Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    da vas pitam da li vam se ikad dogodilo da su prema vama nekako neprijateljski raspoloženi u teretani
    preko ljeta je moja teretana zatvorena pa idem u jednu drugu tu kod nas u Os i predpostavljam domaci sta su stalno tamo nekako se ponašaju kao " djeca u pijesku " ovo je moje igralište ne dam ti naravno ne svi ali ima par npr ja si slažem šipku i stavljam utege lik dođe skine mi i kaže meni to još treba a nije radio dobrih 20 min , zatim nitko ne stavlja utege nazad i ne skida kilažu a meni prigovore ako ne napravim a opcenito imam naviku varcat sve na mjesto stalno me promatraju kako izvodim vježbe i nekad imam osjecaj da se pokušavaju nadmetati =D
    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      išamaraj ih sve pa se prebaci u drugi gym
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        ma cini mi se da ih je strah mlade konkurencije
        vratit cu se sgurno nazad ali tek kad se ponovo otvori jer imaju godišnji do 1.9 do tada ce mi to biti motivacija njima u inat
        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          tako je u inat svima uprkos svemu
          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Mamlaz View Post
            da vas pitam da li vam se ikad dogodilo da su prema vama nekako neprijateljski raspoloženi u teretani
            preko ljeta je moja teretana zatvorena pa idem u jednu drugu tu kod nas u Os i predpostavljam domaci sta su stalno tamo nekako se ponašaju kao " djeca u pijesku " ovo je moje igralište ne dam ti naravno ne svi ali ima par npr ja si slažem šipku i stavljam utege lik dođe skine mi i kaže meni to još treba a nije radio dobrih 20 min , zatim nitko ne stavlja utege nazad i ne skida kilažu a meni prigovore ako ne napravim a opcenito imam naviku varcat sve na mjesto stalno me promatraju kako izvodim vježbe i nekad imam osjecaj da se pokušavaju nadmetati =D
            Zasluži respect i nece te dirati...
            Ako je rezultat iza tebe i ako radis pravi trening onda se ljudi i drugacije postave, ja kad vidim nekog da se šlepa po spravi bez kapi znoja, da 3 serije radi 10 minuta normalno da ga NERVOZNO pitam jel gotov i kad ce i da pozuri...
            Mozda to nije slucaj s tobom ali u vecini slucajeva je...

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              u teretani sam potpuno koncetriran i fokusiran što više mene zapricavaju i vecini slucajeva je da ja cekam na sprave utege i slicno
              pa nemogu reci da nemam rezultate bp-80, dl-90, sq-100 sve oko 6-7 ponavljanja
              Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Mamlaz View Post
                u teretani sam potpuno koncetriran i fokusiran što više mene zapricavaju i vecini slucajeva je da ja cekam na sprave utege i slicno
                pa nemogu reci da nemam rezultate bp-80, dl-90, sq-100 sve oko 6-7 ponavljanja
                Znaci da nisi fokusiran i koncentriran dok dozvoljavas da te zapricavaju... Odj ebi ih sve oko sebe i pici svoj film...

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  planirao sam sljedeci tjedan ubaciti prsa 2 puta tjedno, da im posvetim malo vise paznje ..
                  znaci raspored bi bio sljedeci:
                  Pon - prsa , trbuh , listovi
                  Uto - biceps, triceps, trbuh
                  Sri - noge , ramena, listovi, trbuh
                  Cet - leđa, trbuh
                  Pet - prsa, listovi , trbuh
                  Sub - /
                  Ned - /
                  moze li ovako?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Builty View Post
                    planirao sam sljedeci tjedan ubaciti prsa 2 puta tjedno, da im posvetim malo vise paznje ..
                    znaci raspored bi bio sljedeci:
                    Pon - prsa , trbuh , listovi
                    Uto - biceps, triceps, trbuh
                    Sri - noge , ramena, listovi, trbuh
                    Cet - leđa, trbuh
                    Pet - prsa, listovi , trbuh
                    Sub - /
                    Ned - /
                    moze li ovako?
                    Meni se baš to i ne sviđa, nisu to trbusni ili listovi pa da ih moš ponavljat više puta tjedno kako bi im "posvetio malo više pažnje". Rađe se potpuno koncetrirat na taj jedan trening i nek bude ubitačan, tako da nebudeš u stanju raditi drugi trening tog tjedna koliko si ih "ubia"

                    Noge se rade same
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Builty View Post
                      planirao sam sljedeci tjedan ubaciti prsa 2 puta tjedno, da im posvetim malo vise paznje ..
                      znaci raspored bi bio sljedeci:
                      Pon - prsa , trbuh , listovi
                      Uto - biceps, triceps, trbuh
                      Sri - noge , ramena, listovi, trbuh
                      Cet - leđa, trbuh
                      Pet - prsa, listovi , trbuh
                      Sub - /
                      Ned - /
                      moze li ovako?
                      ma nema sanse da ukoliko je trening dobar da to tako radis, kako je Teqila rekao posveti se jednoj grupi mišića i odradi to kako spada..

                      Pon - prsa
                      Uto - leđa
                      Sri - biceps+triceps
                      Cet - ramena+ trbuh
                      Pet - noge
                      Sub - /
                      Ned - /

                      pa kombiniraj 2 dana odmora kad osjetis potrebu...

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Aquila_hr View Post
                        Noge se rade same
                        heh, nije zapisano da se noge rade same, vec, ako odradis noge kako treba nema ama bas nikakve je bene sanse da si sposoban raditi išta živo... kakav trbuh, kakva ramena, budi sretan ako se živ dovezeš kuci...
                        I budi sretan ako stigneš do lože uopce nakon sto kvad propisno ubiješ

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Mike Mentzer je jednom rekao kako "Trening nogu nije dobro odrađen trening ako me ne iznesu iz teretane."

                          Nakon nogu, ja san "paraliziran" sljedecih pola tjedna.
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Ipak cu probati ovako koji tjedan , ako osjetim znakove pretreniranosti, stat cu .. pa to je prakticki kao da kombiniram split i kruzni trening, a sto se tice trbuha njega radim svaki dan po ljeti, i rezultati se vide , uskoro cu staviti slike

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Builty View Post
                              Ipak cu probati ovako koji tjedan , ako osjetim znakove pretreniranosti, stat cu .. pa to je prakticki kao da kombiniram split i kruzni trening, a sto se tice trbuha njega radim svaki dan po ljeti, i rezultati se vide , uskoro cu staviti slike
                              A što drugo nego poželjeti ti srecu... i btw, i ja imam trbusne, od 1x tjedno ( solo trening trbuha)...
                              Mišljenja sma da ti je raspored smece, jer jednostavno znam da kad propisno odradis jednu grupu mišića da je sve ostalo polutreniranje... ali nema veze, ti sebe pronađi tamo gdje tebi paše, after all, individualno je....

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by WTF View Post
                                A što drugo nego poželjeti ti srecu... i btw, i ja imam trbusne, od 1x tjedno ( solo trening trbuha)...
                                Mišljenja sma da ti je raspored smece, jer jednostavno znam da kad propisno odradis jednu grupu mišića da je sve ostalo polutreniranje... ali nema veze, ti sebe pronađi tamo gdje tebi paše, after all, individualno je....
                                imas pravo svi smo mi individualci i znamo sto nam najbolje paše

                                Comment

                                Working...
                                X