Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by PatrickStar View Post
    Nije preslabo ako radiš 2 puta tjedno. Nešto skemijaj jer trebao bi u treningu leđa imati vertikalnih vučenja.
    Pa kaj se ne broji "vucenje na lat spravi iza leda" pod okomita vucenja?
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Aronnax View Post
      Pa kaj se ne broji "vucenje na lat spravi iza leda" pod okomita vucenja?
      Nije dobro raditi iza glave ni potiske ni vučenja.
      http://www.building-body.com/forum2/...bovi-iza-glave
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Aronnax View Post
        Pa kaj se ne broji "vucenje na lat spravi iza leda" pod okomita vucenja?
        Broji, zabrijao sam da vježbaš doma kada si rekao da nemaš gdje raditi zgibove i dipse! Onda umjesto zgibova vučenje na lat spravi, a umjesto dipsa kontrakosi bench i to je to.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Upravo odradio noge:
          - Ekstenzija - 3x (12, 10, - 50kg,
          - Prednji cucanj - 5x7 - 70kg,
          - Straznji cucanj - 3x7 - 70kg,
          - Ekstenzija 1x7 - 50kg,
          - Deadlift sa polusavijenim nogama - 4x6 - 100kg

          - odmor između serija 1 min. a između vjezbi 1-1.5 min.
          - simptomi - uhhhhhhhhh
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by PatrickStar View Post
            Broji, zabrijao sam da vježbaš doma kada si rekao da nemaš gdje raditi zgibove i dipse! Onda umjesto zgibova vučenje na lat spravi, a umjesto dipsa kontrakosi bench i to je to.
            Pa i radim doma!
            Samo sto imam multigym, improviziranu klupicu koju koristim za bench (ravnu), bucice, dvorucni itd... No nisam si slozio sipku za zgibove ni rucke za dipse, a dizanje na sipci od lata mi je glupavo jer ne napravim cijeli potez.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by KCmatija View Post
              može neki link jer nerazumijem to push,pul...al fora je da baš moram 4 dana zaredom,nemogu imati dan pauze
              A onda radi po klasičnoj split podjeli- noge, ramena, prsa-triceps, leđa-biceps. Nema ti baš smisla radit 4 dana za redom fullbody.
              Chill bro

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Aronnax View Post
                Pa i radim doma!
                Samo sto imam multigym, improviziranu klupicu koju koristim za bench (ravnu), bucice, dvorucni itd... No nisam si slozio sipku za zgibove ni rucke za dipse, a dizanje na sipci od lata mi je glupavo jer ne napravim cijeli potez.
                Latove ionako najviše pogađaš do kuta 90 podlaktica/nadlaktica. Najvažnije je napraviti full stretch u donjem dijelu.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Latove ionako najviše pogađaš do kuta 90 podlaktica/nadlaktica. Najvažnije je napraviti full stretch u donjem dijelu.
                  Ma ne, ja govorim da mi je glupo radit zgibove na sipci od lata. Mogu tako radit zgibove kad stavim sipku na drzace i za svaki slucaj max. kilazu, no onda se moram cudno skvrcit kad se spustam jer mi smeta sjedalo. Lat masina radi sasvim normalno xD
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Aronnax View Post
                    Pa kaj se ne broji "vucenje na lat spravi iza leda" pod okomita vucenja?
                    Vučenje na lat mašini je vertikalno vučenje a ne okomito
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Upravo odradio noge:
                      - Ekstenzija - 3x (12, 10, - 50kg,
                      - Prednji cucanj - 5x7 - 70kg,
                      - Straznji cucanj - 3x7 - 70kg,
                      - Ekstenzija 1x7 - 50kg,
                      - Deadlift sa polusavijenim nogama - 4x6 - 100kg

                      - odmor između serija 1 min. a između vjezbi 1-1.5 min.
                      - simptomi - uhhhhhhhhh
                      slobodno malo vecu pauzu izmedu cucnjeva i deadlifta

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Pitanje za kolege powerliftere Soner,Hammer itd.. imate kakav prijedlog kako da ubacim tj kak bi bilo po vama najbolje nekak dobit na snazi potiscima za prsa sa stangom a da mi ne narusi oporavak jer mi je naravno primaran cilj hipertrofija a ne snaga..ali ipak... mislio sam odovjeno od treninga prsa na treningu za di radim ramena umjesto presa za rame odradit bench pres s nekakvim 5,3,1 rep rangeom +plus mozda neke plyio sklekove..

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by FEARiTseLF View Post
                          slobodno malo vecu pauzu izmedu cucnjeva i deadlifta
                          Budem, reci mi samo jel po tebi sasvim dovoljno 4-5 serija za ložu, jer meni se dobrim pokazalo, dosta mi sudjeluje loža kod straznjeg cucnja, a i kod iskoraka kada radim, a deadlift sa polusavijenim se pokazao vrhunskim, sta mislis jel ima potrebe za jos par serija nožne fleksije?
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            po mom misljenju - ne , al naravno sve ovisi kako tebi odgovara, recimo meni fino raste na solo dl-u i cucnju + tu i tamo neka fleksija

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Songoku View Post
                              Pitanje za kolege powerliftere Soner,Hammer itd.. imate kakav prijedlog kako da ubacim tj kak bi bilo po vama najbolje nekak dobit na snazi potiscima za prsa sa stangom a da mi ne narusi oporavak jer mi je naravno primaran cilj hipertrofija a ne snaga..ali ipak... mislio sam odovjeno od treninga prsa na treningu za di radim ramena umjesto presa za rame odradit bench pres s nekakvim 5,3,1 rep rangeom +plus mozda neke plyio sklekove..
                              zaboravio si i na milanaTF, xpower-a i ak sam još nekog zaboravio jbg moj grijeh

                              e sad to je ona vječna, bit snažan ali i mišićav. ne znam baš koliko to drži vodu, ali recimo da možeš radit odmah na početku treninga lift kojim želiš dobit na snazi, tj. ojačat ga - ajd u ovom slučaju BP, i to radiš po nekakvom power sistemu, a ostale vježbe hipertrofijski...ono hrpa ponavljanja, manji intenzitet itd.

                              westside anyone?
                              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                              Overload Strength team

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                ma meni su to gluposti te misicav ili snazan price kako soner kaze nemos ti dizat 300kg dl i nemat ledja

                                Comment

                                Working...
                                X