Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    moze mi ko pojasnit tabata trbusnjake?
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by pavlek View Post
      danas sam odradio squat, bp, dl, i dipse... no pred kraj treninga osjetio sam strašnu bol u lijevoj ključnoj kosti, ne znam od čega je, nisam pretjerivao sa težinama, zagrijao sam se (inače se ne zagrijavam)..
      sad malo boli, ali malo.. pa me zanima dali da totalno prestanem sa radom, ljut sam sam na sebe jer mislim da sam je "načeo" dok sam u četvrtak radio ramena.. sad ne znam dali da prestanem sljedeći tjedan dok bol ne prođe, ili da radim polako sa manjim kilažama?

      btw osjetim neku toplinu tu gdje sam se ozljedio i malo preskakanje kada vrtim ramenima, glupo mi je sad pauzirat sljedeci tjedan tjedan, dobio sam motivaciju kad sam danas stao na vagu i vidio 73.0 kg prije u ovo vrijeme je bilo uvijek 72 kg, idem do 75 do kraja 11 mjeseca
      To preskakanje u ramenu bi mogla biti ozljeda rotatorne manšete, a to je poprilično gadna stvar! Zbog te ozljede ja nisam 8 mj. mogao raditi bench press. A da ne pričam o ležećem letenju, potiscima...

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Heavyweight View Post
        To preskakanje u ramenu bi mogla biti ozljeda rotatorne manšete, a to je poprilično gadna stvar! Zbog te ozljede ja nisam 8 mj. mogao raditi bench press. A da ne pričam o ležećem letenju, potiscima...
        nebi rekao da je rame, ključna boli a preskaće na prednjem ramenu, znači tik do ključne :S
        prošlo je 2 dana od toga, ne boli ovako ali kad krenem radit npr onaj pec deck za prsa na spravi onda osjetim bol..
        danas radim prsa poslije skole pa cu vidit kako ce bit

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Evo iman jedno pitanje u vezi treninga radim ovaj trening http://www.building-body.com/trening...pocetnici.html već 2 tjedna pa koliko dugo da ga radim i jeli trebam mijenjat vježbe negdi sam čita da treba svako 6 tjedana pa...

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Ako ti ne odgovara, mijenjas odmah. Radis ga dok god osjetis da daje rezultate. Nema tu pravila.
            Sto se izbora vjezbi tice,mijenjaj kad pozelis.Isto nema pravila.Mozes odabrati dvije-tri vjezbe po grupi koje ti najvise odgovaraju i uklapaju se u tvoj trening i njih rotirati iz tjedna u tjedan ili iz treninga u trening.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by IgyBoy View Post
              Ako ti ne odgovara, mijenjas odmah. Radis ga dok god osjetis da daje rezultate. Nema tu pravila.
              Sto se izbora vjezbi tice,mijenjaj kad pozelis.Isto nema pravila.Mozes odabrati dvije-tri vjezbe po grupi koje ti najvise odgovaraju i uklapaju se u tvoj trening i njih rotirati iz tjedna u tjedan ili iz treninga u trening.
              Hvala na odgovoru

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Za sada ću ovako radit pa bi moga kad vidim da mi postaje monoton trening ubacit koju novu vježbu

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Nemoj se striktno ogranicavati na vjezbe navedene u programu. Na taj nacin ces sam sebi mozebitno usporiti napredak.
                  Mijenjaj vjezbe,bar sada dok si na pocetku. Kako ces inace otkriti koje ti vjezbe najbolje "leze", i koje ti vjezbe najbolje stimuliraju ciljanu skupinu?!Zato sam i savjetovao dvije-tri vjezbe koje ces rotirati,pa ako ti koja ne odgovara,ako je zamjenis nekom drugom.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by IgyBoy View Post
                    Nemoj se striktno ogranicavati na vjezbe navedene u programu. Na taj nacin ces sam sebi mozebitno usporiti napredak.
                    Mijenjaj vjezbe,bar sada dok si na pocetku. Kako ces inace otkriti koje ti vjezbe najbolje "leze", i koje ti vjezbe najbolje stimuliraju ciljanu skupinu?!Zato sam i savjetovao dvije-tri vjezbe koje ces rotirati,pa ako ti koja ne odgovara,ako je zamjenis nekom drugom.
                    Hvala to me izanimalo, ma već znam neke vježbe koje mi najbolje leže npr. za biceps,triceps jer sam već prije kako sam trenira boks pa sam i tamo radia s utezima tako da nisam baš totalni početnik u smislu da nisam radia s utezima prije

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      @Igy - da se zahvalim za onu vježbu, odlično mi leži - ukomponirao sam je u superseriju sissy-swiss ball squat-front squat i oduševljen sam, pogotovo zbog donjeg dijela leđa. Također, koristim dvoručni uteg i gurtne i nema problema. Puno hvala još jednom, tvoji savjeti uvijek zlata vrijede!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Imam pitanje, u subotu oko 1 sam radio ruke, ubio ih pošteno, jučer su bile upale i bol u mišićima kao svaki put, a danas sam radio leđa i malo osjećam biceps, jel to može bit štetno u budućnosti (nerazvijenost ruku)? Prošla su oko 55 sata od treninga..

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Majest4 View Post
                          Imam pitanje, u subotu oko 1 sam radio ruke, ubio ih pošteno, jučer su bile upale i bol u mišićima kao svaki put, a danas sam radio leđa i malo osjećam biceps, jel to može bit štetno u budućnosti (nerazvijenost ruku)? Prošla su oko 55 sata od treninga..
                          Nemaš beda, sve o.k. Malo se više koncentriraj da povlačiš leđima, nabavi gurtne i peglaj. No, najbolje da si trening koncipiraš tako da ruke radiš poslije npr. prsa i leđa, pa možeš to izbjeći.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Hvala PatrickStar! Našao sam neke Pride gurtne , čak nije ni cijena visoka, 50 kn i nešto sitno poštarina, pa ćemo vidjeti kak će funkcionirati :P

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              kako ubija bulgarian split squad <3

                              ljuljan se po cesti
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                izbila krv kroz majicu , pukle zadnje kratke hlace koje imam (vrijeme je da se i ja uguram u tajice pa da izgledam ko nilski konj na baletu), ***** ti čučanj ...
                                “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                                Comment

                                Working...
                                X