Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Mamlaz View Post
    ima tko kakvih prijedloga sta da uzmem spremam se upravo u konzum imam bon od 200kn na popisu je 10 tak konzervi tune , 1kg posnog , piletina ( to moram viditi cijene kako se krecu ) , dimcek , jogurt, zobene , jaja
    riže imam i raznog povrca i voca
    uz ovo sve sta si nabrojao, treba ti bon od 2000 kuna, a ne 200

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      ma nije imam 2 bona od 200kn a biti ce dovoljan jedan jedna tuna je 6 kn , 500g posnog je 14 kn , piletina nzm tocno , jaja -10 kn , zobene 6 kn
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Mamlaz View Post
        ima tko kakvih prijedloga sta da uzmem spremam se upravo u konzum imam bon od 200kn na popisu je 10 tak konzervi tune , 1kg posnog , piletina ( to moram viditi cijene kako se krecu ) , dimcek , jogurt, zobene , jaja
        riže imam i raznog povrca i voca
        Oslić, škarpina, mlijeko...

        Inače, piletina i posni se ne isplate kupovati u Konzumu, barem meni jer gledam di mi je što najpovoljnije.
        Piletinu najbolje u mesnici, a posni u Lidlu 500 g 10 kn.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          di kupujete tunu?? naravno sto jeftinija me zanima.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by simba1 View Post
            Sir ima oko 4g, a mlijeko od 3-6g masnoće na 100 g. Teško je točno reći za domaće mlijeko jer postotci ovise o sorti krave, prehrani itd...
            Što smo onda zaključili da je takav sir (domaći svježi kravlji) malomastan i prihvatljiv?

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Živojin Mirić View Post
              Što smo onda zaključili da je takav sir (domaći svježi kravlji) malomastan i prihvatljiv?
              Da sam sebi odgovorim: ima oko 100-120 kcal, bas sam odero 200 g, super okus nakon posnih

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Jel dobro prije treninga popiti shake od posnog sira i banane? ako je, koliko prije?
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by gavranka View Post
                  Jel dobro prije treninga popiti shake od posnog sira i banane? ako je, koliko prije?

                  aaaaaaaaaa prije treninga
                  Pa mozes zasto ne, pola sata/sat prije

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Evo pošto sam početnik imam dosta pitanja, nadam se da ne zamjerate, ali da postavim jedno koje me najviše zanima.

                    Pošto idem u teretanu svaki drugi dan, što da jedem onim danima kada ne vježbam? Kolika mora biti razlika naspram onih dana kada vježbam?

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by danijel206 View Post
                      Evo pošto sam početnik imam dosta pitanja, nadam se da ne zamjerate, ali da postavim jedno koje me najviše zanima.

                      Pošto idem u teretanu svaki drugi dan, što da jedem onim danima kada ne vježbam? Kolika mora biti razlika naspram onih dana kada vježbam?
                      Evo ovako...
                      Sudeci po tvom predstavljanju....

                      Originally posted by danijel206 View Post
                      Bok ljudi, ja sam Danijel, živim u Zagrebu i imam 18 godina. U teretanu sam krenuo prije nekih mjesec dana, ali se baš sada zatvorila zbog godišnjeg odmora... Visok sam 187 centimetara i imam 85 kg i cilj mi je smršaviti i dobiti na masi. Dosta sam se već informirao preko ovog foruma, a sad sam se odlučio i registrirati jer imam još dosta pitanja i nadam se da ćete mi pomoći.
                      Sad fino odluci koje od to dvoje zelis pa cemo svi skupa s tobom lakse razgovarati....

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Pa cilj mi je masne naslage istopiti i nabiti mišiće, a sad da li se može oboje u isto vrijeme, ne znam. Pretpostavljam da trebam prvo jedno, pa drugo? Ako je tako, što je bolje prvo?

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          naravno da defka i masa idu odvojeno, nemozes i ovce i novce.

                          dok je ljeto sad makar mj dana trci sredi prehranu i dizi tegove. kasnije opali masu jer imam filing da nisi neke velike tezine.
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by danijel206 View Post
                            Pa cilj mi je masne naslage istopiti i nabiti mišiće, a sad da li se može oboje u isto vrijeme, ne znam. Pretpostavljam da trebam prvo jedno, pa drugo? Ako je tako, što je bolje prvo?
                            Posto ne znas da ne moze i jedno i drugo istovremeno, najbolje da za pocetak procitas tonu toga na forumu, nikom se neda objasnjavati nekom nesto tko nije niti prstom pomaknuo da sam nesto slozi pa da na uvid ostalim da korigiraju....
                            Barem se meni neda, tj nije problem, ali ne zelim... citaj malo dragi....

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by staragarda View Post
                              naravno da defka i masa idu odvojeno, nemozes i ovce i novce.

                              dok je ljeto sad makar mj dana trci sredi prehranu i dizi tegove. kasnije opali masu jer imam filing da nisi neke velike tezine.
                              Ok, hvala na savjetu.


                              @WTF Vjeruj mi da svaki dan čitam, ali ima jako puno informacija, treba malo vremena da se to sve pohvata. Pa sam se nadao da ću tu dobiti kakav savjet.

                              Nisam ja takav da ako mi netko ne stavi gotov odgovor da odustanem.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Prvo se upoznaj s utezima, mazi ih, češkaj ih, sanjaj ih, jedva ih cekaj opet vidjeti....nakon par meseci kad se ti i gospoda utezi upoznate onda fino odaberes smjer, do tada vjezbaj pravilnu tehniku...
                                Jer da sad krenes na masu, ma nema sanse da ce to valjati ako ti i utezi niste jedno....shvacas? jer na masi se riga na treninzima, ide se 100 na sat, a ti jos nisi spreman za to....
                                nisi ni za defku, jer mozda nemas dovoljno meme za defkati?
                                Samo polako, idi voditi ljubav sa željezom, kad ti željeza budu ispred žene/cure i prijatelja, pa i nogometa na tv-u, onda si na pravom putu

                                Comment

                                Working...
                                X