Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

    aww, samo za mene

    ti si nabacio bar 15kg na bench u 4-5 mjeseci, dobio 4cm u rukama i valjda pecto u ramenima. korelacija snage i mase? oda.

    Comment


    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

      Marijane evo primjetio sam da non stop upotrebljavaš ovaj izraz pecto. Šta je to? Pa valjda se piše petsto. Jeli to neki filozofski izraz?
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

        da, tako nešto

        Comment


        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

          Prilično glupo. Ponekad ne znaš što je pjesnik htio reći.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

            Originally posted by Dalibor
            Marijane evo primjetio sam da non stop upotrebljavaš ovaj izraz pecto. Šta je to? Pa valjda se piše petsto. Jeli to neki filozofski izraz?
            Pravilo bi bilo pet stotina jer je to slozeni broj, petsto je izvedenica iako je i to pravilno ali ne bash ono cto pocto
            Zene meni kazu Rambo ti si Car

            Comment


            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

              Originally posted by Car
              Originally posted by Dalibor
              Marijane evo primjetio sam da non stop upotrebljavaš ovaj izraz pecto. Šta je to? Pa valjda se piše petsto. Jeli to neki filozofski izraz?
              Pravilo bi bilo pet stotina jer je to slozeni broj, petsto je izvedenica iako je i to pravilno ali ne bash ono cto pocto
              ma najbolje je 500

              Comment


              • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                Evo ja ću se nadovezati na ovu zaboravljenu temu jer ona druga identična se zagušila u hrpi svega i svačega, uglavnom redi se o ravnom benču koji sam danas prvi put nakon nekoliko godina išao raditi sa 100kg maksimalan broj ponavljanja i napravio sam 21.

                Comment


                • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                  Originally posted by Kizo
                  Evo ja ću se nadovezati na ovu zaboravljenu temu jer ona druga identična se zagušila u hrpi svega i svačega, uglavnom redi se o ravnom benču koji sam danas prvi put nakon nekoliko godina išao raditi sa 100kg maksimalan broj ponavljanja i napravio sam 21.

                  IMPRESIVNO bscene-sexualspermblue:

                  Comment


                  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                    evo meni danas pao rekord na benchu

                    90kg 3x
                    Mind over muscle.

                    Comment


                    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                      190cm....80kg
                      bench- 80kg max 2 puta...radna težina 70kg 6 puta
                      čučanj- 95kg max 2 puta...radna težina 85kg 6 puta
                      dead lift- 140 max 4 puta...inace radim rumunjsko mrtvo dizanje u treningu nogu 90kg 10-tak puta
                      rameni potisak- 40kg 7 puta

                      Comment


                      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                        evo da i ja napisem malo...

                        BP-100kg
                        Čučanj- nikada ga nisam radio do maksimuma zbog svoje visine i squat racka koji je napravljen ocito za patuljke..

                        DL-170kg... ponestalo bilo utega.. al vjerujem da moze i vise jer je ovih 170 dignuto sa lakocom.

                        rameni sam evo danas radio... nisam isao do maksimuma vec je radna serija bila 50kgx7

                        toliko od mene
                        Masa je mama a definicija je baba!

                        Comment


                        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak



                          impresivne težine :handgestures-thumbupleft:
                          koliko si ono težak? dosta više od 100kg jelda?
                          u svakom slučaju odlično.

                          Comment


                          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                            Neko vrijeme još ne smijem radit s "večim" opterečenjima al zadnji rezultati su mi bili:
                            BP: 80kgx18(za neke norme sam trebao)
                            Čučanj do paralele: 115kgx15(preslaba leđa!)
                            DL: 90kgx15
                            Potisak iza glave: 55kgx15(slaba ramena a triceps ide bez beda)
                            Dips: 15x sa bučicom od 25kg
                            Zgib iza glave: 22x (opet za normu)
                            Zgib nathvatom na prsa: 35x (prošlu srijedu čekao frenda u gimnastičkoj i skinuo si rekord od dosade... poludit ću bez teretane! Taman sam odmoran a još ne smijem trenirat... grrrr)

                            Slijedeće god. novi zadatak!
                            Proći poligon u što kračem vremenu i bez pauzi!!!
                            Padovi iz juda (6 padova), 2 bacanja iz juda 2 iz hrvanja, demonstracija tehnika privođenja, bench press 2x vlastita TT ili 2x 125% vlastite TT (za bolju ocjenu), zgibovi nathvatom min 15x, dips min 15 ili 20x (moram provjerit), trbušnjaci sa 7,5kg do otkaza, vreča 1 runda od 3 min (ruke i noge), pauza za riganje i za kraj 2400m trčanje (naravno što brže otrčat dionicu).
                            Ako netko voli ovakve provjere neka proba. Umjesto padova neka radikolut naprijed, nazad, bočno kotrljanje u obe strane, opet kolut naprijed i nazad. Umjesto bacanja nek napravi 2 skok čučanj skleka. Umjesto tehnika privođenja nek frenda koji mu se smije sa strane proba izbacit iz dvorane par puta . Ostalo znate. Mislim da je trčanje nakon 60 min pauze. Ja sam mislio da je teško al izvedivo bez neš puno pripreme al sam se zajeb...!

                            Comment


                            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                              Originally posted by Marijan


                              impresivne težine :handgestures-thumbupleft:
                              koliko si ono težak? dosta više od 100kg jelda?
                              u svakom slučaju odlično.
                              izvagao se jucer u teretani i vaga je pokazala 111 xD
                              Masa je mama a definicija je baba!

                              Comment


                              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                                ))))))))))) brutalno, pa nije tebe jeftino održavat

                                Comment

                                Working...
                                X