Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    lololol megara govori iz iskustva
    Nije jedina. Cesto treniram kod prijatelja koji ima improvizovanu teretanu gdje me dodatno spotta i pomaze mi da izvucem sipku ispod kosog bencha i to kroz nekoliko koraka. Broj jedan zavuci se ispod kao eskim, broj dva izvuci sipku, broj tri prezivjeti, broj cetiri uraditi cucanj, broj pet vratiti sipku, broj sest ne fuliti stalak pri vracanju, broj sedam opet prezivjeti i broj osam nadati se da nisi povrijedio ledja. I na taj nacin lako uradite squat.

    Whatever, na tom smo mjestu i najvise napredovali. Ronnie Coleman bi bio ponosan na nas.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ovako, onaj dio šipke na kojem su utezi (ploče) se pomiče, nekad obe strane, nekad jedna, kad benčam i skvatam. Možda kojih cm, dva. Osim što mi utječe na sigurnost u glavi, dok mi je šipka na leđima ili u rukama dok benčam.. Može li utjecat na još išta? (Npr.donja leđa koja su me bolila)

    Zadnjih mjesec dana sam vježbao bez toga (dr.gym), i puno se sigurnije osjećam, pogotovo na čučnju, pa se upitah.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Hehehe sjecam se tih epic snimki ahaha

    Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    lololol megara govori iz iskustva xD
    Tuga :Mrgreen:
    nekidan pala sa 90kg na ramenima, jedva ziva ostala ali jos uvijek ne zele da mi kupe stalak

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Znaci ipak nije dobro radit ih na smithu?

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    lololol megara govori iz iskustva xD

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT Trening

    ili udjes ispod kosog bencha ili masine za sjedeci ohp i unrack iz te pozicije

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Radi overhead squat. Tako sto ces sipku s poda dignut gore preko glave i krenut radit.

    Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Da li je dobro radit cucnjeve na smith masini s obzirom da se nema squat rack?
    Ako ne, postoji li kakva dostojna zamjena tipa leg press ili goblet squat mozda?

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Megara View Post
    Kad radim heavy deadlifte, osjetim "pucanje " u desnom tricepsu..kako da objasnim osjecaj, kao kanap zategnut koji se trga pomalo...da odem kod doktora? kojeg? lol
    ja bi prvo radio na mobilitiju pa probao dal i dalje puca haha..onda bi otisao...prvo mozda odmor jedno 5 dana, pa mobiliti...biraj

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Megara View Post
    da odem kod doktora? kojeg? lol
    Bilo bi pozeljno. Ortopeda.

    On Topic

    Za dvije sedmice sam vratio snagu i kondiciju. Danasnji shoulder trening je trajao cetrdeset i pet minuta. Dvadeset i jedna serija uz optimalni intenzitet i nakon toga vani istrcao sedam i po kilometara. Na samom pocetku trcanja sam osjetio strasan grc soleusa, mislio sam da je to kraj za mene obzirom da mi se misic totalno deformisao. Zaustavio sam se, dodatno zagrijao i istegnuo. Nije bilo dodatnih komplikacija, sve je dobro proslo.

    Zadovoljan sam. Slijedi povecanje volumena i inteziteta, te pojacani kardio. Drasticni kalorijski deficit obavezno, pa cemo vidjeti sta mogu napraviti za dvije sedmice pod ovim rezimom.

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT Trening

    Kad radim heavy deadlifte, osjetim "pucanje " u desnom tricepsu..kako da objasnim osjecaj, kao kanap zategnut koji se trga pomalo...da odem kod doktora? kojeg? lol

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    isto dobro...ali nebojte se ufitavanja...i sam Aragon kaze da nema nikakvih problema sa 20% junka ufitanog..ispunis proteine i mikronutrijente, preostale kalorije iz napolitanki.

    Leave a comment:


  • Excesse
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ma nema straha. Sad cu se bacit na stare recepte od proteinskih palacinki i 0 carb coko umaka

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    pa ufitaj u makrose tu i tamo, obrok dva, nesto sto ti se jede...di je problem? uzmi cijeli jedan dan na istim kalorijama 2500 kcal i jedi samo sladoled i palacinke..

    Leave a comment:

Working...
X