Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    dobar patriČe

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      E! Do sad sam radio posebno gornji i donji dio prsa jer mi je gornji bio u zaostatku jako, sad sam ga donekle dobio.
      Treniram u home made teretani pa smo evo neki dan napravili bucice, do sad smo imali max 15 kg sad smo slozili nesto pa se moze natrpat i do 60 kg...
      Sad bi radio prsa jednom tjedno i gornji i donji dio al ubacio bi i potisak bucicama, koje vjezbe da radim u tom jednom danu... znaci tamo se moze odradit ravni/kosi bench, ravni/kosi potisak bucicama, razvlacenje bucicama i dipsevi... koje vjezbe da ubacim?

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Variraj sa vježbama, ja bi dao prednost propadanjima, giljotini (spustanje sipke na vrat) i kosom potisku bucicama, ali variraj iz tjedna u tjedan dok si ne nađes kakav ti raspored i redoslijed vjezbi pase tokom treninga itd. eksperimentiraj, nitko ti ne moze reci koja ti je najbolje vjezba i sl. probaj sa superserijama - razvlacenje + propadanje npr.
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Je li normalno koristit ako je jedna ruka slabije od druge razlicite tezine bucica npr ja sa desnom mogu 13kg 3 serije 8 ponavljanja a sa lijevom jedva 10 u pitanju jer biceps?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Hammers
            Je li normalno koristit ako je jedna ruka slabije od druge razlicite tezine bucica npr ja sa desnom mogu 13kg 3 serije 8 ponavljanja a sa lijevom jedva 10 u pitanju jer biceps?
            Samo radi normalno, sredit ce se to s vremenom.. nebrini
            It's not over until i win.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by hardstyle91
              Variraj sa vježbama, ja bi dao prednost propadanjima, giljotini (spustanje sipke na vrat) i kosom potisku bucicama, ali variraj iz tjedna u tjedan dok si ne nađes kakav ti raspored i redoslijed vjezbi pase tokom treninga itd. eksperimentiraj, nitko ti ne moze reci koja ti je najbolje vjezba i sl. probaj sa superserijama - razvlacenje + propadanje npr.
              +1

              Zapravo, kada svladaš tehniku svaka će ti vježba biti super! Hardy ti je napisao super redosljed. Baš sam zadnji trening radio giljotinu (googlaj Vince Gironda neck press) i oduševljen sam vježbom. No, malo je zeznuto do otkaza, kao što ćeš i skužiti, bez spotera. Za kompletan razvoj prsa bitno ih je pogoditi iz ćim više smjerova. Naravno, u bazi treninga obavezno složena vježba. Dakle dipsi ili bench. Moja preporuka za gironda dips.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Hammers
                Je li normalno koristit ako je jedna ruka slabije od druge razlicite tezine bucica npr ja sa desnom mogu 13kg 3 serije 8 ponavljanja a sa lijevom jedva 10 u pitanju jer biceps?
                S istom težinom radiš obje ruke, samo prvo slabija, a onda jače ruka, s time da jačom napraviš onoliko ponavljanja koliko si napravio slabijom.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  hardstyle i patrik, zahvaljujem.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Zanima me koje kilaze da dizem opcenito za hipertrofiju?naprimjer,benc izbacujem 45-50 kg,ali mozda 2 puta maksimalka,kako bi to trebao odraditi pravilno?!

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      prvo - nadi neki program i drzi ga se

                      ako program kaze bench 3x8 onda radis 3x8 sa kilazon kojon mozes ucinit tih 8 pravilnih i kontroliranih ponavljanja i kad to sve ide lipo krasno onda pojacas kilazu i tako non stop ilitiga progresivno opterecenje i tako se raste

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Kod trece serije obicno ne bude bas pravilno,gubim snagu u rukama,kilaza ili ja?!

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          kilizi I ti : )))
                          tribas ojacat znaci stavi kilazu sa kojon mozes pravilno odradit te 3 serije i povecaji je konstantno

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Jučer čučanj 3x3 @210, 2x5 @200, samo pojas od opreme
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              dehy zvjerko super je to

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Dva tjedna na masi, vaga pokazuje 81-82 kg.

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X