Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    14.08.

    SUMO BLOCK PULLS 2inch
    warmup
    250x1 PR
    260x1 PR
    270x fail (bacila me tezina naprijed i pustio sam sipku)

    BENCH PRESS paused
    warmup
    130x1
    140x1
    145x1

    eto, kraci trening sa TripleZ-om, serije pullsa su snimljene i vjerojatno sutra stavljene na youtube. Da jos nesto nadodam, doslovno sam uzivao u treningu iz razloga sto kao broj 1. imam veliki respect prema tripleZ-u zato sto je najjaci vrsnjak kojeg sam upoznao i bila mi je ogromna cast napravit trening s njim. Motivacija, "drive" i "hype" je bio nenormalan a trening super intenzivan. a kao 2. zato jer je dobra i komunikativna osoba. moj cilj i ono sto mene veseli je radit treninge sa sto vise ljudi i forumasa i imat sto vise iskustva kao i sto vise savjeta od istih. tako da sam uvijek za napravit trening sa bilo kim ovdje i veselim se iducem treningu nadam se sto prije u Sarajevu
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      Nesto mi je palo na pamet, pa me zanima sta vi mislite po tom pitanju. Ima li smisla napraviti program koji cine kompleksne i izolacione vjezbe i sve te vjezbe ponaosob izvoditi po principu 5/3/1 pravila (S1 65% S2 75% S3 85% x5 prva sedmica, druga i treca po sablonu da sada ne pisem i onda deload)? Mozda nije najpametnije takvo nesto raditi na izolacionim vjezbama, ali obzirom da bih zelio probati nesto novo istinski me zanima na sta ce to liciti. Izvdvojiti nekoliko krucijalnih vjezbi za taj bodypart pa na taj nacin dobiti i intenzitet i volumen uz optimizovane pocetne tezine da taj trening lici na nesto.

      Da li je vec neko pokusao to prije ili sam ja prvi (ne)razum koji razmislja o tome? Za ili protiv, zasto?

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        Originally posted by Argentum View Post
        Dobro ti to ide. Svaka cast, samo tako nastavi i nemoj nas tuci ovdje. Sinoc sam sanjao da sam imao fizicki obracun s TripleZ-om iz nekog nepoznatog razloga, tako da imam odredjenu dozu fobije od powerliftera.
        Haha ja neću nikoga tuć


        Triba mi mini savjet; mogu li priskočit deload week i krenit odma na drugi ciklus pa nakon 6 tjedana napravit neki deload?
        squat 90 | deadlift 115 | bech press 52.5
        https://instagram.com/kokinaaa/

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          Originally posted by kokina View Post
          Haha ja neću nikoga tuć


          Triba mi mini savjet; mogu li priskočit deload week i krenit odma na drugi ciklus pa nakon 6 tjedana napravit neki deload?
          Možeš, većina forumaša preskače deload tjedan, pogotovo u prvom ciklusu.

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Argentume, zar ti ima smisla na izolacijskoj vježbi, npr biceps pregib radit 5, 3 ili 1 pon?

            Em što zvuči komplicirano za racunati, ko uopće radi 1rm izolaciju vježbu, pa da bi računao postotke od toga? Mislim, može se, al ono..

            Napredak na izolacijskom vježbama bi trebao biti dosta sporiji od kompleksnih, osim u slučaju kad tek uvedemo neku novu izolacijski vjezbu. Trudimo se napredovati u ukupnom broju pon u jednoj seriji, pa kilaza, pa broj serija, tj ukupni broj ponavljanja.

            Ako se već tovarimo na prvoj vježbi, malo manje na drugoj, mislim da je bolje da imamo i vježbe s manje kg a više pon, 10+

            3dmj - yt kanal, imaju serijal o piramidi treninga, pa pogledaj kad mogneš.
            Možda sam u krivu al čini mi se da nisi shvatio intenzitet, frekvenciju i volumen treninga, a ima i to objašnjeno.



            Kokina, ko još uopće radi deload!?
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              Domagoje toga sam se i najvise bojao, tog 5/3/1 besmisla na izolacionim vjezbama. Ogromni rizici za povredu i na kraju se nisam nimalo pogodio. Jeste naprono ali je jako zanimljivo racunati 1RM za izolacione vjezbe. Ako nista, steknes bolji uvid i korisno je za assistance work ako bas sve hoces pod konac. Doduse, kada bi se osmislio neki program za cijelo tijelo po ovom principu u vise varijanti (zbog odmora misica ako se vec radi svaki dan) vjerujem da bi bilo napretka, ali steta je ta da niko nece eksperimentisati kada vec imamo provjerene metode.

              Provjerit cu kanal u svakom slucaju. Zahvaljujem na odgovoru i preporuci.

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                17.8. SkWat c3w2

                100x3
                110x3
                120x6 (+10kg, -3pon)

                JS:130x3

                FSq 2x8
                Leg press 3x12

                Brzinski accessory
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  @Domagoj a šta ja znan, piše deload u programu xD ja san odradila 2 tjedna prvog ciklusa i već me strah stagnacije hahahah

                  C1W3
                  17.08. DEADLIFT DAY, TM 90%1RM --> 99 kg

                  5x40
                  5x50
                  3x60
                  3x60
                  radne serije:
                  5x75 (+gurtne)
                  3x85 (+gurtne)
                  1+ x95 ---> 5 (+gurtne, bez pojasa)

                  Znači iman pojas s metalnom kopčom u koji više ne stanem!! Šta san skužila naravno kad san krenila na 95 kila
                  -i naravno nisan imala kacavidu da prominin veličinu pojasa pa san napravila bez njega
                  -još san se više snervala jer san imala u planu probat danas 1RM -.-'' 1RM je inače 110, uspila san 105 s dobrom formom a 115 san mrvicu odvojila od poda al san ga pustila kad san skužila da su mi se leđa oodma nakrivila.

                  +front squat --> mislila san napravit lagani prednji čučanj koji san na kraju dogurala do maksimale, išla san na 1RM i failala xD lipo san čučnila i digla se možda 10 cm al me vratija nazad pa san samo ostavila uteg na donjim stalcima hahah vrh
                  squat 90 | deadlift 115 | bech press 52.5
                  https://instagram.com/kokinaaa/

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    Opet bravooo, vrh!! 105 brate, vau 😃👍
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      A ******, koliko stiva iman za citanje...

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        18.8. Benš c3w3

                        90x5
                        100x3
                        110x4 (=kg, -1pon)

                        JS:120x1

                        80x5, 5, 5
                        60x8

                        Dips
                        +20kg x10
                        +30kg x8, 8, 8

                        Fejspuls, bica, trica..

                        Loš osjećaj u stomaku i glavi prije treninga Haha
                        Loš osjećaj u zadnje vrijeme u ramenima, vjv zbog posla, bit će bolje

                        BW u gymu malo ispod 84 haha

                        [IMG]uploadfromtaptalk1439924308776.jpg[/IMG]
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          SQUAT w/wraps
                          warmup
                          170x2
                          190x2
                          210x1 PR!

                          BENCH PRESS
                          warmup
                          110x6,6,5

                          OHP
                          60x5 X4

                          cably flys 3x15

                          lateral rise 3x15

                          facepulls 3x12

                          BW 91kg

                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            Originally posted by Dinč View Post

                            eto, kraci trening sa TripleZ-om, serije pullsa su snimljene i vjerojatno sutra stavljene na youtube. Da jos nesto nadodam, doslovno sam uzivao u treningu iz razloga sto kao broj 1. imam veliki respect prema tripleZ-u zato sto je najjaci vrsnjak kojeg sam upoznao i bila mi je ogromna cast napravit trening s njim. Motivacija, "drive" i "hype" je bio nenormalan a trening super intenzivan. a kao 2. zato jer je dobra i komunikativna osoba. moj cilj i ono sto mene veseli je radit treninge sa sto vise ljudi i forumasa i imat sto vise iskustva kao i sto vise savjeta od istih. tako da sam uvijek za napravit trening sa bilo kim ovdje i veselim se iducem treningu nadam se sto prije u Sarajevu
                            drago mi je da smo se upoznali

                            za dincha imam samo rijeci pohvale, izgledom ogroman, kao od brda odvaljen, dosta veci nego sto sam ocekivao sudeci po slikama, srcem na pravom mjestu...sa staromgardom sam se opet druzio, sto vec polahko postaje tradicija (druzenje bez treninga haha) njega ne moram ni hvaliti javno predpostavljam da zna kako ga cijenim i postujem

                            eto sto se tice vas i svih ostalih dobrih ljudi uvijek su dobrodosli na trening i pozitivno druzenje
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              Bit ce i treninga haha kad tad...sad za sad treba otvorit temu dojmovi sa partija hahahah
                              Ljubav samo ljubi )
                              Nadam se da se vidimo opet sto prije )

                              Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                what happens in pula stays in Pula

                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X