Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ee raja,danas nisam mogao da odradim kako treba trening do kraja,jednostavno nije islo pao sam u snazi i jos neki me umor pohvatao tako da sam ga jedva nekako skrpio do kraja.Sta mislite da li da uzmem sedmicu odmora nisam odmarao od nove godine tada uzeo jednu sedmicu.ILi je do prehrane bio sam na dieti 3 mjeseca ,a sada sam na odrzavanju.
    Last edited by alexxx; 01-08-15, 12:30. Reason: Ajoj nisam vidio da je prehrana,kelly prebaci tamo ako mozes
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by alexxx View Post
      Ee raja,danas nisam mogao da odradim kako treba trening do kraja,jednostavno nije islo pao sam u snazi i jos neki me umor pohvatao tako da sam ga jedva nekako skrpio do kraja.Sta mislite da li da uzmem sedmicu odmora nisam odmarao od nove godine tada uzeo jednu sedmicu.ILi je do prehrane bio sam na dieti 3 mjeseca ,a sada sam na odrzavanju.
      Odmori dva dana, pa već za tri dana bi se trebao osjećati pun snage i spreman za trening. Teško je ovako reći , dali ti je potrebno tjedan dana odmora ili ne. Najbolje to osjetiš po sebi, ako budeš za tri dana pun snage i spreman za trening , netreba ti još 4 dana odmora. Kreni s pauzom , pa se vrati na trening kada se budeš osjećao energično i spremno za trening.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        bok svima novi sam iz Rijeke pa jedno pitanje dali postoji negdje treniranje esteskog bodybildingga kao sto je karate ili ufc tako dali postoji vjezbanje esteskog bodybildinga to jest klub za uclanjenje ali u Rijeci

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by boy20 View Post
          bok svima novi sam iz Rijeke pa jedno pitanje dali postoji negdje treniranje esteskog bodybildingga kao sto je karate ili ufc tako dali postoji vjezbanje esteskog bodybildinga to jest klub za uclanjenje ali u Rijeci
          Šta to si pitao ti?
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Ma nista frend me zeza da to pitam prvo me uvjerio pa me zeznuoa sorry ljudi ispricavam se na glupom pitanju

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              [emoji120] [emoji120] [emoji123]

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Sta mislite jeli IIFYM jednako uncikovit ko "approved" prehrena ako ga max ukomponiramo u dnevni unos? I imam pitanje di nalazite sve one smajlice xD?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Ljudi, jel puno jesti jednju konzervu tunjevine (100g) na dan, zbog žive u krvi?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Nije......
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Ma samo rokaj tunu, ja jedem i po 150g dnevno, evo upravo obroka sa nekih 80g tune.

                      12207490_10206775368815438_2084140503_o.jpg

                      Comment


                      • Ekipa gdje nabavljate povoljno pileca prsa a da po mogucnosti nisu smrznuta brazilska? Stiso me buđet pa bih bia sritan ako bi ih naša negdi za max 35kn po kg....Znam da san cak na ovom forumu davno prije procita kako ih neki nabavljaju za po 27-30kn/kg, nadan se da to nisu mitovi i bajke.

                        Comment


                        • Imaš u Ravliću pileća prsa sa kožom i kostima po nekih 27 kuna.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Originally posted by jovica View Post
                            Re: CHAT Prehrana

                            Sta mislite jeli IIFYM jednako uncikovit ko "approved" prehrena ako ga max ukomponiramo u dnevni unos? I imam pitanje di nalazite sve one smajlice xD?
                            nije, jer kalorija nije kalorija
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • Pozz, postavljam pitanje koje krši sve zakone zdravog života i bodybuildinga . Idem za 2 dana na maturalnu ekskurziju u Prag. Nedavno sam krenio na masu tačnije prije nekih 7 dana.Imao sam u pocetku 89-90, a cilj mi je 95.Maturalna ekskurzija traje 7 dana. Kao što znate alkohola će biti svakodnevno na pretek i to mi je sad i ko zna kad, ali ipak imam tu neku grižnju savesti i moram vas pitati ima li svrhe da pojačam unos proteina na ekskurziji.Prošle godine sam se vratio sa ekskurzije 4kg lakši, ali sad ne želim da si to dopustim kad sam krenio na masu.Zanima me hoće li imati efekta forsiranje kalorija kroz hranu i proteina iz hrane. Ne želim se vratiti mršaviji sa ekskurzije, ali ono ne vidim baš neki izbor nego papat tamo puno više nego prošle godine. Valda ste shvatili šta je pitanje, haha

                              Comment


                              • Originally posted by Stafeen View Post
                                Pozz, postavljam pitanje koje krši sve zakone zdravog života i bodybuildinga . Idem za 2 dana na maturalnu ekskurziju u Prag. Nedavno sam krenio na masu tačnije prije nekih 7 dana.Imao sam u pocetku 89-90, a cilj mi je 95.Maturalna ekskurzija traje 7 dana. Kao što znate alkohola će biti svakodnevno na pretek i to mi je sad i ko zna kad, ali ipak imam tu neku grižnju savesti i moram vas pitati ima li svrhe da pojačam unos proteina na ekskurziji.Prošle godine sam se vratio sa ekskurzije 4kg lakši, ali sad ne želim da si to dopustim kad sam krenio na masu.Zanima me hoće li imati efekta forsiranje kalorija kroz hranu i proteina iz hrane. Ne želim se vratiti mršaviji sa ekskurzije, ali ono ne vidim baš neki izbor nego papat tamo puno više nego prošle godine. Valda ste shvatili šta je pitanje, haha
                                Opusti se i uživaj, jednom u životu se ide na maturalnu ekskurziju. Nemoj biti gladan i ne možeš nikakvu veću štetu napraviti.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X