Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Pricam po onome sto si napisao da imas 2,3 obroka znaci to je 300 + uh po obroku ako si unio 1000 uh. I te spike od tripleza koji ima fiksne djecije ideje da se po obroku unosi 300 g uh i da to sve tijelo kvalitetno iskoristi su ciste nebuloze. Dio se ne probavi, dobar dio zavrsi u salu garantiram jer natural osoba nemoze kvalitetno iskoristit toliko uh po obroku. I nigdje nisam napisao da je problem ukupan broj kalorija pa zato se dio nece probavit kao sto tu neki izvrcu rijeci i bacaju neke studije. Natjecatelji i ljudi sa godinama prakse cak i na kemiji raspodjele uh po 5-6 obroka da ih tijelo iskoristi kvalitetno i da sto manje zavrsi u salu al tu neki imaju fiksne ideje. Ako ti je cilj popuna glikogena onda ce vise manjih obroka sa uh ucinit puno bolje nego 2-3 velika. I nisam nigdje napisao da je punjenje lose napravljeno, cak sam napisao da mi se svida al da bi bilo bolje da si recimo rasporedio na 2 dana po 500 uh al dobro to ti procjenis sam kak ti odgovara, a i ak si raspodjelio na 4-5 obroka onda je to vec puno bolja opcija. I necu vise nista komentirat na tvoje postove svecano obecajem ni u kojem smislu jer je kranje jadno se spustat na tu razinu na koju vi krenete komunicirat u nedostatku argumenata s obzirom da samo zelim pomoci i razmjenit misljenja tako da smatram da je to krajnje jadno al svakom njegovo veselje. Lijep pozdrav
    Last edited by Homemade; 10-05-14, 07:58.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Malo je pretjerano ići na refeed 2000 kcal preko granice održavanja,svi smo različiti kad je refeed u pitanju ako si primjetio da ti ovo odgovara nastavi ali inače za većinu je optimalno refeed odraditi oko granice održavanja ili malo iznad,a pitanje je i je li potreban s obzirom da se on radi kada si u naprednoj fazi definicije i kada je i kalorijski deficit malo veći,mislim da većina refeed koristi više kao lijepo zapakiran izraz za prežederavanje...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Maximuse... Uvek se nešto zayebeš...

        Sent from my Windows phone using Tapatalk
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Dača View Post
          Maximuse... Uvek se nešto zayebeš...

          Sent from my Windows phone using Tapatalk
          to jager progovara iz njega

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Zato ja kad se punim ima. Jedan obrok koji traje 10 h haha s pauzama mozda pola sata xd.. ili 10-20 malih...
            Citaj " nekvalitetno punjenje" ili ti ga " junk punjenje" ) ali radilo je prosle godine...
            Jedini problem je bio da bih.nekad zaspao nakon puno UH

            kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Homemade View Post
              I necu vise nista komentirat na tvoje postove svecano obecajem ni u kojem smislu jer je kranje jadno se spustat na tu razinu na koju vi krenete komunicirat u nedostatku argumenata s obzirom da samo zelim pomoci i razmjenit misljenja tako da smatram da je to krajnje jadno al svakom njegovo veselje. Lijep pozdrav
              Ovo je vec sigurno 5. put da ti kazen da od***** od mene i svaki put ovo obecas pa se opet javis. Ajde jasno mi je da cemo se obojica javit u nekog aktualnoj temi i iznit razlicita misljenja, al da opet ides meni direktno solit pamet nakon svega? Procjenjujen da ces se drzat ove odluke jedno tjedan dva...

              Jadno ili ne, i ti si se spustia na istu razinu spominjuci kako san jadan. Dvaput.
              I opet cu ponovit. Pun forum hipertroficara koji mene idu poklapat oko nacina prehrane i treninga (ja ocito nista ne znan), dobro, dajte svoje rezultate, da vidimo prati li napredak tu silnu pricu. Buduci da je moj nacin prehrane i treninga toliko inferioran(ocito), mora da ste vi je.beni ako sve radite ispravno. I naravno, da nebi bilo zabune, za osobu sa takvom pricom, ocekujem da je 3 klase iznad mene,i po misicnoj masi i po bf-u, ipak san ja glupi powerlifter, right?

              Ja san apsolutno otvoren i ne lazen o nicemu, trening logove imate, snimke liftova imate, slike imate, sta god da radin, pisen.
              Skrivas se iza tipkovnice, i kad god te neko prozove, kazes "slike nisu mjerilo znanja, nego kvaliteta postova" i onda u toj istoj raspravi ti Triple linka Lylea Mcdonalda, VRHUNSKOG STRUCNJAKA kada je u pitanju body recomposition i whatnot, a tvoj odgovor je da se neces osvrtat na njegove djecje vizije(tripleove, jer vjerojatno nisi upoznat sa Mcdonaldovim radom, inace nebi u svako drugom postu tvrdia da "pola toga zavrrsi u solji" i sl.) . I onda ti pricas o kvalitetnim postovima i argumentiranju a argumentacija ti je na razini osnovne skole.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Baljezgas gluposti i citaj sto sam na napisao na triplezov post koji apsolutno nema veze sa onim sto sam ja napisao i ne obracaj mi se vise jer nema potrebe da komuniciramo i razmjenjujemo misljenje jer ti znas sve najbolje i sta ja imam tebi govorit mislim ono kakvo je to ponasanje sa moje strane lol. A sto se tice te teme vec sam davno napisao sve vezano za to. Jedite i pola kile uh po obroku sto se mene tice zaboli me zivo ako ste sami sebe uvjerili da tijelo to sve iskoristi za glikogen i energiju onda tko sretniji od vas. I zasto onda napadate jadnog carl-a on isto jede dva obroka po pola kile uh po oborku di je problem Ja nemam slike, nemam pojma, pricam gluposti i svi sretni i zadovoljni, pusa

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Every day is refeed day for me, you mirin?
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    hebeni link od tripla jos ne radi hebem ti komp

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Every day is refeed day for me, you mirin?
                      Jesi to napokon naučio da se mirin' piše s jednim "r". Fala Bogu

                      Originally posted by Bronko View Post
                      hebeni link od tripla jos ne radi hebem ti komp
                      Neće ni meni
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Homemade View Post
                        i ne obracaj mi se vise jer nema potrebe da komuniciramo i razmjenjujemo misljenje
                        Ovo si reka vec 3 ili 4 puta. Ovaj put cu citat spremit i ako mi se ikad vise direktno obratis, samo ces ga dobit ko podsjetnik.

                        Originally posted by Homemade View Post
                        Ja nemam slike, nemam pojma, pricam gluposti i svi sretni i zadovoljni, pusa
                        Ni ja to nebi bolje srocia.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          ekipa, jel neko zna možda stranicu s receptima za jela koja su inače junk po defaultu al recimo izmjenom nekih namirnica više nije tipa one zdrave pizze i takve stvari, hvala unaprijed ako neko nekaj nađe

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Builder18 View Post
                            ekipa, jel neko zna možda stranicu s receptima za jela koja su inače junk po defaultu al recimo izmjenom nekih namirnica više nije tipa one zdrave pizze i takve stvari, hvala unaprijed ako neko nekaj nađe
                            https://www.youtube.com/playlist?lis...Sjl3k9sf9gALmT

                            https://www.youtube.com/channel/UCNi...jMxCoYRBQQi7zg

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              koji su po vama najbolji okusi od MVP NUTRITION,ja sam probao vaniliju i odvratna je,sad želim probati neke nove pa me zanimaju iskustva?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                uzmes bez okusa i nemas takvih problema

                                Comment

                                Working...
                                X