Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    pozdrav,super je tema i možda najjednostavnije objašnjena,ono što mene muči su 2 pitanja,dali smijem koristiti bučino ulje i drugo piti tablete(blokatore) za ugljikogidrate dok sam na keto dijeti.Unaprijed hvala na odgovoru.

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      A gle, ako imaš može i bučino, kao što sam napisao, sve što sadrži masti i proteine bez carbsa je u igri, uvijek je bolje paziti da masti dolaze iz nezasićenih masnih kiselina, idealnije od bučinog bi bilo maslinovo ulje neko extra djevičansko, što se tiče boljeg omjera omege 6 i omege 6, a još bolje bi bilo ulje makadamije (australski orah), lješnjakovo, bademovo, orahovo ulje, ali sva ova nabrojana su dosta skupa kod nas u odnosu npr. na maslinovo.
      Nema smisla uzimati na ketogenoj dijeti blokatora ugljikohidrata, šta će blokirati ako ne unosiš ugljikohidrate skoro uopće, čisto bacanje lov, jedino te blokatora možeš ubaciti kada imaš cheating day ili cheating meal i to neku dvostruku/trostruku dozu, to bi imalo nekog smisla, jer jasno ne mogu ti blokatori spriječiti sve unesene carbse da se iskoriste tj. popune se glikogenske rezerve nakon tjedan dana neunošenja carbsa, ali ako se možda "zalomi" malo više carbsa na punjenju možda ti blokatori i uspiju spriječiti da taj višak ode kuda ne treba, u špek!

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Eto, mlađi brat je na režimu drugi tjedan. oko 8 dana, i skinuo je za sad 6 kila. Kaže da bi bilo i bolje da se nije za*eba sa pizzom onaj sedmi dan, da je vidljivo usporila proces. ali eto, stvar stvarno funkcionira Imate ideju za još neku dobru kombinaciju obroka?

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Da li ti blokatori UH (masti) uopće djeluju. Ne vidim smisla zasto npr smanjivati UH ili masti ako to radi. I na kraju krajeva niko nebi imao problema sa gubitkom masti ako to djelujue. Zveknes tabletu i najedeš se. Vuče mi na marketniški trik.

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            a przeni,slani kikiriki moze? i zanima me u pwm mogu ic uh jel? uzimam pola mjerice maltodexa pored wheya

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Green = The Absolute Best: No/Low Sugars, High Polyunsaturated Fats
              Pink = Very Good: No/Low Sugars, High Saturated Fats
              Orange = Good: No/Low Sugars, Low-Moderate Fats
              Purple = Acceptable: Moderate Sugars/Glycemic, High Polyunsaturated Fats
              Grey = Barely Acceptable: Moderate Sugars/Glycemic, High Saturated Fats
              Red = Unacceptable (use sparingly): Moderate Sugars/Glycemic, Low-Moderate Fats

              (the foods are linked to nutritional data)

              Cheeses
              Dairy
              Dressings
              Fats & Oils
              Fish
              Flours/Meals/Powders
              Fowl
              Fruits, low sugar/glycemic
              Fruits, moderate sugar/glycemic
              Meats
              Nuts/Legumes
              Seeds
              Shell Fish
              Vegetables, low sugar/glycemic
              Vegetables, moderate sugar/glycemic
              Black leather, knee-hole pants

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                veliki lajk za zadnji link.

                mozda sam previdio, ali zasto se avokadno moze, bademi i sjemenke, kada to isto ima UH (oko 17%)
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by staragarda View Post
                  veliki lajk za zadnji link.

                  mozda sam previdio, ali zasto se avokadno moze, bademi i sjemenke, kada to isto ima UH (oko 17%)
                  bademi bi trebali biti jedini izvor UH u dijeti

                  nije nuzno imati ravno 0 UH, do 30 je uredo....a ako pojedes 150 g badema dnevno vec si tu poprilicno blizu(s tim da nisi prekoracio)
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Originally posted by diinnoo View Post
                    Da li ti blokatori UH (masti) uopće djeluju. Ne vidim smisla zasto npr smanjivati UH ili masti ako to radi. I na kraju krajeva niko nebi imao problema sa gubitkom masti ako to djelujue. Zveknes tabletu i najedeš se. Vuče mi na marketniški trik.
                    Prepostavljam da je riječ o Garcinia Cambogi, odnosno HCA, kao kod velikog broja suplemenata imaš istraživanja koja su dokazala da neupitno radi, dok u praksi baš i nije tako idealno stanje, međutim razlok "neučinkovitosti" je kao i uvijek ili "dječja" doza koja piše na kutiji ili to da radi, ali u određenim uvijetima. Tako neki gurui savjetuju HCA uz ekzogeno uzimanje inzulina za sprečavanje pohranjivanja viška carbsa u špek gdje bi trebala raditi, jer blokira enzim odgovoran za to tijekom stanja hiperinsulimije. Tako ako se uzme koliko i šta je većina osoba na keto dijeti za vrijeeme cheeting meala, u stanju pojesti nakon 6 dana gotovo nekonzuiranja carbsa može se naslutiti da će i tu biti riječ o stanju hiperinzulimije u tijelu, pa bi recimo HCA i tu pomogla, ali ne treba očekivati čuda, tako da baš i nije vrijedna neke velike love, a ako ju čovjek već ima zašto je ne bi iskoristio!

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Originally posted by TitanGym_BP View Post
                      Prepostavljam da je riječ o Garcinia Cambogi, odnosno HCA, kao kod velikog broja suplemenata imaš istraživanja koja su dokazala da neupitno radi, dok u praksi baš i nije tako idealno stanje, međutim razlok "neučinkovitosti" je kao i uvijek ili "dječja" doza koja piše na kutiji ili to da radi, ali u određenim uvijetima. Tako neki gurui savjetuju HCA uz ekzogeno uzimanje inzulina za sprečavanje pohranjivanja viška carbsa u špek gdje bi trebala raditi, jer blokira enzim odgovoran za to tijekom stanja hiperinsulimije. Tako ako se uzme koliko i šta je većina osoba na keto dijeti za vrijeeme cheeting meala, u stanju pojesti nakon 6 dana gotovo nekonzuiranja carbsa može se naslutiti da će i tu biti riječ o stanju hiperinzulimije u tijelu, pa bi recimo HCA i tu pomogla, ali ne treba očekivati čuda, tako da baš i nije vrijedna neke velike love, a ako ju čovjek već ima zašto je ne bi iskoristio!
                      A Borise šta misliš o cheat danu. Negdje si pisao da je taj cheat dan 'dva koraka naprijed jedan unazad'. Da li je potreban, da li ga preporučuješ (u jelovniku je naveden), i da li ga ti koristiš kad se defenišeš?
                      Last edited by diinnoo; 09-02-13, 20:20.

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by pro_beginer View Post
                        a przeni,slani kikiriki moze? i zanima me u pwm mogu ic uh jel? uzimam pola mjerice maltodexa pored wheya
                        daj si pročitaj temu od početka
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          -vidim da ste napisali i da se na keto dijeti moze ici i ako se zeli na masu?? koliko sam skuzio rekli ste da se moze istovremeno dobivati masa i skidati mast(salo)??

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            mislim nebi htio zabadati nos gdje mi nije mjesto ali što tebe zanima definicija i dijeta?
                            deder nabaci 20 kg pa makar i masti pa ćemo teoretizirati.
                            čovjek je rekao da je u najboljem slučaju moguće zadržati ono mišića što imaš. a jednom kad se podvrgneš torturi definiranja mišića znat ćeš koliko je dragocjeno da zadržiš ono što imaaš.
                            Znoj štedi krv

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              mozete vi mene ubjedivati koliko god ocete ali ja nevjerujem da se moze gubiti salo i dobivati misice bez hemije

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                -kingpin a i nemoj zabadati nos gdje ti nije mjesto! odakle ti odjednom da ja pitam za sebe ?? mozda sam jednostavno htio znati,a ?il pitam za frenda ? mozda cak i to ...

                                Comment

                                Working...
                                X