Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by TitanGym_VP View Post
    Ponoviti ću - masna dijeta je jedina s kojom namanje gubiš na mišićnoj masi, no ako bi
    u prehranu ubacio malo više supplemenata i negdje 30-40g omege 3 po danu čak bi se
    dalo dobivati na mišićnoj masi u isto vrijeme... treba ekperimntirati jer je omega 3 i skupa.
    Zar nije to malo previse Omege3 jer omega3 djeluje na tjelesnu kompoziciju i na manjoj gramazi ?

    -koliko grama EPA+ DHA za odredjene benefite treba otprilike uzet
    Lipidni profil i ateroskleroza- 1g
    Ubrzanje bazalnog metabolizma - 2g (max. ucinak na 5.4g)
    Zglobovi - 3g
    Stjenke krvnih zila - 3g
    CNS - 3g
    Tjelesna kompozicija - 3g
    Krvni tlak - 4g
    Ulcerozni kolitis - 5.4g
    Astma - 5.4g


    također zanima me ovaj germanin , posto nemogu nigdje naci da se prodaje zasebno (zanima me kada bi primjerice stackao germanin sa ef. i cofeinom , cisto radi primjera)
    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
    - Aldous Huxley

    Comment


    • #62
      Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by seage View Post
      Zar nije to malo previse Omege3 jer omega3 djeluje na tjelesnu kompoziciju i na manjoj gramazi ?

      -koliko grama EPA+ DHA za odredjene benefite treba otprilike uzet
      Lipidni profil i ateroskleroza- 1g
      Ubrzanje bazalnog metabolizma - 2g (max. ucinak na 5.4g)
      Zglobovi - 3g
      Stjenke krvnih zila - 3g
      CNS - 3g
      Tjelesna kompozicija - 3g
      Krvni tlak - 4g
      Ulcerozni kolitis - 5.4g
      Astma - 5.4g


      također zanima me ovaj germanin , posto nemogu nigdje naci da se prodaje zasebno (zanima me kada bi primjerice stackao germanin sa ef. i cofeinom , cisto radi primjera)
      ne znam odakle ti ovi podaci, nadam se da nije FDA neka tablica ili kakva državna ustanova.

      što se tiče tjelesne kompozicije tu su kraljevi Polquin, Berardi i sl. stručnjaci znanstvenici u ovom polju.
      Imaš na Youtube jedan od naboljih svjetskih trenera ako ne i sam vrh Polquin... ima po Svijetu svoje
      centre radi s alternativnim znanstvenicima ne ovim plaćenicima državnim koji dilaju ljekove za farmaceutsku
      industriju.

      On ti radi s 30-40g... i tad se postižu rezultati, znam da je za jedn onatjecanje buraz mi uzeimao veće
      doze Ribljeg i zadržavao masu... još čak dobio mase, tijeko mprocesa gubljenja sala.

      Druga je priča ako netko nema para - to je ok, no često ljudi jer nemaju para znaju npr. izmišljati
      da im nešto ne trba izlike, bar sam ja tako u praksi primjeto.

      Ili nabolja fora joooj!!! 30 kapsula omege tri a uopće ne gleda koliko je aktivnosg sastojka omege 3
      unutra odnosno EPH i DHA... a dok jede pečenje onda je ok pečenje zaliti mašću ako treba ekvivalnetom
      1000 kapsula raznih ulja...

      Na masnoj dijeti je bolje uložiti u 30g omege 3 odnono EPH DHA što iz ribljeg, lanenog ulja ili tekućeg
      ribljeg ulja...

      Comment


      • #63
        Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Mozda malo glupo pitanje ali me stvarno zanima. Zasto je omega 3 toliko vazna nasem tijelu i kako nam ona moze pomoci da odrzimo misicnu masu?
        Razmisljao sam da sad kad uzmem novi whey usput kupim i omegu 3 pa me zanima
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • #64
          Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          mene whey obavezno izbaci iz ketoze.
          iako najbolji koji sam mogao naci - izolat, s minimalno UH
          ===
          hrenovke su pune škroba... preporučio bih kranjske kobasice kao zamjenu, čak su bogatije proteinima.
          i malo "dijon mustard" .... provjeriti jel sadrži šećer i koliko ima UH.
          ==


          i da pitam... vec sam 3 tjedna u stanju duboke ketoze tj 4 plusa ++++ (160mg/dL)

          zapravo , stick poprimi farbu koja je crnija od najveće


          kolke su šanse da riknem od ketoACIDoze?
          Last edited by Weedeemer; 23-01-13, 00:56.
          Black leather, knee-hole pants

          Comment


          • #65
            Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Može komentar na moju keto dijetu
            10h Whey 30g
            13h 300g piletine + 50g zelene salate+ 25g maslinovog ulja+ 20g oraha
            16h 4 cijela jaja + omega 3 1 tableta
            18h konzerva tune + malo maslinovog ulja
            22h 4 cijela jaja + 30g oraha

            Visok sam 202 i imam 125kg
            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

            Comment


            • #66
              Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by Weedeemer View Post

              i da pitam... vec sam 3 tjedna u stanju duboke ketoze tj 4 plusa ++++ (160mg/dL)
              I kako se osjecas? Dojmovi? Rezlutati? Ajm kjurious
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • #67
                Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by Aquila_hr View Post
                I kako se osjecas? Dojmovi? Rezlutati? Ajm kjurious

                osjecam se..... 5th gear!

                dojmovi.... sve je u glavi. poslozis si mindset i nema ti ravnoga. (eat to live)

                o rezultatima ne bih jos jer nisam postigao cilj.
                Black leather, knee-hole pants

                Comment


                • #68
                  Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Koliko si izgubio u ta 3 tjedna?
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • #69
                    Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Originally posted by Rijeka87 View Post
                    Koliko si izgubio u ta 3 tjedna?
                    znam da će zvučati šokantno ali između 15 i 20kg

                    vode?
                    Black leather, knee-hole pants

                    Comment


                    • #70
                      Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Originally posted by Rijeka87 View Post
                      Koliko si izgubio u ta 3 tjedna?
                      Originally posted by Weedeemer View Post
                      znam da će zvučati šokantno ali između 15 i 20kg

                      vode?
                      ako se dobro sjecam weedeemer je u malo ''specijalnoj' situaciji

                      jelde?
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #71
                        Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        a kazite mi sto je sa posnim prije spavanja jeli moze ili ne

                        Comment


                        • #72
                          Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by mate31 View Post
                          a kazite mi sto je sa posnim prije spavanja jeli moze ili ne
                          Vaj not? Na posnom bi cili dan živija da mogu
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • #73
                            Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            ma ja ga obozavam i tesko bi moga bez njega zato i pitam a koliko vidim nema skoro pa nista UH i nebi koristio kikiriki nego samo bademe jer kiriki ima dosta vise UH a manj M od badema

                            Comment


                            • #74
                              Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Originally posted by mate31 View Post
                              ma ja ga obozavam i tesko bi moga bez njega zato i pitam a koliko vidim nema skoro pa nista UH i nebi koristio kikiriki nego samo bademe jer kiriki ima dosta vise UH a manj M od badema
                              Ma možeš brate, nemaj brige. Posni je zakon, metneš i badema i eto ga
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • #75
                                Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                cekaj sto nemogu ni whey koristiti na ovoj dijeti i koliko odnos P i M bi trebao biti

                                Comment

                                Working...
                                X