Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bench Press-Koliko vjezbati

    Poceo sam da radim sa utegam imam jedan uteg od 45 kila i radim bench press siroki i uski hvat dizem iz prve serije 10, mozda ponekad i 20 puta koliko nedeljno treba da radim ovu vjezbu??Treba li izbaciti sklekove kada sam poceo da radim bench press

    Comment


    • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

      http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... yclopedia/ - Tu imas vježbe koje možeš raditi za odgovarajući dio tjela.
      I najbolje ti je upisati se u teretanu ako imaš gdje u blizini .

      Comment


      • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

        mozda krenem u teretanu sredio sam i ishranu i sve imam ovaj teg kuci koliko dana krenuti kao pocetnik u teretanu??? koliko vjezbati nedeljno i kako za pocetak?? kad se krene u teretanu izbace li se sklekovi posto nisu potrebni toliko zbog toga sto utege zamjenjuju msm bench press

        Comment


        • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

          Originally posted by mariobozovic
          mozda krenem u teretanu sredio sam i ishranu i sve imam ovaj teg kuci koliko dana krenuti kao pocetnik u teretanu??? koliko vjezbati nedeljno i kako za pocetak?? kad se krene u teretanu izbace li se sklekovi posto nisu potrebni toliko zbog toga sto utege zamjenjuju msm bench press
          Prehranu obavezno srediti , ja kad sam krenuo išao sam ovako : pon,utorak,cetvrtak i petak . Znaci srijeda i vikend su odmor . Pogledaj na forumu imas temu za vjezbanje kod kuce ljudi su sastavili programe samo uzmi dok ne krenes . Kad krenes u teretanu obavezno se sprijatelji sa odonosnjim aktivnim članovima , koji ce ti pomoci sa programom kad se uhvatis u stos , to ide lako , vec u glavi znas kako i sta dalje . Sklekove ja osobno ne radim u teratani ali mogu se raditi , ovisi kakav ti je program .

          Comment


          • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

            Ja ne znam volio bih da razvijem dobar biceps to moze i kuci kupim bucice a imam i ovaj uteg pa ne znam treba li ici u teretanu

            Comment


            • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

              I sto bi ti , ajmo rec razvijes biceps , a prsa ravna ko daska , ramena nikakva , noge tanke , itd .. Znaci poanta je moras sve raditi , svaki dio tijela .

              Comment


              • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

                Koliko dana mogu da vjezbam grudi koliko dana biceps

                Comment


                • Re: Bench Press-Koliko vjezbati

                  Prsa, biceps, off, prsa, biceps, off...
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Ramena

                    na ramenima apsolutno nemam ništa osimgole kože i mišića onog koji ide od ramena prema gore do vrata pa bi volio to razviti malo a pošto nemam nikakve mase na ramenima zanima me dal mogu vježbanjem dobit mišiće na ramenima iako nemam prethodno nikakav "temelj"

                    hvala

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      žlica,trening,odmor


                      između toga čitaj forum

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Mozete li mi reci dali imam dovoljno treninga tjedno dali malo?

                        Po ljeti treniram 4-5 puta tjedno od toga 3 puta trcim na traci,vozim kucni bicikl i lupam u vrecu a 2 puta tjedno radim vise trening snage (utezi,spaga,sklekovi,cucnjevi itd ) vjezbam obicno oko 19h a kada skola traje imam 4-5 puta tjedno boks ali onda sam samo 1 tjedno radio vjezbe snage jer imam boks 5 puta tjedno sad neznm dal bi neke treninge trebao povecati neke smanjiti il ne ?

                        I poslije ljeta planirao sam krenut 3 puta tjedno u teretanu (jel to dobro?) imam 16god

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          3 dana tjedno teretane je minimum.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Jučer odradio zanimljiv i inspirativan trening s hardstyleom
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Dehydronator
                              Jučer odradio zanimljiv i inspirativan trening s hardstyleom
                              Slazem se, bila je odlicna atmosfera, a to se i trazi
                              Mogu samo reci, Dehy je prejak i tocka, ja sam jos beba
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by hardstyle91
                                Originally posted by Dehydronator
                                Jučer odradio zanimljiv i inspirativan trening s hardstyleom
                                Slazem se, bila je odlicna atmosfera, a to se i trazi
                                Mogu samo reci, Dehy je prejak i tocka, ja sam jos beba
                                to sad kažeš, vidjet ćemo za koji mjesec
                                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                                Overload Strength team

                                Comment

                                Working...
                                X