Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by ThornNox View Post
    osta san bez papira za pečenje, pa sad nisan zna koliko ulja triba da se ne zalipi hahah... ma nije tu puno uopće, 3-4 velike žlice :P
    Uvik pecen u alu. foliji i prstom premazem s dvi kapi ulja da se ne zalipi. Senf je bolje kupit u DM-a koji ima odlican okus. Vecina kupovnih u ducanu kao Podravka imaju odvratan okus, stvara se neka cudna boja jer je puno kemikalija
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Uvik pecen u alu. foliji i prstom premazem s dvi kapi ulja da se ne zalipi. Senf je bolje kupit u DM-a koji ima odlican okus. Vecina kupovnih u ducanu kao Podravka imaju odvratan okus, stvara se neka cudna boja jer je puno kemikalija
      jučer san ima taktiku pršut na foliju pa na to piletina pa na to opet pršut, ali na kraju se ispostavilo da nije tako genijalna ideja dimila je cila kužina.. danas igran sejf hehhe
      when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Homemade View Post
        Svida mi se ovo, makar ne vidim neki smisao ici na 5100 kalorija ako ce i odrzavanje odradit posao jednako dobro al bar si se najeo
        Tek san ovo vidia...

        Nisan siguran da te pratin na ovome? Cilj je bia napunit glikogen(medju ostalim) zato san i unia toliko kcal iz UH.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Di ima kupit ovakvih "dupperwarea"?
          Nema ga u ponudi myp



          Sent from my Petit Beurre
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Svi ovi veliki trgovački centri bi trebali imati tamo na plastici (gdje su i lonci, suđe).
            Kupila sam si predobar u Konzumu sličan tome za 20-ak kn jer isto kuburim sa sto zdjelica!
            Nema uvijek taj model, ali pogledaj i u drugim lancima.

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Nasao sam mix za palacinke od MyProteina koji na 55g praha ima 35g proteina,5g ugljica i 4g masti. Sad me zanima za sve ove koji rade defku s ketozom je li ovo previse UH za jedan obrok ili nema veze sve dok ne predjem 30-40g dnevno.
              Inace mix je odlican cokolada super okus,ultra brzo za napravit.
              All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                ...............................
                Last edited by kelly; 09-05-14, 17:12. Reason: TROLLANJE

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Tek san ovo vidia...

                  Nisan siguran da te pratin na ovome? Cilj je bia napunit glikogen(medju ostalim) zato san i unia toliko kcal iz UH.
                  5100 kalorija si napisao. Nisam bas uvjeren da ti je to odrzavanje na defki pa mislim da nije bilo potrebe za toliko uh i da je bilo upola manje mislim da bi odradilo posao ili da si podjelio na 2 dana

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    u pitanju je punjenje, ne održavanje

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Homemade View Post
                      5100 kalorija si napisao. Nisam bas uvjeren da ti je to odrzavanje na defki pa mislim da nije bilo potrebe za toliko uh i da je bilo upola manje mislim da bi odradilo posao ili da si podjelio na 2 dana
                      Odrzavanje mi je cca 3100-3200kcal.

                      Cilj refeeda je bia efekt superkompenzacije glikogena, a resetiranje leptina(ako si na to cilja) je dobrodosla nuspojava. Dakle, ako mi je odrzavanje 3100kcal i tijelo izgori sve sta san unia za energiju, ocito da nema sta spremit ko glikogen i zato san unia dodatnih 2000kcal da iman energije za jake treninge kroz iducih 10ak dana. I zato nije dobra ideja imat 2 refeed dana sa manje kalorija, barem u mom slucaju.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Odrzavanje mi je cca 3100-3200kcal.

                        Cilj refeeda je bia efekt superkompenzacije glikogena, a resetiranje leptina(ako si na to cilja) je dobrodosla nuspojava. Dakle, ako mi je odrzavanje 3100kcal i tijelo izgori sve sta san unia za energiju, ocito da nema sta spremit ko glikogen i zato san unia dodatnih 2000kcal da iman energije za jake treninge kroz iducih 10ak dana. I zato nije dobra ideja imat 2 refeed dana sa manje kalorija, barem u mom slucaju.
                        Nije tijelo masina da ce sve sto ti uneses automatski potrpat u glikogen, pola toga je u wcu zavrsila garantiram, a i s obzirom da imas 2 - 3 obroka jos pogotovo. A i nije to bas tak kak ti pricas al neda mi se ulazit u raspravu al u svakom slucaju je to punjenje super makar bi ja to rade podjelio na 2 puta nego 10 dana bio na low al ako tebi tako odgovara onda radi tako i to je ispravno

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Homemade View Post
                          Nije tijelo masina da ce sve sto ti uneses automatski potrpat u glikogen, pola toga je u wcu zavrsila garantiram, a i s obzirom da imas 2 - 3 obroka jos pogotovo. A i nije to bas tak kak ti pricas al neda mi se ulazit u raspravu al u svakom slucaju je to punjenje super makar bi ja to rade podjelio na 2 puta nego 10 dana bio na low al ako tebi tako odgovara onda radi tako i to je ispravno
                          Ima san 4 velika i jedan manji obrok, dakle 5. Opet donosis zakljucke na temelju krivih pretpostavki.

                          Ako je pola od tih 2000kcal zavsilo u wcu kako ti kazes, to znaci da san opet skoro 300g glikogena spremia. Opet dobro.
                          Normalni obroci su mi 1000kcal, a jucer su bili oko 1300-1400kcal, cisto da ne krenes sa pricom kako tijelo ne moze podnit tolike kolicine, nije bas neko drasticno povecanje bilo po obroku. A i te price o neprobavljanju hrane. Mislin stvarno.

                          Neda ti se ulazit u raspravu, a opet se javljas sa svojim vizijama.

                          Pratin ozbiljne strucnjake i powerliftere kako rade i carb refeed generalno ovako izgleda, neovisno o tome jesu li natty ili enhanced. Ako oni krivo rade, onda san i ja. Ja samo znan da san danas bia 0.6kg tezi i da san bia puniji i jaci. Za izdrzat jos 10 dana, to je sasvim dovoljno.

                          Opet ponavljan, za osobu koja je duh na ovom forumu, bez ijedne slike i videa, za koju ne znamo ni kilazu ni bf ni brojeve na liftovima, puno previse mudrujes.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Opet ponavljan, za osobu koja je duh na ovom forumu, bez ijedne slike i videa, za koju ne znamo ni kilazu ni bf ni brojeve na liftovima, puno previse mudrujes.
                            Kradljivče!!

                            Ne, ozbiljno..nažalost, ali tako to izgleda iz naše perspektive..
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              inace da spomenete nekom koji se razumije u fiziologiju tijela da tijelo odraslog momka/sportiste ima problema s probavom pisljivih 5k kcal ne bi znao da li da vam se smije ili da place


                              http://forums.lylemcdonald.com/showthread.php?t=6914

                              ukoliko ne ides preko odprilike 10.000 kcal efikasnost probave je jos uvijek 95-97%
                              Originally posted by Maximus1950 View Post

                              Cilj refeeda je bia efekt superkompenzacije glikogena,

                              svim snagama protiv do you even lift look-a na Dalmatincu !!!
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by TripleZ View Post


                                http://forums.lylemcdonald.com/showthread.php?t=6914

                                ukoliko ne ides preko odprilike 10.000 kcal efikasnost probave je jos uvijek 95-97%


                                nece otvoriti link

                                Comment

                                Working...
                                X