Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toorop
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Megara View Post
    Triplez koliko dobijas od bolera za reklamu :P ja mislila da je to ono kao step sok pa razmutis.. nema toga kod mene, barem nisam nigdje vidjela..
    EEEEEEEEEEEEEEEEEeeeee, megi!! Di si!? šta ima?

    znaš šta??? probao sam neki dan po prvi puta u životu PLAZMU! ubio se u njoj hehe :3

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT Trening

    Triplez koliko dobijas od bolera za reklamu :P ja mislila da je to ono kao step sok pa razmutis.. nema toga kod mene, barem nisam nigdje vidjela..

    Leave a comment:


  • alexxx
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Ja sam ovo procitao kao "ima li ko iskustva s mjeracima estrogena?"

    Salu na stranu. Nemam iskustva s navedenim, ali sam cuo price, te meni to licno zvuci presmijesno. Organizmi se razlikuju, a samim tim i potrosnja kalorija. Cisto sumnjam da je to autenticno iz navedenog razloga. Niko koga ja poznajem to ne koristi.

    On the other side, krajnje je vrijeme da krenem na definiciju. U posljednja tri mjeseca imam vrlo varijabilnu ishranu. Glavni obroci su uvijek cisti, medjutim u posljednje vrijeme mi se desava da svaki dan pojedem cijelu cokoladu za kuhanje (100g). Danas sam na pauzi pojeo 200g Milke. Tu i tamo se potkrade jos dosta toga. Tome treba stati u kraj.

    Trenutno stanje je haoticno. Malo sam ogranicen i vremenom jer ce uskoro ispiti i treba uciti. Nije mi problem trenirati i uciti, ali je problem biti na dijeti uz ucenje i trening. Sta vi mislite o tome da pokusam neku blitz dijetu na dvije sedmice? U svemu tome sam opet neodlucan jer sada imam 81kg (sto je izvan svake pameti u odnosu na ono koliko jedem, ocigledno je trening dobar). Bojim se da ne izgubim i ovo malo misica. Ako nastavim jesti uvjeren sam da ce tu biti jos misica, ali se pitam sta da radim sa stomacinom onda. U dilemi sam.

    Slika u prilog.

    [ATTACH=CONFIG]19511[/ATTACH]

    Kritike dobrodosle.
    Drug drzi se ti mase,ali sto cistije.Znam kako je kada dodju ispiti pa neznas gdje bi i sta bi,ali sve ce se to stici moras biti redovan kao u teretani,ako zakazes u jednom to ispravljas,a nemoj da ti teretana pati zbog faxa i obrnuto.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Izvini, ako sam malo prenapadan...
    Ne, nimalo. Cijenim tvoje misljenje. Isto vrijedi i za TripleZ-a. Post sam napisao da dobijem objektivne kritike, a ne tapsanje po ramenu.

    Hvala u svakom slucaju, neke digresije su mi konacno otvorile oci.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    Ako dozvoljavaš... Trebaš definisati sebe pre svega kao osobu... Što se tiče izgleda, bojim se da ti je prerano za bilo šta u tom smislu...

    Ne znam što se opterećuješ ciklusima definicija / masa kao da si godinama u body buildingu?
    Mlad si momak i imaš volju da treniraš... To ti je u ovoj fazi sasvim dovoljno. Nemoj da gubiš vreme sa definicijom, pre svega zato što imaš premalo mišićne mase, a s druge strane, nije ti to ni potrebno... Samo treba da jedeš kvalitetno i da treniraš pametno. Tačka. Sve ostalo će doći....
    eto argy, dobro ti je rekao

    za par godina ubacis bolero sokice umjesto tih cokoladnih kalorija i eto ga shredz everywhere

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Izvini, ako sam malo prenapadan...

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Primljeno k znanju.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TripleZ View Post
    znam ja znam ja


    pojmove...znanstvene
    Pa pazi, izbaci on povremeno neki dobar post, a onda isprovaljuje par gluposti i ispadne neozbiljan...


    A da...

    @Argentum, moj najiskreniji predlog ti je da otvoriš svoj topik.

    Iz više razloga.... Prvo, moći ćeš da pratiš svoju formu kroz vreme... Slike ostaju. Postovi ostaju... Jednog dana moći ćeš da vidiš gde si sve grešio ili šta si dobro radio...

    S druge strane, kad dođe neko nov na forum, pa ga ti posavetuješ, ako sumnja, on može da ode na tvoj topik i da vidi "aha, to je taj momak... Dobar je. Taj zna šta radi i šta priča..." Jeste da samo izgled, nije jedini reper znanja, ali dosta daje na težini onoga što pišeš...

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    ...
    Sebe? Nisam nikako bio na definiciji.
    Ako dozvoljavaš... Trebaš definisati sebe pre svega kao osobu... Što se tiče izgleda, bojim se da ti je prerano za bilo šta u tom smislu...

    Ne znam što se opterećuješ ciklusima definicija / masa kao da si godinama u body buildingu?
    Mlad si momak i imaš volju da treniraš... To ti je u ovoj fazi sasvim dovoljno. Nemoj da gubiš vreme sa definicijom, pre svega zato što imaš premalo mišićne mase, a s druge strane, nije ti to ni potrebno... Samo treba da jedeš kvalitetno i da treniraš pametno. Tačka. Sve ostalo će doći....

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    pravi bilderi su u 1000+ kcal deficitu, rokaju bolero sokove kad su gladni i usput kucaju ispit iz hemije



    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post
    ???????

    Izvini, a šta bi ti da definišeš?
    znam ja znam ja


    pojmove...znanstvene

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Megaman View Post
    po slici dobro to izgleda
    Hvala na komplimentu. Opcija je da se vratim nekadasnjoj ishrani, pa cemo vidjeti kako ce to ici. Rezim je takav da su proteini i ugljikohidrati visoki, a masti izrazito niske. Nema gladovanja, ali se treba posvetiti pripremanju hrane i kupovini.

    Originally posted by Dača View Post
    Izvini, a šta bi ti da definišeš?
    Sebe? Nisam nikako bio na definiciji.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    ..... krajnje je vrijeme da krenem na definiciju.
    [ATTACH=CONFIG]19511[/ATTACH]

    Kritike dobrodosle.
    ???????

    Izvini, a šta bi ti da definišeš?

    Leave a comment:


  • Megaman
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ja sam u sličnoj situaciji. Kad je krenuo semestar htio sam krenut malo na definiciju al na kraju nikakve koristi od toga. Skužio sam da kad sam u to vrijeme svako malo nervozan počnem jesti junk hranu i nebrem si pomoći . Preporuka da pričekaš kad prođu ispiti pa onda na definiciju, po slici dobro to izgleda, tak da mislim da ne treba forsat defku sad kad ti je "krizno vrijeme".

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    Ima li netko na forumu iskustva sa satovima-mjeracima potrosnje kalorija? Kako se krecu cijene na trzistu? koji su proizvodaci best buy po cijeni i kvaliteti? Ima li to uopce smisla kupivati, ako ne zasto ne?
    Ja sam ovo procitao kao "ima li ko iskustva s mjeracima estrogena?"

    Salu na stranu. Nemam iskustva s navedenim, ali sam cuo price, te meni to licno zvuci presmijesno. Organizmi se razlikuju, a samim tim i potrosnja kalorija. Cisto sumnjam da je to autenticno iz navedenog razloga. Niko koga ja poznajem to ne koristi.

    On the other side, krajnje je vrijeme da krenem na definiciju. U posljednja tri mjeseca imam vrlo varijabilnu ishranu. Glavni obroci su uvijek cisti, medjutim u posljednje vrijeme mi se desava da svaki dan pojedem cijelu cokoladu za kuhanje (100g). Danas sam na pauzi pojeo 200g Milke. Tu i tamo se potkrade jos dosta toga. Tome treba stati u kraj.

    Trenutno stanje je haoticno. Malo sam ogranicen i vremenom jer ce uskoro ispiti i treba uciti. Nije mi problem trenirati i uciti, ali je problem biti na dijeti uz ucenje i trening. Sta vi mislite o tome da pokusam neku blitz dijetu na dvije sedmice? U svemu tome sam opet neodlucan jer sada imam 81kg (sto je izvan svake pameti u odnosu na ono koliko jedem, ocigledno je trening dobar). Bojim se da ne izgubim i ovo malo misica. Ako nastavim jesti uvjeren sam da ce tu biti jos misica, ali se pitam sta da radim sa stomacinom onda. U dilemi sam.

    Slika u prilog.

    11.jpg

    Kritike dobrodosle.
    Last edited by Argentum; 24-04-15, 21:28.

    Leave a comment:

Working...
X