduci ciklus. Nakon natjecanja san se presta istezat, morat cu opet pocet, i to je to. Sredit glavu i vratit se.

    Benchpress C6W3 17.02. (ut)
    90x5
    102.5x3
    115x4

    87.5x10x4 (zadnja x11)

    kose bucice
    26x10
    32x10x3

    scullcrusheri 4-5 serija, i nekoliko serija izolacija

    Osjecaj na bencu je danas bia vrlo dobar. Jucer san na chinupsima uspia istegnit nesto u vratu (???), danas je vrat bia mrvicu manje mobilan i donekle mi je to smetalo u setupu al s obzirom na rezultat radne, ocito ne previse. Iduci ciklus ponavljan tezine i iden na rep vise. Na volumenu i bucicama san odradia dosta bolje nego zadnji tjedan, nadan se da je to indikativno.

    Deadlift(konv) C5W3 19.02. (cet)

    170x5 ws
    190x3 ws
    210x4 ws (PR!)

    125x10 x3 ws

    pendlay rows
    85x8 x3 (zadnja x10 ili x11)

    seated rows na spravi 6 serija

    hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 7-8 serija

    Inace, najbolji DL mi je bia sumo 210x2 i onda u istom treningu i konv 210x2, 24.12.. Ovo je znacajan napredak, al necu se zalijetat sa dizanjem kilaza, mislin da cu ic na +2.5kg i eventualno na rep vise. Na ostalim vjezbama san isto diga kilaze, a pendlay je bia posebno dobar.

    Overhead press C1W3 21.02. (sub)
    55x5
    65x3
    75x4 (pokusa 5., zapelo iznad glave,grinda ga 5-6 sec, al nije islo)

    55x10 x4

    Cucanj
    60x8 x2
    90x8
    110x10x3

    Zgibovi deadhang w wraps
    x11 x10 x10

    Pendlay rows
    60x8
    80x8x3 (zadnja x10)

    Scullcrushers 5-6 serija u supersetovima sa hammer curlsima i curlsima ravnom sipkom 6 setova sve skupa

    Dlaka je falila da dignen i to 5., bas steta. Za razliku od prosle subote, cucanj nije bia bolesno neugodan, bas suprotno. Odradia san ga unatoc krvnickoj upali erektora od deadlifta. Ledja i ruke odradjene rutinski. Kilaza 95.5kg.


    Tjedan je ocajno pocea sa onim jadnim cucnjem, al svim ostali treninzi su bili odlicni. Nista, iden stisnit zube i gurat na cucnju koliko ide, ne mogu bit nezadovoljan kad sve ostalo lipo napreduje.
    mrtvo dizanje prejak ,samo naprijed i čučanj zavidan isto ;zanima me koliko scull crusher radiš ,jesi ikad to radio s maksimalnom kilažom ,koja je bila?

    Comment


    • Re: 5/3/1 Maximus1950

      Hahah, ovih dana se ne osjecan bas zavidno na cucnju. Al hvala u svakom slucaju.

      Noup, radin ga uvik nakon potisaka, vidis i sam po logovima, prije toga ide puno bencavanja i presanja. U principu uvik radin vise ciljajuci na volumen, mislin da bas nema smisla ic na 3-5 ponavljanja na vjezbi za triceps. Pogotovo sta me tetive malo muce na toj vjezbi ako je tezina prevelika(a inace uopce neman problema s tetivama). Vise manje su uvik slicne kilaze, po osjecaju radin. Inace radin sa z sipkom od 8kg+ utezi.

      Jucer san napravia:
      28x10 (10kg sa svake strane)
      38x8 (15kg)
      48x10 (20kg)
      53x8x2 (22.5kg)
      48x10 (20kg)

      Vise od tih tezina nisan proba. Sta se tice izvodjenja, lezin na klupi i spustan iza glave skroz do klupe, u slucaju faila uteg ce samo past na klupu, ja siguran, nece bit buke, sve dobro.

      Comment


      • Re: 5/3/1 Maximus1950

        Originally posted by Nainus
        I ja tako radim ,ja forsiram tu vježbu jer mi ide ,imam 87 kg ,dižem 50 kg 10 ak puta ;mogu 70 kg jednom,a maks mi je bio 70 kg 10 puta ,kad sam bio na masi 95 kg imao .Ali kad su u pitanju mrtvo i čučanj ,brojke su slabe,ne radim preko 80-100 kg .''Samo aestetics'' mi je bitan ,za takvu snagu koju ti radiš ,potrebno je godina i godina rada u teretani i puno ljubavi prema powerliftingu .
        Ja se izvinjavam što upadam i spamujem temu, ali nije mi jasno čemu forsiranje maksimuma na vežbama izolacije?

        Ko još radi francuski potisak ili scull crusher sa maksimumom?

        Koja je poenta? Syebati laktove?

        Ako želiš biti jak, onda se optereti na vežbama snage, bajo moj... Znači mrtvo, znači benš, znači čučanj...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: 5/3/1 Maximus1950

          Originally posted by Dača View Post
          Ja se izvinjavam što upadam i spamujem temu, ali nije mi jasno čemu forsiranje maksimuma na vežbama izolacije?

          Ko još radi francuski potisak ili scull crusher sa maksimumom?

          Koja je poenta? Syebati laktove?

          Ako želiš biti jak, onda se optereti na vežbama snage, bajo moj... Znači mrtvo, znači benš, znači čučanj...
          a valjda radis da mozes reci koliko ti je max i ja se isto izvinjavam sto odgovaram na dacin spam teme inace ja nemam pojma ni za jednu vjezbu koliko mi je 1rm.....to vazno????
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: 5/3/1 Maximus1950

            Squat C6W1 23.02. (pon)
            125x5
            145x5
            165x4 ( jeebena katastrofa )

            overheadsquat
            30x8
            40x8
            50x5
            55x2

            6 serija seated rowsa, 3 serije chinupsa
            3 serije plankova

            Patnja se nastavlja. I sta je najgore jednostavno ne znan uzrok. Volumen nisan tia radit. Ocito se trud u tom smislu ne isplacuje, samo se gazin bezveze a snaga je u regresu. Pa san odlucia ne gurat ko vol nego odmorit. Buduci da san dodatno pa u snazi, ocito nije razlog u padu volumena i svega ostalog nakon smolova. Isteza san se zadnjih dana, dakle nije problem ni u ukrucenosti. Opci zamor nije jer ostali liftovi napreduju. Jedino sta mi pada na pamet je ono sta san sustavno zanemariva. A to je los osjecaj u kukovima, kolinima i kvadovima, posebno u podrucju livog vastus medialisa. Duze mi triba da se zagrijen i iskljucivo tijekom cucnjavanja iman neugodu u kvadu i ostalim nabrojanim podrucjima, a kasnije serije su u pravilu puno bolje (pokazalo se na smolovu). Tako da subotu potpuno izbacujen, a iducih tjedan dva cu cucanj radit jako jako jako lagano, ako i uopce. I naravno, drasticno spustit Tmax(15-20kg) kad opet ozbiljno pocnem. Razmisljan i o drugacijem konceptu cucnja, odnosno formatu 6x3 i izbacivanju serija volumena. Al ima do toga.

            Benchpress C7W1 24.02. (ut)
            85x5
            95x5
            105x9 ( +2 reps )

            90x10 x4 ( +2.5kg )

            kose bucice
            26x10
            34x8 32x9 30x10

            izolacija za triceps 4-5 serija

            Pokusa i 10. al nije daleko otislo. Na volumenu i bucicama san napokon dosa dosa do toga da grindam na zadnjim ponavljanjima, tako da pretpostavljam da ce tu napredak malo usporit. Al definitivno san nakon dugo vrimena zadovoljan kako benc ide. Scullcrushere nisan radia jer su neki fegeti po ure curlali sa sipkom a i bia san u zurbi pa san odradia izolaciju i zavrsia trening.

            Deadlift(konv) C6W1 26.02. (cet)

            152.5x5 ws
            172.5x5 ws
            192.5x8 ws ( +1 rep, +2.5kg )

            130x10 x3 ws

            pendlay rows
            87.5x8 x3 (zadnja x11) ( +2.5kg )

            seated rows na spravi 6 serija

            hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 7-8 serija

            Zadnja 2-3 dana ocajno slabo jeden, apetit ne postoji. Mislia san da ce trening bit los, al ipak san iscupa nekakav napredak, tako da se ne bunin. Na momente san osjeca livi kvad, al nista sta bi me omelo u deadliftanju. Definitivno necu cucnjavat u subotu.

            Overhead press C2W1 28.02. (sub)
            50x5
            57.5x5
            65x10 ( + 3 reps )

            57.5x10 x4 ( + 2.5kg )


            Zgibovi deadhang w wraps
            x12 x11 x11

            Pendlay rows
            60x8
            82.5x8x3 (zadnja x10)

            Scullcrushers 5-6 serija u supersetovima sa hammer curlsima i curlsima ravnom sipkom 6 setova sve skupa

            Brutalan napredak. Zadnje ponavljanje cak i nije bilo preveliki grinder, moran napomenit da san vecer prije bia u programu, alkohol i to. Cucanj nisan radia a ostatak treninga san isto smasha.

            Comment


            • Re: 5/3/1 Maximus1950

              Obeca san neke snimke s priprema/natjecanja. Evo malo cucnjeva iz zadnjeg tjedna smolova.

              E da, lajkajte mi klub kmice.
              https://www.facebook.com/pages/Atlas...39403656280176

              Comment


              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                Prosli tjedan(02.-08.03.) nisan loga. Razlog? Vikend, znaci 27. i 28.02. san isa vani, pilo se, nisan spava i u pon nakon laganog cucnja(kojeg ionako neman sta logat) mi je skocila fibra. U utorak san takav bolestan isa bencavat i napravia 110x6(sta je opet bilo mrvicu bolje od proslog ciklusa, jer su bili cisti i jednostavno mi je falilo energije za jos). Pa san odlucia ostatak treninga lagano odradit i do kraja tjedna odmorit i oporavit se. U pet i sub san odradia dva lagana treninga i tjt.


                Squat DELOAD 09.03. (pon)
                60x10
                80x10
                100x10 x3

                overheadsquat
                30x10 x3

                6 serija seated rowsa, 3 serije chinupsa

                dosta cruncheva


                Benchpress C7W2 10.03. (ut)
                90x3
                100x3
                110x7 ( +1 rep )

                92.5x10x4 ( + 2.5kg) - zadnja serija je bila x9, tako da iduci put ponavljan

                kose bucice
                24x10
                34x9 32x9 32x9

                10ak serija raznih izolacija za triceps

                Deload je da rezultata iako san se nada x8. Al dobro, napredak je napredak. Desni lakat me nastavia bolit, kroz cili trening, tako da san ponovo izbacia scullcrushere, i neko vrime radin izolacije dok lakat ne prodje.


                Deadlift(konv) C6W2 12.03. (pet)

                162.5x3 ws
                182.5x3 ws
                202.5x6 ws ( +2.5 kg )


                135x10 x2 ws ( +5 kg, serija manje )

                pendlay rows
                60x10
                90x8 x3 (zadnja 11) ( +2.5 kg )

                seated rows 6 serija

                hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 7-8 serija

                nesto cruncheva

                4. ponavljanje mi je nekako cudno pobiglo i posjedica je tragicna upala erektora i cak mala bol na livoj strani na momente. Sa 135 san odradia 2 serije i jednostavno vise nisan ima snage za jos jednu. Sve u svemu, deadlift je poprilicno napredova.


                Overhead press C2W2 14.03. (sub)
                50x3
                60x3
                70x8+1 ( + 2 reps )

                60x10 x4 ( + 2.5kg )


                Zgibovi deadhang w wraps
                x12 x12 x12

                Pendlay rows
                60x8
                85x8x3 (zadnja x10)

                5-6 serija izloacija za triceps

                Na 9. ponavljanju je malo zapelo, prijatelj je uskocia iako ga nisan trazia i naravno ide ona stara prica "it was all you bro" al sta se mene tice i x8 je odlicno. Volumen je bia tezak, zgibovi isto, latovi su bili upaljeni i prije treninga al na zgibovima san osjeca ko da me nozevi paraju. Sad kad san dogura do 3 serije x12, dodajen tezine iz tjedna u tjedan. Bia san u zurbi pa san odradia dosta manje tricepsa nego sta san planira. E da, i sinoc san bia u provodu. Dosa doma u 7 ujutro.

                Comment


                • Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Squat W1 16.03. (pon)
                  60x10
                  90x6
                  120x4
                  140x2
                  150x6 x3

                  par serija leg extensionsa i leg curlsa

                  6 serija seated rowsa, 3 serije chinupsa
                  par serija curlsa, standardno

                  Dakle ovako. Bolova u kolinu/kuku nije bilo, nadan se da ce tako i ostat. Al nizak intenzitet proslih tjedana je uzea danak i 150 je bilo ko tona. Odradia san planirano i sad je cilj kroz iduce tjedne po 2.5kg dizat pa dokle ide. Plan je bia odradit i jos mozda koju seriju volumena al jednostavno mi se povracalo od same pomisli na jos cucnja, iskoraka, ili bilo kakve vjezbe sa sipkom, pa san odradia malo fluff worka i dokrajcia ledja. Ubuduce svakako planiran malo veci volumen za noge, al danas jednostavno nije bia dan.


                  Benchpress C7W3 17.03. (ut)
                  90x5
                  102.5x3
                  115x6 ( + 2 reps ) (PR)

                  92.5x10 x4 - na drugoj greskom 11, na zadnjoj fail na 11., dobro je

                  kose bucice
                  24x10
                  34x10 x2 32x10

                  izolacije za triceps 10 serija

                  3 serije plankova

                  Na bencu je napredak vec neko vrime nelos, spor al konstantan. Mislin da bi vrlo brzo moga imat onaj famozni 3 plate benchpress. Unatoc upali ledja, problema sa setupom nisan ima, laktovi isto nisu stvarali probleme. Sad cu neko vrime radit ove izolacije za triceps, ako se napredak nastavi i ne bude potrebe za scullcrusherima, necu ih ni vracat. U suprotnome cu ih radit dok laktovi opet ne pocnu bolit pa odmorit i tako u krug.

                  Deadlift(konv) C6W3 19.03. (pet)

                  172.5x5
                  192.5x3
                  212.5x4 ( - 1 rep, + 2.5 kg )

                  135x10 x3

                  pendlay rows
                  60x8
                  92.5x8x3 ( + 2.5 kg )

                  seated rows 5,6 serija

                  hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 5-6 serija

                  Cilj je bia 5 al danas to jednostavno nisan ima. U odnosu na prosli ciklus, ovo je neki mini korak nazad. Iduci ciklus cu ponavljat tezine. Upper back rounding je bia poprilican, unatoc pustom treniranju ledja i cudima raznim. Pendlay je bia dosta tezak i iduci trening-dva cu ponavljat ovo. Sve u svemu, trening za zaborav.

                  Overhead press C2W3 23.02. (sub)
                  55x5
                  65x3
                  75x5 ( + 1 rep )

                  62.5x10 x4 ( + 2.5kg )


                  Zgibovi deadhang w wraps
                  +5kgx12 x3

                  Pendlay rows
                  60x8
                  85x8x3 (zadnja x10)

                  10ak serija izolacija za triceps

                  I nije neki napredak s obzirom da san prosli ciklus skoro ima to peto ponavljanje. Uzea san prelosu sipku, jer je Kahn uzea moju omiljenu. Nisan tia bitchat jer san mislia da nece bit razlike, al nakon radne san mu je ipak uzea i odradia volumen i na njemu napredova. Tako da mi je malo zaj te radne serije sada, al dobro. Na zgibovima cu sada dodavat opterecenje. E da, vjerojatno nije pomoglo ni sta san i u petak i u subotu dosa doma u 7 ujutro.

                  Ovu subotu (28.03.) moj DDK organizira davanje krvi, tako da cu se vjerojatno odazvat, sad moran nagurat 4 treninga u 5 dana da su mi sub i ned slobodni. Vjerojatno cu i iduci ponediljak priskocit trening.

                  Comment


                  • Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Squat W2 23.03. (pon)
                    60x8
                    90x6
                    120x4
                    140x2
                    152.5x6 x3 (zadnja 7)

                    par serija leg extensionsa i leg curlsa

                    6 serija seated rowsa, 2 serije chinupsa
                    par serija curla

                    Bolova i dalje nema, al me malo ledja muce jos od deadlifta. U odnosu na zadnji tjedan, radne serije su bile super, na zadnjoj san cak mozda moga i 8. al san u glavi vec bia gotov. Sad se mogu samo nadat da cu nastavit vracat snagu ovim tempom. Bia san u stanju radit jos cucnjeva al racuna san, ako je danas ovako dobro islo uz minimalni volumen prosli tjedan, iden probat tako jos par tjedana pa vidit ide li to na duze staze. Ako zastagniran, lako to korigiran.


                    Benchpress C8W1 24.03. (ut)
                    87.5x5
                    97.5x5
                    107.5x8 ( - 1 rep, + 2.5 kg )- skoro i 9.

                    95x10,x9
                    92.5x10, x9

                    kose bucice
                    24x10
                    34x10,x9 32x9

                    izolacije za triceps 10 serija

                    3 serije plankova

                    Malo je falilo za 9. ponavljanje, losije nego san ocekiva al dobro. Zadnjih tjedan dana slackam sa prehranom, previse san izlazia, premalo jea, tako da to moran vratit na normalnu razinu i mislin da bi benc do kraja ciklusa triba bit bolji. Na volumenu nisan bia u stanju odradit planirano, pa cu iduci put ponavljat, bucice isto. Laktovi opet nisu bolili.


                    trening ledja 26.03. (cet)

                    pendlay rows
                    60x8
                    80x5
                    90x3
                    10x8x3 zadnja x10

                    zgibovi 3 lagane serije x 10

                    seated rows 6 serija

                    hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 6-7 serija

                    Nije mi se dalo deadliftat pa san samo odradia ledja.

                    Overhead press C2W3 28.02. (sub)
                    50x5
                    57,5x5
                    67.5x9 ( - 1 rep, + 2.5 kg )

                    65x8,8,7
                    60x8

                    Zgibovi deadhang w wraps
                    +7.5kgx12 x3

                    Pendlay rows
                    60x8
                    87.5x8x3 (zadnja x10)

                    10ak serija izolacija za triceps u superserijama sa hammercurlsima i curlsima ravnom sipkom

                    Cili tjedan vucen neki kasalj pa nisan ni isa davat krv na kraju. Sinoc san opet bia vani, dosa doma u 6. Nije ni cudo sta nikako da ozdravin do kraja. Radna serija je bila ok, iduci ciklus iden na taj rep vise. Na volumenu nisan vise ima snage, tako da cu se zadrzat neko vrime na toj kilazi.

                    Sve u svemu, bezveze tjedan.

                    Comment


                    • Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Squat W3 30.03. (pon)
                      60x8
                      90x6
                      120x4
                      140x2
                      155x6 x3 (zadnja 9)

                      par serija leg extensionsa i leg curlsa

                      2-3 serije single leg box jumpsa

                      Inace dosad nisan ima ni jednu alergiju, al prosle i ove godine mi se dogadjaju iste stvari i morat cu to ic provjerit, jer mi smrkanje i kasljanje ne prolazi. Osjeca san se nikako, zagrijavanje cucnja prelose. Al na radnim serijama san stvarno da sve od sebe i maksimalno se nabrija prije. Zadnja serija je bila brutalno dobra i cucanj se pomalo vraca na staro. Zanimljivost, u subotu san napravia par onih jednonoznih skokova, nissan ih cak ni loga jer san to smatra nebitnim. Al danas san ih ubacia malo vise jer mi kolege kazu da san bia znacajno eksplozivniji u odnosu na prosli tjedan pa cemo vidit kako ce ic kilaze na cucnju iducih tjedana. Ledja jednostavno nisan ima volje radit, osjeca san se pregazeno pa san isa doma.


                      Benchpress C8W2 31.03. (ut)
                      92.5x5
                      102.5x5
                      112.5x5 ( - 2 reps, + 2.5 kg )

                      95x10 x4 (PR na volumenu)- inace sa 95x9 san pocea 531 tamo 9. misec


                      kose bucice
                      24x10
                      34x10 x3

                      izolacije za triceps 10 serija

                      lateral raise w db

                      Dakle, ocajno losa radna serija. Uvatia san malo sire nego inace, ima drugog spottera koji to nije ni moga znat i ispravit, lose mi je doda, i nevezano za to, bacalo me izrazito na desnu stranu. Al dobro, dogadja se. Na volumenu i bucicama san zato odradia debelo iznad ocekivanja i u odnosu na prosli tjedan znacajno napredova, tako da me ova losa radna serija nije bas pogodila. Iduci put ce bit bolje.



                      trening ledja 26.03. (cet)


                      pendlay rows
                      60x8
                      80x5
                      90x3
                      10x8x3 zadnja x10

                      zgibovi 3 lagane serije x 10

                      seated rows 6 serija

                      hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 6-7 serija

                      Nije mi se dalo deadliftat pa san samo odradia ledja.

                      Overhead press C3W2 04.02. (sub)
                      Pocea san radit i na zagrijavanju san se osjeca ajme pa san sve ostavia, odradia malo izolacija za rame, trbusnjake i isa doma.


                      Iman jedan vazan ispit ubrzo, tako da necu trenirat 10ak dana i ucit maksimalno, nakljukat se noopeptom pa javin dojmove.
                      Sta se samog treninga tice, dobro ce mi doc pauza jer san vec nekoliko miseci u ozbiljnom treningu i umorilo me to. Nakupilo se jos stvari, tipa neko mi je udaria auto na parkingu i pobiga, pa dva tjedna posli, neko probusia crijevo i ukra gorivo, i svasta nesto, jednostavno moran odmorit malo i dovest se do toga da jedva cekan otic na trening.

                      Jucer san bia vani, u kratkom rukavu seta po buri vani, needless to say, opet cu se razbolit vjerojatno. Pa eto, odmaran 10ak dana pa opet nastavljan sa treningom i loganjem.

                      Comment


                      • Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Neka je sa srecom Maximuse.

                        Comment


                        • Re: 5/3/1 Maximus1950

                          Ovo je bezvezno piskaranje koje slobodno mozete priskocit, nista zanimljivo, logam cisto zbog sebe.

                          04.-10.05. je tjedan u kojem san se vratia treninzima. Odradia san trening nogu i do iduceg ponediljka san
                          ima upalu, a prva tri dana skoro pa nisan moga hodat. Utorak je bia lagani benc i naravno, nisan odradia tjedan do kraja jer su iskrsle neke obaveze(opet) i mora san u Zg.

                          Uglavnom. pauza od treniranja se poprilicno oduzila, planirano je bilo mozda 10ak dana, al eto, svasta nesto se dogadjalo zadnjih misec i nesto san puno vrimena provea sjedeci, fizicke aktivnosti minimalno. Osjecan se slabo, ukoceno i nefleksibilno, al ako nista, jea san vise manje isto i kilaza je ostala tu negdi- 92-93kg. Sad ide krvavi
                          posal vracanja izgubljenog. Prosle godine u ovo vrime san se razbolia i izgubia dosta snage a sad ovo.

                          Sta se noo pepta tice, nisan osjetia nikakve promjene na sebi, u smislu nekog fokusa, ideja ili sta vec, al definitivno san vise gradia prolazia po ssatu nego inace, tako da, od mene ima pozitivne kritike.

                          Squat W4 11.05. (pon)
                          60x8
                          80x5
                          100x3
                          120x3
                          140x6 x3

                          par serija leg curlsa

                          pokusaj box jumpa

                          Dosta san se ukrutia i ima san problema sa pokretom tako da se ponovo dosta istezen i rezultati bi tribali brzo doc. Prva serija je bila ocajna, treca daleko najlaksa. Na box jumpu san napravia jedva 2 skoka sa svakom nogom, a prije pauze je bilo par serija po 5-6 sa svakom nogom.

                          Benchpress C9W1 12.05. (ut)
                          85x5
                          95x5
                          105x6 (skoro i 7.)

                          90x 10,9,8


                          kose bucice
                          24x10
                          28x10,9

                          scullcrusheri par serija i par serija izolacija

                          Benc je pa 2 repsa i 2.5kg, a na volumenu nisan ima snage izgurat toliki broj ponavljanja. Uglavnom, neman sta komentirat, izuzev vracanja scullcrushera, laktovi su super pa cu ih radit dok me ne unerede, pa se vracan na izolacije.

                          Deadlift(konv) 15.05. (pet)
                          60x8
                          100x6
                          140x4
                          160x2
                          180x5 x2

                          pnedlay rows
                          80x8 x3

                          zgibovi, seated rows

                          standardno za biceps

                          Deadlift nisan radia vise od 2 miseca i nimalo mi nije falia. Osjecaj je bia off potpuno.

                          Squat W5 19.05. (ut)
                          zagrijavanje
                          150x6 x3

                          ATG pauzirano
                          zagrijavanje
                          105x8

                          single leg box jumps
                          3 ili 4 serije po 5 skokova sa svakom nogom

                          Pocela mi sezona, radin ko crnac, dosta i fizicki i trapezi su satraveni. Odradia vecernji trening, snaga je skoro
                          pa potpuno vracena, al ledja su otkazivala i bila ogranicavajuci faktor pa nisan testira granice. Iduci tjedan 155. Ne istezen se skroz redovno al trenutno san poprilicno fleksibilan i u cucnju san se osjeca odlicno. ATG san ubacia malo za promjenu.

                          Benchpress C9W1 (opet) 22.05. (pet)
                          105x4(???)

                          80x10 x4

                          kosi benc s bucicama, ne sican se kilaze

                          triceps scullcrusheri i dosta izolacija

                          Zadnji trening je bia ok, snaga je opala al nista znacajno, a ovaj jos gori, stvarno ne znan sta se dogodilo. Ocekiva san ponovit trening i izgurat 7 ili cak 8 a ono 4, znaci snaga je jos dodatno pala.

                          Ledja 24.05. (ned)

                          Nisan ima vrimena ni volje deadliftat u subotu/nedilju +drzala me upala od cucnja i na poslu je bia kaos. Trening ledja, bb shema, neman pojma sta san sve radia.

                          Squat W6 26.05. (ut)
                          155x6 x2
                          155x5

                          Box jumpsi tri serije po 5 skokova svakom nogom

                          Nisan uspia odradia 6x3, izgoria san na zadnjoj. Ledja su bila ocajna, i opcenito snaga, al ako nista, osjecaj u rupi je odlican, odavno nisan bia ovako "mekan". Accessory nisan radia jer san bia potrosen i bia san u zurbi.

                          Benchpress C9W1 (opet!) 28.05. (cet)
                          105x5 (skoro 6)

                          accessory je bia ja msm 85x10x4

                          kose bucice
                          30x10 x2

                          triceps standardno

                          Malo bolje od zadnjeg puta al svejedno lose. Jos jednom cu ovo ic gurat i ako ne bude pomaka u smislu 7 ponavljanja, drasticno cu smanjit tezine i nastavit 531. Ovo mi stvarno tare ponos, da *****i benc nakon svake bolesti, pauze i cega ne, padne na razinu pocetnika i krvavo ga vracan.

                          Squat W7 02.06. (ut)
                          155x6 x3 (zadnja x9)

                          lagana serija pauzirani atg sa 60kg

                          par serija skokova

                          EREKTORI!
                          barbell holdsi sa 60kg 2 serije

                          Bilo je prostora za jos jedno ponavljanje, tako da iduci tjedan dizen 2.5kg. Ponovo cu se uvatit erektora jer i ovaj put san se mora fokusirat iskljucivo na ledja da bi izvuka sve kako triba, noge su bile on point. Eto, sad se moran dodatno posvetit bencu i napokon redovito dedliftat da i to vratin.

                          Benchpress C9W1 (opet!!!!) 03.06. (sri)
                          105x8
                          90x10 x3
                          90x8(skoro 9)

                          kose bucice
                          24x8
                          32x8 x2

                          scullcrusheri i dosta izolacija za triceps

                          nesto lateralnih podizanja

                          trbusnjaci i plankovi

                          Nakon radne san bia sokiran, napravia ssan vise od ocekivanog. Uglavnom,tvrdoglavost se isplatila ovaj put, recimo da je ovo zadovoljavajuce i idemo sada na W2. Na volumenu je osjecaj isto bia dobar. Ostatak treninga sve standardno.

                          Deadlift(konv) 06.06. (sub)
                          warmup
                          185x3( ili 4 )

                          pendlay rows
                          85x8 x2
                          100x8

                          zgibovi
                          bwx10x3

                          seated rows

                          za biceps standardno

                          Ocajno los osjecaj na deadliftu, nikako da se vratin u rutinu sta se njega tice. Znan da mogu vise, i osjecan da mogu, al tijelo ne slusa.

                          Nakon ovog posta se vracan redovitom i standardno temeljitom loganju.
                          Last edited by Maximus1950; 09-06-15, 21:42.

                          Comment


                          • Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Squat W8 26.05. (ut)

                            157.5x6 x3 (zadnja x9)

                            Zadnja 4 dana san redovito izlazia, minimalno spava, pia(doduse jeger :P ), a danasnji trening san odradia na brzinu, cucanj bez ikakvog accessorya i ovo je bilo odlicno. Prva serija standardno daleko najlosija, zadnja odlicna. Mislin da bi i iduci tjedan sa 160 triba odradit planirano.

                            Benchpress C9W2 11.06. (cet)
                            110x5 (skoro 6)
                            85x10 x4 (zapravo zadnji serija fail na zadnjem)
                            kose bucice
                            24x8
                            32x8, x7

                            par serija scullcrushera, 6-7 serija izolacija za triceps
                            nekoliko serija trbusnjaka, 3 serije plankova, 2 serije side plankova

                            Bas san nesto gleda log, PR mi je bia 115x6 a na volumenu 95x10 x4, tamo pocetkom Travnja. Danas je mozda moglo ic i to 6. ponavljanje al sta cu sad. Uglavnom, vjerojatno cu ponovit iste tezine i iduci ciklus i tek onda dizat. Zadovoljan san odradjenim tricepsom i trbusnjacima. Ovaj tjedan nisan stiga odradit erektore, a danas ih nije bas nije imalo smisla radit jer je DL iduci trening.

                            Deadlift 14.06. (ned)
                            180x6

                            pendlay rows
                            100x8 x2

                            nesto zgibova, lat masina, seated rows

                            hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom

                            Trend ocajnog deadlifta se nastavlja, bilo je snage za jos, al je osjecaj ocajan, a tehnika puca kriminalno. Izuzev toga sta se moran vratit u kontinuitet sta se tice ucestalosti deadlilftanja, moran poradit i na cvrstoci upper backa. Zadnjih godinu dana to izgleda sve gore, a pojma neman sta napravit za popravit to, jer nista dosad nije funkcioniralo. Ni vise volumena na ledjima, ni fsq ni ohs, nista. Svakako priko lita neman vrimena za neke tektonske promjene u treningu, al svakako moran doc do nekih informacija na ovu temu.

                            Comment


                            • Re: 5/3/1 Maximus1950

                              Snatch grip deadlift za jacanje gornjeg dijela, mozda u acc kao back off serije od regularnog deadlifta?
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Ovo sto ti je dinc reko bi ti i rubish reko da ga uzmes za trenera.
                                Druga kontra opcija je radit visoke block pullse sa velikim kilazama i formom kakvom bis htio radit dl...malo ponavljanja vise serija.
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X