Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • svasta po malo

    ovako nisam znao di da otvorim ovu temu pa sam se odlucio ovdje na definija posto sam ja na definicij
    zanima me : imam trening npr. prsa triceps i onda poslje toga radim kardio nekih 25 min (350 -400kcal) i onda popijem
    whey 30g sa dekstrozom od 15g
    jel radim nesto krivo?
    pitam cisto informativno da saznam ako negdje grjesim da se nebi poslje kukalo

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by kelly View Post
      Mogao si me upoznati sa sestrom...
      heheheh... meni je ovo ipak previše fensi... više volim one moje hard-core teretane po Beogradu
      http://www.virginactive.es/index.php
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Zato su teretane na balkanu napravljene da se radi u njima , a ne da se ladi jaja
        There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
        - Aldous Huxley

        Comment


        • Re: svasta po malo

          Originally posted by Ozone View Post
          ovako nisam znao di da otvorim ovu temu pa sam se odlucio ovdje na definija posto sam ja na definicij
          zanima me : imam trening npr. prsa triceps i onda poslje toga radim kardio nekih 25 min (350 -400kcal) i onda popijem
          whey 30g sa dekstrozom od 15g
          jel radim nesto krivo?
          pitam cisto informativno da saznam ako negdje grjesim da se nebi poslje kukalo
          Postoji više mogućnosti kombiniranja treninga, kardija na defki i PWMa, a tvoja je jedna od njih i o.k. je.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Jasamm View Post
            nemogu ih radit jer mi je nizak razboj ( a prsa sam zapustio prije su bila najveca)
            Jbg., no znaš da je kod dipsa cilj što dublje propasti, kako bi se prsa čim više istegnula i preuzela opterečenje, te da triceps radi čim manje.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by vege View Post
              Patrick, hvala na odgovoru Ja sad bio na treningu i zaboravim tu vežbu da probam, ali sam radio ovu tvoju sa laktovima što se šire u stranu. Dobra je, samo mora mala težina da se stavi. Radio sam to kao predzamor, pa onda na stojeći military
              BTW, bio sam sad u nekoj fensi teretani u Barseloni Sredila mi sestra za džaba da idem mesec dana, hehehehe... Imam i bazen, saunu i đakuzi posle... ništa od jedenja odmah posle treninga!
              Na zadnjem treningu je kod tog veslanja bila težina 32 kg, a ovu tvoju sam radio sa 20 kg. Vjerojatno će ti zadnje rame bolje reagirati na kontrolirane, izolirajuće pokrete s manjom težinom, u većem broju ponavljanje jer ga se tako lakše pogodi. Što je težina veća i broj ponavljanja manji više se uključuju okolni mišići, a samo rame ne dobije dovoljno poticaja.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                pozdrav svima,ljudi zanima me može li mi netko od vas iskusnijih preporučiti vježbe za trbušne mišiće koje da izvodim.Zadnje vrijeme sam dosta kombinirao i svašta isprobavao ali nikako da budem zadovoljan treningom.Po mogućnosti samo da neopterećuju kralježnicu previše,jer to sam sa iskustvom naučio da treba izbjegavati

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Lezi na strunjaču i radi trbušne s opterećenjen.
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by PatrickStar View Post
                    Jbg., no znaš da je kod dipsa cilj što dublje propasti, kako bi se prsa čim više istegnula i preuzela opterečenje, te da triceps radi čim manje.
                    propadnem ja do kraja al savijem noge i ostanem dole 2 sek i skoro u gornjem polozaju 2 sek

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Jasamm View Post
                      propadnem ja do kraja al savijem noge i ostanem dole 2 sek i skoro u gornjem polozaju 2 sek
                      Ako radis dipsevi za prsa nemas potrebe da zakljucavas laktove

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Jasamm View Post
                        propadnem ja do kraja al savijem noge i ostanem dole 2 sek i skoro u gornjem polozaju 2 sek
                        Super je što propadneš što dublje, laktove nemoj zakljucavat u gornjoj poziciji jer na taj način odmaraš mišiće. Napomena, kad izvodis propadanje a cilj ti je pogodit prsa stavi bradu na prsa, noge prekrizi i sto ih vise rasiri. Kad izvodis propadanje a cilj ti je pogodit triceps gledaj u strop...

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Evo da pitam koliko kod dipseva za prsa idete duboko neki kazu da nadlaktica u odnosu na podlakticu treba da bude 105 stupnjeva pa eto koja su vasa misljenja i kako radite ?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            idem koliko mi rame dopušta, mislim da je to to otprilike, ali ne treba forsirati dubinu zbog ozljede..

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Dragan86 View Post
                              Super je što propadneš što dublje, laktove nemoj zakljucavat u gornjoj poziciji jer na taj način odmaraš mišiće. Napomena, kad izvodis propadanje a cilj ti je pogodit prsa stavi bradu na prsa, noge prekrizi i sto ih vise rasiri. Kad izvodis propadanje a cilj ti je pogodit triceps gledaj u strop...
                              tako i radim dodem skoro do kraja i 2 sekunde nezakljucam skroz laktove i tako isto u doljnjoj poziciji do ootkaza kad otkazem radim neagtivna onda skinem 10kg i radim tako pa skinem jos 10 kg i radim bw pa se opet tako openjem do 20kg i zavrsim do otkaza onda radim koso letenje do otkaza 8
                              ovo radim zadnja 2tjedna

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Propadam najdublje što mogu, a to je otprilike da šipke budu u ravnini pazuha. Kada radim s opterečenjem, onda ne idem toliko duboko.

                                EDIT - vrlo sam fleksibilan!
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X