Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ima li netko na forumu iskustva sa satovima-mjeracima potrosnje kalorija? Kako se krecu cijene na trzistu? koji su proizvodaci best buy po cijeni i kvaliteti? Ima li to uopce smisla kupivati, ako ne zasto ne? Svaka iskustva su dobrodosla hvala!

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by crazy View Post
    Dokle god budeš imao manje od 100kg na tu visinu, izgledat ćeš kao DYEL.
    Tebi i ljudima kojima je cilj biti što veći. Meni to nije cilj

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TajmM View Post
    Evo jedno pitanje možda će vam bit glupo al me zanima šta mislite da je solidna brojka za obim opuštene/savijene ruke osobe moje visine tj 192 cm. Dakle ništa Jay Cutler i ti fazoni
    Dokle god budeš imao manje od 100kg na tu visinu, izgledat ćeš kao DYEL.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TajmM View Post
    Evo jedno pitanje možda će vam bit glupo al me zanima šta mislite da je solidna brojka za obim opuštene/savijene ruke osobe moje visine tj 192 cm. Dakle ništa Jay Cutler i ti fazoni
    Ne zamaraj se tim glupostima. Solidna brojka ne postoji. Postoji samo vizuelni efekt. Uostalom sve se svodi na ovo sto ti je Neuk porucio.

    Cudi me da se nije potrudio da ti pokusa reci brojku. Izgleda da se vratio na mracnu stranu.

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TajmM View Post
    Evo jedno pitanje možda će vam bit glupo al me zanima šta mislite da je solidna brojka za obim opuštene/savijene ruke osobe moje visine tj 192 cm. Dakle ništa Jay Cutler i ti fazoni
    Koliki god obim misica bio, uvijek vrijedi ovo pravilo:

    image.jpg

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    Evo jedno pitanje možda će vam bit glupo al me zanima šta mislite da je solidna brojka za obim opuštene/savijene ruke osobe moje visine tj 192 cm. Dakle ništa Jay Cutler i ti fazoni

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by crazy View Post
    Lud čovjek, majke mi.



    Ovo cimanje na kraju mi je najjace... Umjesto da zakljuca sa kvadricepsima i gluteusima on radi neku nepotrebnu glupost.
    Last edited by Dinč; 17-04-15, 07:55.

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT Trening

    Lud čovjek, majke mi.

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT Trening

    Relentless Pursuit

    https://www.youtube.com/watch?v=IzPdud6pezM

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    Lik bez noge radi neku verziju clean and jerka il nešto slično

    https://www.facebook.com/video.php?v=900774866651433

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Neka se natovari na military pressu. Ima da mu otpadnu i ramena i gornja prsa i latovi. I sve.
    ah....sada mi nije takav trening.......ali svaki dan je jedna vjezba za rame i prsa i leda i sve...ovaj tjedan mi je kruzni,ali sa 7 vjezbi 10 ponavljanja 15 serija......nisu ogromne kilaze zato
    @tajmM...hvala za link...treba sve probati....mozda ubacim malo koju izolacijsku na kraju treninga

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Neka se natovari na military pressu. Ima da mu otpadnu i ramena i gornja prsa i latovi. I sve.

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    probaj ovo za gornja prsa

    https://www.youtube.com/watch?v=1G-_FTEkoNw

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    U vezi s tim postoji jedna vjezba koja, barem meni, mnogo pomaze u kolateralnoj izgradnji "unutarnjeg" dijela prsa iako njom fakticki pogadjamo pectoralis u totalu s naglaskom na gornji dio (osim ako ja nisam lud ili je pogresno izvodim). Osim navedenog dobro se osjete caput longum m. triceps brachii, serratus anterior, latisimus dorsi i teres major.

    [ATTACH=CONFIG]19435[/ATTACH]

    Dakle, crossbench pullover. Kad smo vec kod ove vjezbe, zanima me misljenje onih koji je rade. Da li koristite teske bucice ili? Ja radim 4x6 najtezom podnosljivom kilazom uz odrzavanje pravilne forme. Ova me vjezba totalno odere.
    pa ja ne radim bas precesto,ali ako da u nekom gdje radim prsa....onda 25-27,5kg,a ponavljanja recimo 10(ne znam da bas ista radim manje ponavljanja) ....sada da ne komplicira opet kako treniram,ali kazem kad radim u nekom treningu prsa onda tako....ali opet...rijetko....trebao bih mozda cesce jer gornji dio prsa mi zaostaje nekako.......

    Leave a comment:

Working...
X