Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by ibro10 View Post
    -kingpin a i nemoj zabadati nos gdje ti nije mjesto! odakle ti odjednom da ja pitam za sebe ?? mozda sam jednostavno htio znati,a ?il pitam za frenda ? mozda cak i to ...
    ako zelis masu nemoj raditi keto


    nadam se da je pomoglo
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by mate31 View Post
      mozete vi mene ubjedivati koliko god ocete ali ja nevjerujem da se moze gubiti salo i dobivati misice bez hemije
      Ja msm da to i momci na 'hemiji' ne rade. Pucaju masu i onda se izdefinišu bez gubitka mm. To o građenju mm i gubitka sala je glupost. Koncentriraj se na jedno i pucaj, ili možda g-flux. hahahah mada znam par 'fluxaša' ali po meni napredak je prespor ali njima odgovara. Svak radi sa svojim tjelom šta mu je volja.

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        -triplez a ma nisam ni htio raditi keto,pitao sam za frenda a i uz to jednostavno sam htio znati

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          dinio pogresno si shvatio ja sam ipenito na sve price mislio one gubi salo i dobivaj misice,i to tko pokusava taj je glup,nabijes solidnu masu i ajde se defkati ali svi bi htjeli nesto preko noci,i da kad si na hemij ova dijeta je ku,rac

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            mozes gubit salo i dobivat misice istodobno,ne razumijem zasto to nebi mogao,samo po osobnom iskustvu lakse je istopit masnoce pa se onda baviti nabijanjem misica,nema smisla drugacije

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              ali kako ces gubiti salo i dobivati misice,gledaj da bi gubio salo trebas biti u deficitu,a da bi dobio misice trebas biti u suficitu ugl sto hocu reci kako ti moz misic rasti ako mu unosis kalorija manje nego sto treba za odrzavanje

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by mate31 View Post
                ali kako ces gubiti salo i dobivati misice,gledaj da bi gubio salo trebas biti u deficitu,a da bi dobio misice trebas biti u suficitu ugl sto hocu reci kako ti moz misic rasti ako mu unosis kalorija manje nego sto treba za odrzavanje
                pa eto ja znam po meni,imao sam 119 kg,dosao na 102 i dobio puno misica,imao pravilnu prehranu i vjezbanje,sad neznam kakvi procesi su se odvijali u tijelu,ali cinjenica je da sam izgubio 17kg i dobio misice,nisam imao ovakve misice,pogotovo ledja prije

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  znas sto ti je to ti si imao misice ali nisu se izrazavali jer si imao povisi bf i onda kako si se rezao tako su se misici poceli viditi

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    ma nisam ja uvijek bio debeljuco,prije nego sam se udebljao imao sam 84 kg,prije sam vjezbao,dvije godine teretane,ali zena rodila i sve skupa,malo se zapustio,poso kuca kako bi rekli,djeca i eto.
                    prije sam imao neke misice,ali ne ovo sto sad imam nikako,i prijatelji mi kazu,ne govorim ja da sam neki snagator ovdje,ali velika razlika se vidi tad i sad
                    zanimljivo je i da sam naglo i smrsavio 17kg u 7 mjeseci ,a prije toga naglo se udebljao i nemam strije,dali to ovisi o tipu koze ili necemu drugom neznam

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Ako nemamo novca za oboje, sto je bolje bcaa ili glutamin da odrzimo sto vise misicne mase?
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by diinnoo View Post
                        Ja msm da to i momci na 'hemiji' ne rade. Pucaju masu i onda se izdefinišu bez gubitka mm. To o građenju mm i gubitka sala je glupost. Koncentriraj se na jedno i pucaj, ili možda g-flux. hahahah mada znam par 'fluxaša' ali po meni napredak je prespor ali njima odgovara. Svak radi sa svojim tjelom šta mu je volja.
                        Pa može se ako si početnik. To je x puta već rečeno. Osim toga, svaki organizam je drugačiji...

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          Ako nemamo novca za oboje, sto je bolje bcaa ili glutamin da odrzimo sto vise misicne mase?
                          bcaa

                          glutamin je AK koju imas u skoro svakoj hrani s proteinima(piletina mlijeko riba zitarice, spinat, jos neko voce i povrce) nije esencijalna i tijelo ti je samu proizvodi oko 80g dnevno - moje misljenje? bacanje para


                          neki opet kazu da im valja glutamin ali eto: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17111006


                          osim toga, ako neces da gubis puno misica na defki nemoj ici u prevelik deficit
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by mile View Post
                            Pa može se ako si početnik. To je x puta već rečeno. Osim toga, svaki organizam je drugačiji...
                            Može al u zutom. Jedan od 10 kojem je genetika naklonjena. U najboljem slučaju se možeš nadati da dok si na masi ti neće porasti bf, što samim tim uz više mišića izgleda kao da se smanjio a ustvari je isti. Obrnuto za def. Plus što moraš imati gotovo savršeno prilagođenu prehranu i trening, što malo ko ima, tako da ... Ugl vizulena varka za većinu ljudi.

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Originally posted by TripleZ View Post


                              osim toga, ako neces da gubis puno misica na defki nemoj ici u prevelik deficit
                              Hvala na linku, bit cu cca 200 kcal u deficitu, sad cu u utorak na vaganje. Vidjet na cemu sam i onda odlucit ako cu sad na keto il u 5. mjesecu, tek toliko da maknem salo sto mi ostalo i da se onda u potpunosti mogu posvetiti pravoj masi!
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Znam da keto moze ic i bez cardia, ali opet- koliko je zaista stetan HIIT trening na keto po pitanju gubitka misicne mase?
                                A koliko je statan cardio laganog inteziteta na keto- znaci tipa setnja ili max. rad na ergometru do cca 110-120 otkucaja?
                                MYPROTEIN

                                Comment

                                Working...
                                X