Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

    Evo i mene...
    Jutros radio čučanj. FUCKIN jedna od najboljih vježbi.
    Zagrijavanje sa šipkom i lagano po 20 kg povećavanje, pa dokle ide u dubokom čučnju...
    Danas 100 kg 6-10 ponavljanja, duboki čučanj. Stavio 120 kg ali se mentalno nisam osjećao dobro s težinom, Iako sam odradio 4 komada.
    Bench 100 kg. Sise prepuštam ženama... :P :P
    Draža mi je širina ramena i leđa.

    Meni osobno je problem u STRAH.
    Snaga je tu, ali kada radim sam, uvijek mi se pali svijest o težini.
    Doduše kad radim s kompićem težina sama raste. E ti dani su onda razbijotka...

    Comment


    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

      Evo ja imam nove liftove, ispricavam se zbog onoga proslog sto vam nisam prije reko onda sam radio cucanj na smithu, sad radim sa sipkom.
      dakle ovako

      Bench Press 80 kg x1
      cucanj 110 kg x1
      mrtvo 125 kg x1

      Pozz svima )
      Friends can be with you and left you, but Iron is always with you...

      Comment


      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

        Heh da, kod mene ista stvar, ali samo kad radim cucanj - neznam zasto,ali strah me natovariti buduci da treniram kod kuce.

        Ali sam jucer oprobao DL, s tim da nemam vise od 145kg utega,pa sam sve natovario
        i na kraju cijelog treninga i na kraju radnih serija DL-a (3x8 sa 115kg) napravio jos 4 ponavljanja sa 145kg(ocito su mi radne serije sa premalo kg ).
        Bench nisam nikada ni probao 1RM,ali radne tezine su mi do 90kg(probao sam jos prije nekoliko mjeseci i islo je 5x100kg - isto nisam imao vise utega)
        Cucanj radne serije sa 115kg. Kao i kod thebrutecluba - ne usudim se isprobavati submaximalne tezine dok sam sam - prpa je!
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

          1,10,2009 je bio moj prvi trening. znaci treniram 2 mjeseca i nesto sitno i odlucio sam ovaj tijedan vidjeti koji su mi max liftovi i da se pohvalim uspio sam danas na bechu dici 100 kg sretan sam ko malo djete
          jedini problem kaj imam ukupno 130 kg utega pa cu ubrzo morat kupovat jos
          Imam disleksiju

          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

          Comment


          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

            Submaksimalna težina je težina ispod maksimalne.
            Dakle manje od tvoje pune snage.

            Maksimalna težina je ono što si htio kazati.

            Comment


            • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

              Do 90kg Bench radne serije
              80 Kg - Lat
              50 - 60 kg Potisak s ramena
              4 radne serije zgibova po 8 ponavljanja
              70 - 80kg Veslanje

              Mrtvo dizanje i cucanj failam (posto mrtvo bas ni ne volim raditi pa stavim maksimalno 10ke)
              "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

              Comment


              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                Ja sam prije isto radio učanj na Smithu ali se šipka savila pa sam bio primoran početi raditi čučanj bez mentalne sigurnosti Smitha. Taj kick mi je definitivno trebao. Počeo sam stidljivo, iako sam znao da mi je 120 kg radna. Sad sam na 100 kg bez beda 6 ponavljanja, ali 120 kg odradim za mene nedovoljno snažno i sigurno. Ali ide...
                Zadovoljan sam da sam se oslobodio Smitha, nekako sam se osjećao kao da vozim bicikl s pomoćnim kotačićima...

                Comment


                • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                  Originally posted by SlySter
                  Submaksimalna težina je težina ispod maksimalne.
                  Dakle manje od tvoje pune snage.

                  Maksimalna težina je ono što si htio kazati.

                  Tnx na korekciji, no nisam mislio niti jedno niti drugo.
                  Malo sam se krivo izrazio - htio sam reci da se ne usudim isprobavati cak niti tezine koje nisu maximalne,ali su vece od radnih tezina.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                    Originally posted by Carnivore
                    Do 90kg Bench radne serije
                    80 Kg - Lat
                    50 - 60 kg Potisak s ramena
                    4 radne serije zgibova po 8 ponavljanja
                    70 - 80kg Veslanje

                    Mrtvo dizanje i cucanj failam (posto mrtvo bas ni ne volim raditi pa stavim maksimalno 10ke)
                    ja isto ne volim mrtvo, pa ga ni ne radim.. mada svi kazu da je jedna od najvaznijih vjezbi, ne radim to nikada i necu..

                    Comment


                    • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                      why?

                      Comment


                      • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                        ne volim jednostavno, preveliko mi je opterecenje za kicmu.. i kad bi radio cilj bi mi bio pogoditi leđa a ne nozne bicepse tako da mi veslanje u pretklonu s polucucnjem to jednako dobro odradi..

                        Comment


                        • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                          Originally posted by Big one
                          ne volim jednostavno, preveliko mi je opterecenje za kicmu.. i kad bi radio cilj bi mi bio pogoditi leđa a ne nozne bicepse tako da mi veslanje u pretklonu s polucucnjem to jednako dobro odradi..
                          slazem se a za donji dio ledja onda napravim hiperekstenziju s utezima.
                          Deadlift sam radio kad bi bio s frendom u teretani jer bar znas da neko pazi. A i uvijek si mislis ak stavis previse kila pa malo krvio povuces i fum iskoci kraljezak tj diskus. Na to su me dosta upozoravali isto u teretani da zato ne radim sam jer se dosta ljudi tak sjebalo a onda zauvijek zbogom teretani
                          "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                          Comment


                          • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                            ne slazem se... radje stavi manje kilaze ako se bojis...
                            nemoj trzat, drz ravno ledja i nece doc do ozljede, ako je tezina primjerana tvojoj snazi
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                              Originally posted by Big one
                              ne volim jednostavno, preveliko mi je opterecenje za kicmu.. i kad bi radio cilj bi mi bio pogoditi leđa a ne nozne bicepse tako da mi veslanje u pretklonu s polucucnjem to jednako dobro odradi..
                              a veslanje u pretkonu radiš s 70-80kg ak sam dobro shvatio? i to ti nije preveliko opterećenje za kičmu? neznam kako izvodiš to veslanje onda osobno mislim da je mrtvo najbolja vježba u teretani... ali dobro ak si si ti već zacrto da nevalja onda ništ...
                              Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                              Comment


                              • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                                nemaš se kaj bojat. ako su leđa ravna nema teorije da se išta desi. a ako znaš uključit noge leđa imaju još manji pritisak. Mislim može se i bez njega dobit dobra leđa al ono...malo stvari je više kul od hevi dedlifta ;D

                                Comment

                                Working...
                                X