Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Ma o cemu ti pricas? Radi sq, dl i ohp pa ces vidit kako ti pada u vodu teorija o trapezu kao genetski uvjetovanom misicu. Ne raste trapez na izolacijama...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Ma o cemu ti pricas? Radi sq, dl i ohp pa ces vidit kako ti pada u vodu teorija o trapezu kao genetski uvjetovanom misicu. Ne raste trapez na izolacijama...

      welcome back



      licno mislim da ima dosta potencijala za rast....samo vecina nas ne forsira trapez kao ostale misice
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Ma o cemu ti pricas? Radi sq, dl i ohp pa ces vidit kako ti pada u vodu teorija o trapezu kao genetski uvjetovanom misicu. Ne raste trapez na izolacijama...
        Takav sam bar ja utisak stekao...

        Jel može prevod za ovo "sq, dl i ohp"? Nisam siguran na šta misliš...

        Čučanj, mrtvo dizanje....

        Inače, primetio sam svi moji drugari koji rade power lifting imaju opasne trapeze...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by TripleZ View Post
          welcome back
          licno mislim da ima dosta potencijala za rast....samo vecina nas ne forsira trapez kao ostale misice
          Nisan ja ni otisa, samo nisan ima vrimena piskarat...
          Pa ne znan, ja trapez uopce ne radin izuzev kroz spomenute vjezbe. Vec misec dana san na 531 i zna mi se desit upala i posli cucnja.
          Ako cemo bit posteni, vecina ljudi se ne forsira uopce a tek onda ne forsiraju odredjene misice...

          Originally posted by Dača View Post
          Jel može prevod za ovo "sq, dl i ohp"? Nisam siguran na šta misliš...

          Čučanj, mrtvo dizanje....

          Inače, primetio sam svi moji drugari koji rade power lifting imaju opasne trapeze...
          ...OverHeadPress

          Powerlifteri su opcenito ogromni Ne cucnes 300kg ako ti svaka noga nije ko stablo...

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Radim triceps kad ono sljedeća 3 dana osjećaj u rukama kao da su u ratu bile. jaooooooooooooooooooooo
            Last edited by HTC; 08-08-13, 13:37.
            Rome wasn't built in a day.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Evo jedne pitanje u vezi mrtvog dizanja..
              Kad radite recimo 8 ponavljanja mrtvog, da li izmedju svakog ponavljanja teg spustite na pod pa ga ponovo dizete, ili kad ga jednom dignete narednih 8 puta ga spustate do nekih par cm iznad tla i dizete?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Znas li ti razliku izmedju mrtvog i rumunjskog mrtvog?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Conte7 View Post
                  Evo jedne pitanje u vezi mrtvog dizanja..
                  Kad radite recimo 8 ponavljanja mrtvog, da li izmedju svakog ponavljanja teg spustite na pod pa ga ponovo dizete, ili kad ga jednom dignete narednih 8 puta ga spustate do nekih par cm iznad tla i dizete?
                  to su ti dva razlicita dizanja

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Pročitao sam tu negdje da je netko preporučio za početničko mršavljenje hodanje stepenicama,sad me zanima pošto sam na ovdje http://www.zdravakrava.hr/alati/aktivnost napisao 20 min i izbacilo mi je da time potrošim 127 kalorija nije li to premalo?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Promeni aktivnost...

                      Ja na mojih 100 kg, za sat vremena tipkanja na tipkovnici potrošim 174 kcal...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Ljudi, imam upalu erectus spinea (donja ledja) koja me drzi vec par dana Da li sam usao u pretreniranost i hoce li to za posljedicu imati katabolizam misica?
                        Takodje, imate li vi problem da dobijete upalu ramena? Sta god da im radim upala izostaje, mada mislim da odradim sasvim kvalitetan trening koji treba da dovede do misicne hipertrofije.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Dača View Post
                          Promeni aktivnost...

                          Ja na mojih 100 kg, za sat vremena tipkanja na tipkovnici potrošim 174 kcal...
                          nadam se da hočeš reć da ne vjerujem tim glupostima :P

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Conte7 View Post
                            Ljudi, imam upalu erectus spinea (donja ledja) koja me drzi vec par dana Da li sam usao u pretreniranost i hoce li to za posljedicu imati katabolizam misica?
                            Takodje, imate li vi problem da dobijete upalu ramena? Sta god da im radim upala izostaje, mada mislim da odradim sasvim kvalitetan trening koji treba da dovede do misicne hipertrofije.
                            ne, nisi i ne nece
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              posto sam kreno sa laganim bulkom, i poceo tovarit, totalno sam poremetio sve sto se tice kilaze i broja ponavljanja,
                              pa da se malo konsultujem s vama,

                              radi li iko ovako
                              (1RM) x (0,70-0,85) = Procjena težine

                              iskreno ja sam nesto sad utripovao da svaki trening se preforsiram jer previse tovarim, pa uradim sam nekih 4-5 ponavljanja i jos 3 sa partnerom, sad neznam, ako smanjim po ovoj formuli, i lagano znaci krenem i sam izbacim laganih 8 ponavanja, strah me da sam totalno oslabio na intenzitetu i opterecenju, pa opet necu moc uspjet adekvatno odradit se i rast,
                              il da ipak odvadim tereta i u svakoj vjezbi sam pravilnih 8 ponavljanja radim,bit ce sigurno bolji pump, al neznam hocel bit bas dovoljne misicne stimulacije, jedni govore forma prije tezine, a jedni nema mase bez teskog dizanja ,

                              uzimam cisto ovaj primjer npr., uradio sam 4 serije ravnog bencha, prvu seriju sam lagano 12 ponavanja,pojacao sam teret jos i ostale 3 serije po 5 ponavanja sam i jos 3 uz partnera ukupno 8 ponavljanja po seriji, i zadnju seriju sam uradio dupli drop set jos po 6-7 ponavanja
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                kao prvo zaboravi na partnera skroz


                                prvo pravilno, recimo tih 8 ponavljanja...pa sl. trening probaj 9-10...pa onda tamo pojacaj malo tezinu pa opet 6-7-8 pon. i tako pojacaj (i ako to ne uspijes uprkos suficita nesto nije uredu s treningom)
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X