Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Bio je tu negdje na forumu link na stranicu gdje su sve kombinacije povrća radi upotpunjavanja aminokiselina, pa ako netko može pomoći, ili možda zna neku drugu takvu stranicu...
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Slabe koristi od te alkemije od kombinacije povrća radi upotpunjavanja aminokiselina, malo "teža" kemija treba biti u igri da se takvi proteini iskoriste za izgradnju!

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        os i ti u vegetarijance?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Imam 4 pitanja vezano za prehranu,ako bi netko odogovorio cijenio bih to
          1.Palacinke,obicne da ili ne?
          2.Kajgana na maslacu sa sirom?
          3.Kajgana s maslacem ili uljem (Sto je "bolje za bb")
          4.Dali je normalno da se budim ujutro jako gladan,iako jedem obrok bogat proteinima 1 sat prije spavanja (tuna 135 grama+crni kruh)

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Nixa2210 View Post
            Imam 4 pitanja vezano za prehranu,ako bi netko odogovorio cijenio bih to
            1.Palacinke,obicne da ili ne?
            2.Kajgana na maslacu sa sirom?
            3.Kajgana s maslacem ili uljem (Sto je "bolje za bb")
            4.Dali je normalno da se budim ujutro jako gladan,iako jedem obrok bogat proteinima 1 sat prije spavanja (tuna 135 grama+crni kruh)
            1. Ne
            2. Ne
            3. Ništa
            4. Da, ali prije spavanja bolje M nego UH
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by PatrickStar View Post
              1. Ne
              2. Ne
              3. Ništa
              4. Da, ali prije spavanja bolje M nego UH
              Ja uglavnom imam trening oko 8-9, pa onda vecera i spavanje posle 1-2 sata. UH unosim u obroku pre treninga a posle treninga unosim P... Je l' treba da ubacim i M? Inace ne trebam masu.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Sherlock Holmes View Post
                Ja uglavnom imam trening oko 8-9, pa onda vecera i spavanje posle 1-2 sata. UH unosim u obroku pre treninga a posle treninga unosim P... Je l' treba da ubacim i M? Inace ne trebam masu.
                PWM bez UH?

                Ako da, ubaci ih, i umisto tog kruha stavi M, tako da ispadne PWM - UH+P, a prije spavanja P+M, jer unošenje šećera prije spavanja je ravno debljanju. Još si i reka da ne trebaš masu
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  U slučaju večernjih treninga, kada je PWM ujedino i zadnji obrok, o.k. je i P + M + UH kombinacija, a može čak i P + UH kombinacija, tipa posni i krumpir, iako bih ja to izveo tako što bi mi obrok prije treninga bio bogat UH, iza treninga klasični PWM sa bržim UH u manjoj količini, a onda prije spavanja P + M.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Ako idem na varijantu da pre spavanja unosim P+M onda bi tu mogla da dodje haringa u ulju ako se ne varam i posni sir. Zanima me zasto UH pre spavanja, zar oni ne sluze kao energija za misice(pokretac)? Verujem da ima negde tekst o UH koji su brzi a koji sporiji, da znam koliko pre treninga da ih konzumiram, pa ako neko zna, neka izbaci, bio bih mu zahvalan.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      najbolji pwm je burek

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Radio sam home-made proteinske plocice..Ja nemogu vjerovat kako je to ispalo savrseno,prefino,a puno proteina i zdravo.Ove iz ducana su pune secera i extra skupe,jedna kosta 23 kune.
                        100 grama maslaca od kikirikija
                        300g zobenih
                        4 mjerice whey proteina od cokolade
                        30 g kokosovog brasna
                        50 g grozdica
                        3 deci mlijeka
                        20-tak natrena
                        Sve se izmjesa zajedno i stavi u frizider da se stvrdne..

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          sry radi off topic aj brzo neko spremam se kupit kuhinjsku vagu onu iz konzuma cca 80 kn brijem jel je dobra jel valja sta puko sam danas vec mi dopizdilo vaganje mjerkanje ocima rukama osjetilno neznam kak sve ne vise -.-" razmisljanja razbijanja glave planiran ju kupit za koji dan ako ju tko ima dal sta vrijedi ?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Pozzz imam jedno pitanje posto sam u manjku 17 kg zanima me da li uz ishranu za masu mogu ubaciti musli jer na njega pise da ima 70g ugljenih hidrata tu ima sve zivo od zitarica da li se od njega deblja?

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Tebi fali 17 kg i pitaš je li se od određenog proizvoda deblja? Ok.
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Neko iskusniji?

                                Comment

                                Working...
                                X