Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Majest4 View Post
    ti radiš sa bučicama to ili šipkom? počni raditi sa bučicama, prvo desnu (slabiju ruku), zatim jaču, i uvijek radiš tolko ponavljanja kolko i sa slabijom rukom
    sa šipkom naravno o.O
    ko još može dić 4-5 puta bučicu pregib od 50 kg ja mu bubreg dam

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      pozz

      evo moja trenutna podjela je :
      pon - prsa, triceps
      uto - leđa, biceps
      sri - odmor
      čet - ramena, podlaktica
      pet - noge

      al to nije zapravo problem nego, sta vi radite kad ste prisiljeni propustit određeni trening, evo ja u zadnja dva tjedna san odradia samo 4 dobra treninga...
      to ugl bude radi skole, dodjen kasno i nemogu normalan trening napravit, pa improviziran nekako
      da propustenu misicnu skupinu misica nadoknadin u dane odmora, pa pomaknem ostale odmore ili napravim vise misicnih skupina u jednom treningu, jer, moglo bi se opet dogodit da jednu misicnu skupinu ne radin 2 tjedna? vec se dogodilo...

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Ako propustim npr ponedjeljak prsa napravim u utorak i sve skupine pomaknem za jedan dan

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Pocinje me gornji dio stomaka strasno boljeti. Jel zna neko sta bi to moglo biti ?
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by blento View Post
            Pocinje me gornji dio stomaka strasno boljeti. Jel zna neko sta bi to moglo biti ?
            Rak grlića maternice!



            Kako ti misliš da mi preko foruma znamo što je tebi i što si radio da te boli?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              možda rak ... prestigo me čoek
              “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Majest4 View Post
                ti radiš sa bučicama to ili šipkom? počni raditi sa bučicama, prvo desnu (slabiju ruku), zatim jaču, i uvijek radiš tolko ponavljanja kolko i sa slabijom rukom
                pa zar ne dođe to isto kao i sa šipkom kad radim s bućicama, u svakoj ruci bućica od 25kg i opet ljeva izvuče 1 više

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by pava View Post
                  pa zar ne dođe to isto kao i sa šipkom kad radim s bućicama, u svakoj ruci bućica od 25kg i opet ljeva izvuče 1 više
                  Pa naravno da nije isto, neovisno dižeš bučicu jedne ruke, nije povezana s drugom rukom dok je sa šipkom druga stvar, kak misliš dizat na jednu ruku a drugu ne? o.O

                  Probaj eto benč dizat jednu stranu a drugu ostavi na prsima. Ako ne ide s 2 ruke znači da ne možeš dić i smanji kilažu, sve vježbe sa šipkom (benč, squat, dl, military press, barb curl itd) se rade zapravo sa 1 silom ( te 2 ruke su kao jedna )
                  Ne znam kak da objasnim ******

                  btw otkad ti radiš biceps sa 25 kg? da nisi prije nekih nepunih mjesec dana rekao da radiš sa nekih 15 kg -20 biceps ?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Jutro sam bio na cijepljenju, u rame, naravno boli kod podizanja i mahanja rukom.. Sutra imam trening ramena, da li bolje to zamijeniti s nogama u petak ili samo napraviti iako malo boli?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      @majest: zaisi koliko te boli, nemoj forsat ako nemres. ako mozes deri.

                      btw oso u teretanu ovaj mjesec cisto onako (inace doma trenkam), samo mogu rec da je bench klupa od reebook-a najgora ikad. mislim toliko je uska i kratka da je to uzas, nemogu niti lopatice sklopit, pola ledja mi visi sa strane... e da i preniska je da se nemozu stavit "feet behind foot" nego samo onaj drugi stav s nogama
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        e a kad ces ti pocet jest?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by pavlek View Post
                          Pa naravno da nije isto, neovisno dižeš bučicu jedne ruke, nije povezana s drugom rukom dok je sa šipkom druga stvar, kak misliš dizat na jednu ruku a drugu ne? o.O

                          Probaj eto benč dizat jednu stranu a drugu ostavi na prsima. Ako ne ide s 2 ruke znači da ne možeš dić i smanji kilažu, sve vježbe sa šipkom (benč, squat, dl, military press, barb curl itd) se rade zapravo sa 1 silom ( te 2 ruke su kao jedna )
                          Ne znam kak da objasnim ******

                          btw otkad ti radiš biceps sa 25 kg? da nisi prije nekih nepunih mjesec dana rekao da radiš sa nekih 15 kg -20 biceps ?
                          di si ovih 15 izvukao? haha piso sam sa: 20, 22,5 i 25 kila na 1 ruku 1 bućicom, sve ti ljepo piše pod pava slike!
                          Last edited by pava; 10-11-11, 23:40.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            komentari?
                            PON prsa, podlaktica, nadlaktica
                            UTO ledja
                            SRI ramena
                            ČET odmor
                            PET noge
                            SUB triceps, trbuh
                            NED odmor

                            sljedeci tjedan radim isto samo što u subotu ide biceps
                            Originally posted by Songoku
                            najbolji pwm je burek

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              ubaci negdje i biceps u taj tjedan

                              po meni u ramena
                              a mozes i sa tricepsom i trbuhom ili sa ledjima

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Ne valja, menjaj!
                                DR. Lonnie Lowery

                                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                                Comment

                                Working...
                                X