Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jelovnici forumaša

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jelovnici forumaša

    Ha dobro je, reko da mozda ja ne pretjerajem jer sto vise pijem (isti slucaj i sa hranom) sve vise zednim.
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: Jelovnici forumaša

      a ne j... vas malo to cesto mokrenje???? mene j... kad trebam zaspat i u... hmm... intimnim situacijama dobro mozda je i moj mjehur u k...., sjecam se da sam prije imao nekih problema
      " A man who won't die for something is not fit to live. ''

      Comment


      • Re: Jelovnici forumaša

        Pa s obzirom koliko pijem i ne pisam tako puno. Ali zato kad jednom krene nema ispod 5 minuta Ali me nervira u toku noci kad moram da ustanem.

        Ali sad nakon sto sam navikao na toliku tecnost, i iako mi se jako rijetko desi da nekad nisam u mogucnosti da unosim toliko tecnosti (npr. na faksu kad zaboravim kupit vodu...pa prezednim na predavanjima), ali kad mi se desi taj dan se osjecam jako malaksalo i slabo.

        Koliko su uopste preporucljive tolike kolicine vode, jest da pise svugdje unositi 2 litra vode..ali ja to nadmasim i skoro troduplo.
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: Jelovnici forumaša

          Originally posted by Da_Mask
          Koliko su uopste preporucljive tolike kolicine vode, jest da pise svugdje unositi 2 litra vode..ali ja to nadmasim i skoro troduplo.
          Oko 2 litre je preporuka za sve ljude. Kažu litra vode na svakih 1000 kalorija. Ako imaš povećanu potrošnju vode (znojenje) onda moraš povećati i unos.
          Znači kad si žedan pij, bilo to 2 litre ili 5.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Jelovnici forumaša

            Evo ja imam 2m skoro i 65-70kg tu variram..Koje meni jelovnik bi pasao?
            Morao bi svaki dan 3500 do 4000 kcal unjet..

            Comment


            • Re: Jelovnici forumaša

              Evo ja sam si opet malo preradio jelovnik...

              Dizanje oko 9:00-10:00
              oko 9:00-10:00 whey+ 50g zobenih+ 2 Dcl mlijeka
              12:00 3 jaja + 250 g posnog
              oko 14:00-14:30 250g piletine, 50g rize, zelena salata
              oko 17:00 (zavisi kad mogu ic)- trening
              oko 18:30- odmah nakon treninga whey+glukoza
              oko 19:30- 50g rize+ konzerva tune
              oko 21:30 250g posnog+ 50g kikirikia

              To je sve skupa oko 2000 Kcal
              oko 200g proteina
              oko 80g masti
              oko 70g ugljikohidrata

              dal je to ok, ili treba koja promjena?
              LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

              Comment


              • Re: Jelovnici forumaša

                jel istina da je neposredno nakon budjenja dobro popiti 0,5 L vode, da se ubrza metabolizam kao?
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • Re: Jelovnici forumaša

                  Originally posted by MTF*
                  jel istina da je neposredno nakon budjenja dobro popiti 0,5 L vode, da se ubrza metabolizam kao?
                  to sam i ja citao, kao na prazan zeludac... radio sam to neko vrijeme, u pocetku mi je bilo zlo ali naviknes se... mislim da je to vise kao detoksikacija nego ubrzanje metabolizma
                  " A man who won't die for something is not fit to live. ''

                  Comment


                  • Re: Jelovnici forumaša

                    nema veze jel prazan ili ne, niti sa detoksizacijom, vec tokom noci tijelo dehidrira pa je potrebno kao hidrirat ga opet...
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • Re: Jelovnici forumaša

                      Originally posted by MTF*
                      nema veze jel prazan ili ne, niti sa detoksizacijom, vec tokom noci tijelo dehidrira pa je potrebno kao hidrirat ga opet...
                      pa svejedno je onda jel pojedes nesto prvo, jer ja svako jutro jedem zobene u wheyu znaci opet hidriram organizam
                      " A man who won't die for something is not fit to live. ''

                      Comment


                      • Re: Jelovnici forumaša

                        Originally posted by MTF*
                        nema veze jel prazan ili ne, niti sa detoksizacijom, vec tokom noci tijelo dehidrira pa je potrebno kao hidrirat ga opet...
                        Totalna glupost je reći da će tijelo dehidrirati preko noći jer nisu unio u tom razdoblju vodu. Napiješ se ujutro ako si žedan i gotova priča.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • Re: Jelovnici forumaša

                          oke, dakle jos jedna provala, hvala.
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • Re: Jelovnici forumaša

                            ono sto vecina ljudi ne zna jest da svaki put kada ste zedni, vec ste u blagoj dehidraciji. zapravo bi se trebalo stalno rehidrirati dok jos ne osjetite zed. to se normalno ne odnosi na pretjerivanje, sto isto tako nije dobro...
                            Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

                            Comment


                            • Re: Jelovnici forumaša

                              da vas pitam, jel bi bilo jestivo napravit omlet i pomjesat tunu iz konzerve?
                              stara me cudno gleda, no ne vidim kaj fali tome? :P
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • Re: Jelovnici forumaša

                                ja radim tu i tamo, odlična stvar

                                Comment

                                Working...
                                X