Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ok, probat cu tako, a deficit da bude isto kao i dosad, oko 500 ?

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Ne. Jesi se uopce pripremio za defku? Na temelju cega si racunao makrose i dodavanje aktivnosti kroz tjedan, spustanje kalorija?
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by neuk View Post
        Ne. Jesi se uopce pripremio za defku? Na temelju cega si racunao makrose i dodavanje aktivnosti kroz tjedan, spustanje kalorija?
        Nisam imao nikakve pripreme. Isao sam prije u teretanu i malo pripazio na prehranu, ali nije da sam imao neki program mase i slično. Tek sam nedavno malo više ušao i to i počeo čitati. Imao sam na 173cm oko 80kg, ali dosta misica, ne samo sala. Pa sam odlučio probat sa definicijom i vidit nakon ljeta kako dalje krenut ... Izračunao sam si TDEE i smanjio unos otrpilike kako sam rekao nekih 500kcal, ne uvijek točno. S tim da UH samo ujutro i oko treninga , ostalo je P+M. I zadnje vrijeme znam ubacit kardio ujutro na tašte.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Sta ima fino pojesti u Zg, ne mislim na fancy restoran, nego nesto u centru, brzo, ukusno, interesantno?
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            mcdonalds, kebab, kava tava, slasticarna vincek..

            i ovo https://www.facebook.com/milky.whey.zg?fref=ts cuo sam da je super

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Megara View Post
              Sta ima fino pojesti u Zg, ne mislim na fancy restoran, nego nesto u centru, brzo, ukusno, interesantno?
              sladomazo, palačinke
              https://www.facebook.com/sladomazo?fref=ts

              već spomenuti vincek
              https://www.facebook.com/SlasticarnicaVincek?fref=ts

              dolje u cvjetnom centru ima WOKme i još par "kioska" sa hranom

              foodness shop, ima zanimljivih stvari, koje inače ne možeš nać
              https://www.facebook.com/foodness.shop?fref=ts



              mihita, nije ni blizu centra za ove što su malo istočnije. meni je predobra hrana tamo, izdvajam pizzu sa crnim tijestom (jer je zanimljiva i nesvakidašnja), piletina sa kikirikijem, burito
              https://www.facebook.com/pages/Pizze...469100?fref=ts
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Hvala puno !!
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  pani zagreb ukoliko voliš meksičku hranu. a zasladit se možeš vrlo blizu u orijentu gdje imaju daleko najbolji sladoled.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Pozdrav, citam po internetu o kalorijskim vrednostima, i nasao sam da prosecan topli sendvic ima oko 280 kalorija. E sad interesuje me obzirom da ne zelim plocice vec samo da se ne gojim, citaj da nemam stomacinu, kapiram da je bolje pojesti recimo topli sendvic, negoli nekoliko kriski belog hleba, tj. da li je ovaj podatak o kalorijama tacan i da li je ok recimo jesti dve kifle dnevno umesto hleba, ako se uzme da prosecna kifla ima oko 250 kalorija? Verujem da je ovo smesno pitanje za sve vas koji trenirate i hocete perfektnu definiciju buduci da hleb niti peciva ne jedete, ali ja ne idem na definiciju, vec samo da se ne gojim.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Pa naravno, cilj je da uneses manje nego sto potrosis. Ali nemoj ni gladovati. Izracunaj bazalni, napravi deficit kalorija i ubaci neku fizicku aktivnost. Dobra aplikacija za racunanje kalorija je my fitness pal. Uloguj se tamo, sam ce ti sve izracunati sta i kako dalje.
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        pozz

                        procitao sam postoje dvije vrste kakao praha (natural i alkalized) te da je bolje uzimat natural, al nisam siguran koju marku kupiti jer na ambalazama ne mogu pronaci naznaceno...koji vi kupujete?
                        Last edited by Sicomin; 30-05-15, 01:22.
                        "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Išao sam kupiti zobene i naletio sam na ove zobene s nekim dodacima unutra.
                          http://online.konzum.hr/#!/products/...lus-choco-750g
                          Imaju jako dobar okus, puno bolje nego obične zobene, sada me zanima dali je dobro uzimati ovo ili ne?

                          Ne izgledaju mi toliko lošije od običnih, bez obzira što je u tome 82% zobenih a 13% čokolada i ostatak je šećer.
                          na 100g, imaju:
                          279 kalorija
                          6,6g masti od toga 3,28g zasićene masti
                          uh 67g.
                          šećeri 8,6g
                          proteina 13g.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Puno su kvalitetnije i jeftinije obicne zobene.
                            5kuna pol kile
                            je*** okus bajo dodas whey i cao
                            Your future is created
                            by what you do today,
                            not tomorrow.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Vucko View Post
                              Puno su kvalitetnije i jeftinije obicne zobene.
                              5kuna pol kile
                              je*** okus bajo dodas whey i cao
                              stara hrvatska poslovica: zasto bi jednostavno kad moze komplicirano..
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Ljudi, pozdrav svima.

                                Nisam baš najveštiji po pitanju kuvanja pa me interesuje koji je najjednostavniji način za spremanje belog pilećeg mesa, po mogućstvu u tavi/tiganju.

                                Hvala unapred.

                                Comment

                                Working...
                                X