Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

    a ono kad imas briznu baku koja je shvatila sta je builderska hrana.. sve je lako
    Masa je mama a definicija je baba!

    Comment


    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

      Originally posted by nikolakif
      Neko vrijeme još ne smijem radit s "večim" opterečenjima al zadnji rezultati su mi bili:
      BP: 80kgx18(za neke norme sam trebao)
      Čučanj do paralele: 115kgx15(preslaba leđa!)
      DL: 90kgx15
      Potisak iza glave: 55kgx15(slaba ramena a triceps ide bez beda)
      Dips: 15x sa bučicom od 25kg
      Zgib iza glave: 22x (opet za normu)
      Zgib nathvatom na prsa: 35x (prošlu srijedu čekao frenda u gimnastičkoj i skinuo si rekord od dosade... poludit ću bez teretane! Taman sam odmoran a još ne smijem trenirat... grrrr)

      Slijedeće god. novi zadatak!
      Proći poligon u što kračem vremenu i bez pauzi!!!
      Padovi iz juda (6 padova), 2 bacanja iz juda 2 iz hrvanja, demonstracija tehnika privođenja, bench press 2x vlastita TT ili 2x 125% vlastite TT (za bolju ocjenu), zgibovi nathvatom min 15x, dips min 15 ili 20x (moram provjerit), trbušnjaci sa 7,5kg do otkaza, vreča 1 runda od 3 min (ruke i noge), pauza za riganje i za kraj 2400m trčanje (naravno što brže otrčat dionicu).
      Ako netko voli ovakve provjere neka proba. Umjesto padova neka radikolut naprijed, nazad, bočno kotrljanje u obe strane, opet kolut naprijed i nazad. Umjesto bacanja nek napravi 2 skok čučanj skleka. Umjesto tehnika privođenja nek frenda koji mu se smije sa strane proba izbacit iz dvorane par puta . Ostalo znate. Mislim da je trčanje nakon 60 min pauze. Ja sam mislio da je teško al izvedivo bez neš puno pripreme al sam se zajeb...!
      pa to onda nisu n blizu tvoji maksimumi ako radis po 15 ponavljanja...a iskreno i to je odlicno
      cucanj 115kg 15 ponavljanja..impresivno.. a i ostalo je odlicno s obzirom da je ovoliko velik broj ponavljanja
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

        Originally posted by nikolakif
        ...
        Ovo sve sugerira vrhunsku pripremljenost. Stvarno impresivni rezultati, svaka čast .. to ideš na neki test za policiju ili spec. jedinice?

        Što ti je bilo da ne smiješ max. trenirati?
        lift BIG, eat BIG, get BIG

        Comment


        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

          nekako mi DL zaostaje za ostatkom...dobre brojke inače, pogotovo benč.

          Comment


          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

            visina 170
            tezina 62

            deadlift 103 kg 5x5
            duboki cucanj 73 kg 5x5
            bench press 55kg 5x5
            tempo DL i SQ 202
            I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

            Comment


            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

              ja nisam nesto sklon isprobavanju max-eva...sto se tice serija izgleda nekako ovako:

              bench 1x110kg (to je jedini max kojeg znam)
              čučanj 10x100kg (s tim da nije totalno do poda jer me j**u kukovi ali postaju svaki put malo razgibaniji pa mogu dublje cucnit)
              dl 8x90kg
              rameni potisak 8x50kg

              Comment


              • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                Bench press=100kg
                Čučanj=90kg
                Dvoručni biceps pregib=50kg
                Mrtvo dizanje=115-120kg
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                  Originally posted by igor
                  Bench press=100kg
                  Čučanj=90kg
                  Dvoručni biceps pregib=50kg
                  Mrtvo dizanje=115-120kg

                  vidiš ša mene muči ja u čučnju oderem i više od 90 bez problema dok na benchu ne mogu više od 55 i to me ubija

                  Comment


                  • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                    Dok god se bavis body buildingom a ne power liftingom neka te ne brinu max liftovi

                    Comment


                    • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                      benč - 60 kg
                      čučanj - 55 kg
                      mrtvo dizanje - 60 kg
                      lat mašina (leđa) - 50 kg
                      na ramenima dižem šipku od 40 kg

                      sve 5x puta u seriji - za maksimum ne znam (jedno dizanje) - ne isprobavam
                      Samo - osim šipke za benč ne znam koliko su ostale - za čučanj i ramena brojao sam da su 10 kg - sad ne znam. Nekako mi se čine teže ali neka.

                      Comment


                      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                        Originally posted by Doomeo
                        Originally posted by nikolakif
                        ...
                        Ovo sve sugerira vrhunsku pripremljenost. Stvarno impresivni rezultati, svaka čast .. to ideš na neki test za policiju ili spec. jedinice?

                        Što ti je bilo da ne smiješ max. trenirati?

                        Ma to su rezultati od prije 10 mjeseci!!! A od tad saamo spavanje i oporavak leđja. Još od 2002 sam okrhnuo 5 vratni i od tad čuvam vrat a sve ostalo je kompenziralo to što toliko čuvam vrat pa je na kraju zbog prevelikog intenziteta (2 treninga dnevno) otišla i lumbalna lordoza negdje i nema je više leđa ravna ko daska i jedan disk je krenuo van al sam ga uspio uvjerit da se vrati na mjesto ) još samo riješit tu lordozu i to je to ... frend je bio na testiranju za interventnu pa mi je rekao da odem i ja jer nakon god dana koliko im je obuka to će biti srednje težak test sad su mi problem samo trbušnjaci i trčanje jer sam totalno van treninga. a ulazne norme su smiješne tak da to neće bit problem. Brijem da ću se potpuno prebacit na girye jer su mi one najpraktičnije z a ovak nešto.

                        Comment


                        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                          jucer sam napravio dl sa 130 kg
                          a ne da sam bio ponosan! odlucio sam da idem do 150 valjda bude za koji mjesec
                          I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                          Comment


                          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                            ja neki dan dignuo 105 x3 konvencionalni stil, forma striktna
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                              Evo kroz ova dva tjedna sam napravio neke rekorde pa je red da ih napišem:
                              DL-150x1
                              SQ-130x5
                              BP-100x1

                              Inače nije moj stil ganjanje kilaža ali nek uđu u zapisnik

                              Comment


                              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                                fino fino.

                                Comment

                                Working...
                                X