Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    kolko grama?
    Znoj štedi krv

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by dsk View Post
      e ovako imam jednu prijateljicu koja zeli skinuti 5kg i stalno me ispituje da li se isplati koristi green coffee. Da li je učinkovita green coffe ?
      Trening i prehrana skidaju salo, a kofein može pomoći u tome, ali ne može sam učiniti ništa.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pozdrav svima... Zanima me kakvo je stanje sa paštom u kombinaciji sa posnim sirom i vrhnjem recimo u omjeru 80-20, te što je sa sirnim namazima na integralnom/crnom kruhu? Zdravo, nezdravo?

        Inače podaci o kilaži su ovi u profilu, pred godinu dana sam sa 110 došao na 95 pa onda u teretani derao, počeli se stvarati mišići i onda je proradila moja prirodna lijenost i u puno većoj mjeri fax pa se prestalo negdje prije Božića. Od tada lagano sve češća kvazi prehrana, opet vidim salo po sebi pa sam se zagrijao za P90X koji je skinut na kompu, a samo se još čeka šoping jer mi trebaju utezi pa krećem s tim. Kod onog prvog mršavljenja nisam ništa posebno trenirao, ali sam sendviče sa majonezom i slične gluposti preko noći totalno izbacio dobra tri mjeseca preko ljeta i skoro svaki dan posni sir + pomidor, voće, povrće itd. pa su kile silazile same od sebe. Sada bi ipak pokušao sa P90X i kvalitetnijom, organiziranom prehranom da si usput napravim bolju bazu za teretanu ili neko drugo vježbanje na jesen tamo.

        Pa sam u procesu stvaranja jelovnika tako da bi moglo biti još nekoliko pitanja nalik ovima. Neću sad zaluđeno točno u kaloriju računati svaki obrok, ali ono okvirno me zanima što je bolje od čega. Pogledao sam dosta tema po forumu, malo se informirao i imam u glavi neki kostur priče pa od toga idem dalje.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Vrhnje i sirni namazi nisu baš dobri.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ti sirni namazi imaju više masti nego UH i Proteina zajedno tako da 0 bodova

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Armani View Post
              ti sirni namazi imaju više masti nego UH i Proteina zajedno tako da 0 bodova
              I rade se od sira kojem je istekao rok trajanja, dodatna prokuhavanja, kemijanja itd.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Evo večeras pašta sa zrnatim, bez vrhnja, i dalje jestivo i ukusno. Namazi onda out. Kako kotiraju voćni jogurti, Dukatovi oni b-aktiv, lgg kako ih već označavaju sada?

                Ovako iz glave: posni (+pomidor, ili namazan na crnom kruhu), pašta (+zrnati sir), riba (srdela jer su orade i listovi malo preskupi), pureća prsa (+pomidor/salate) ili pileće bijelo meso oboje pečeno na mrvi ulja, zobene (+jogurt), kajgana. Vikendom obično bude neko ozbiljnije meso, npr nešto kuhano - varivo i sl., uz sve to jabuke/banane/jagode kao dodatak kad zatreba, a morat ću uvalit i malo više salata.

                To je to na popisu zasad, ako uzimam prošlo mršavljenje za usporedbu, ovo je sasvim solidno. Whey zasad, znam da ga svi hvalite i da je bogat proteinima, ali ne znam, pored svih troškova i još je tu auto, a i utezi koje planiram doma nabavit, trenutno mi je previše pljunut 400kn za whey. Thx na odgovorima kelly i Armani.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Pozz, trenutno sljedecih 3 tjedna necu moc vjezbat pa me zanima dal da u to vrjeme budem u nekom laganom suficitu ili odrzavanje ...i kako da rasporedim makrose P:UH:M
                  Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    odrzavanje, Uh nisko a proteini malo digni tako da dobijes na njima kalorije

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Ahaa , el zns mozda kolko kak da rasporedim makrose , do sad sam bio na 20%P , 50% UH I 30% M... tj kaj da s mastima radim
                      Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        a neznam bas najtocnije.....tako da ne bi ulazio u detalje da ti ne uhebem nesto. Netko iskusniji je pozeljniji za detaljnije informacije

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Ok ok , fala ti na pomoci
                          Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Grotty View Post
                            Ahaa , el zns mozda kolko kak da rasporedim makrose , do sad sam bio na 20%P , 50% UH I 30% M... tj kaj da s mastima radim
                            inace, zaboravi na procente

                            proteini 2g/kg (za tebe 160g) masti 0,6-1,2g/kg, ostalo UHi dok ne dodjes do odrzavanja
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              E to, to me zanimalo , znaci po tom mi ispadne cca 310 g Uh , posto je odrzavanje 2600 kcal ... Hvalaa na odg

                              Sent from my XPERIA X8 using Tapatalk 2
                              Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                ljudi može mala pomoc? dakle cikliram UG prvi dan 75 drugi dan 120 na treci dan 0 UG..e sad me zanima koliko simjem unijeti grama masti na dan zero carb,moja trenutna težina je 80 kg? ako neko ima iskustva molim pomoć?

                                Comment

                                Working...
                                X