Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    day 1

    Squat wrapped
    warmup
    160 x 3
    180 x 3
    200 x 4 (PR) (bolje odradjeno nego 200 x 3 prosli put)


    Sumo Block pull8cm

    170 x 3
    210 x 3
    235 x 3
    260x5 (PR)

    Snatch
    bar x 5
    40 x 5 x 2
    45 x 3
    50 x 3 x 2

    snatch high pull 70 x 3 x 2, Clean & Jerk 60 x 3, 70 x 3, 80 x 2, 90-80-60x2 + pullups superset

    bonus: odlicno
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      day 2

      deficit sumo DL 4cm
      warm-up
      170 x 3
      190 x 3
      210 x 4 (PR)

      Sumo DL
      210 x 2
      220 x 4
      220 x 4
      170 x 6


      Bench paused
      80 x 5
      100 x 8
      100 x 8
      100 x 6

      front squat: 120 x 2, 130 x 2

      snatch: sipka x 5, 40 x 5, 40 x 5

      Clean&Jerk: 60 x 3, 80 x 3

      dips sa elasticnom trakom 3 x 12


      komentar: DL nije los, malo vise volumena nego prosli put, bez boli
      FSQ ocajan, snatch nista ni s cim, C&J prolazan
      Bench iznenadjujuce nije toliko los
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        Nesto moram podijelit s vama sto mi se vec jedno duze vrijeme mota po glavi.

        Imam takvu zelju prisustvovat u nekom natjecanju odnosno u ovom slucaju powerliftingu i osvojit medalju. Ta medalja bi mi trenutno znacila nesto neopisivo dragocjeno ZA MENE ja mislim da niti zbog jedne stvari nebih bio sretniji... Ja sam velik ljubitelj sporta ali kao mali sam samo zujao uokolo iz sporta u sport nigdje nisam ostao i trenirao kroz duze vrijeme jer nednostavno nije mi davalo to moje unutarnje zadovoljstvo i to je prenosilo na lose cijelokupne preformanse na samom treningu. Od kad sam krenuo u teretanu meni je cijeli zivot na bolje preokrenuo al doslovno. Nakon nekog vremena su ljudi poceli peimjecivat razlike na meni sto bi me dodatno motoviralo da postanem bolji,veci i jaci. Doslo je do te tocke da sam poceo obozavat ovaj sport kojim se bavim, znam da nije profesionalno ali rekreativno i naravno bez ass (bodybuilding i powerlifting). Ono sto me zivcira je to sto mene doma skoro pa nitko ne podrzava u mojim daljnjim ciljevima (natjecanje) jer ocito je da nisu dovoljno informirani i imaju *****e predrasude o takvoj vrsti sporta ...pa ti imas dijabetes, pa to je opasno, pa to nije sport pa ovo pa ono i sl. Pa pun mi je k**** takvih prica i neznanja koja uopce ne drze vodu. Ja neznam kakva je situacija kod vas svih ali ja ne dobivam toliko podrske od ukucana koliko sam ocekivao ali opet to me ne sputava u nicemu jer imam teretanu punih dobrih ljudi koji kuze neke stvari i zato se osjecam "posebno" i sretno dok sam na treningu. Em volim taj sport em pricam sa ljudima koji kuze takve stvari a ne oni koji misle da su proteini steroidi.

        Sto se tice same medalje, kao broj 1. Meni osobno bi takvu radost uzrokovala pa makar bio na zadnje mjestu ali samo da dobim medalju od sporta kojeg volim i vidim da mogu napredovat, a kao broj 2. Da dokazem svima koji su sumnjali u mene i napokon dobim malo podrske...

        Eto neznam sta mi je ali osjecam se vec bolje kad sam to izbacio iz sebe... A da ne govorim svu tu podrsku koju mi svi clanovi DOBIVAMO od jednih drugima i iskreno mogu rec da se nisam uclanio na ovaj forum vjerojatno nebih bio na ovoj razini na kojoj sam trenutno. Jedno veliko hvala svima!
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          i ja cu nesto podijeliti s tobom


          fino je sto si to napisao, i sigurno se dosta ljudi tako osjeca - ali na kraju krajeva cilj ovog sporta je da radis na sebi i da uzivas u treningu i boli i da postajes bolji i na kraju krajeva da mozes takav jedan post napisati je vec nagrada za sebe - medalja tu nista ne treba da znaci, ali bas nista...powerlifting sam po sebi je sport sa filozofijom ''everybody is a winner'' zbog velike podijele na prvo tezisne kategorije pa onda jos godisnje tako da bar na ovim prostorima gdje god se prijavis na takmicenje automatski ''zasluzis'' medalju - sta hocu reci je da tu medalju ne trebas staviti na prvo mjesto jer je bezvrijedno u poredjenju s ostalim stvarima koje sport pruza

          Dalje, ne znam sta tacno ocekujes ali i ja koji sad mogu reci da moja majka puna ponosa prica o mojim odlascima na takmicenja, naslusao sam se milion puta ''cuvaj ledja/nemoj pretjerati/uci/nije to zdravo'' i dok se to lagano moze pogresno shvatiti to su cesto samo dobronamjerni komentari iako nisu u trenutku ono sto zelis cuti (za to vec imas jake ljude u teretani, koji svi vise manje prolaze kroz isto) ...gledaj malo s pozitivne strane...i uglavnom, nemoj ''ocekivati'' od drugih nista, ponavljam - zbog sebe

          eto ne znam

          na kraju krajeva cu ti reci da je poloziti ispit koji te brine bolji osjecaj nego odvojiti 250 kila
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Znam kako ti je. Mene je stara htjela ugurati na neki strojarski fakultet iako mi matematika i fizika nikad nisu išli. Kad joj to objasnim onda shvati da je dobro što sam upisao pravo, a onda za par dana opet žali što nisam upisao nešto drugo. Čime god da sam se bavio u slobodno vrijeme uvijek mi je govorila da mi to ne smije biti tako važno jer "od toga neću živjeti" i da se moram više posvetiti školi. Prošao sam nogomet, skoro upisao košarku, od 7. godine života bavio se ribolovom te nedavno počeo izrađivati umjetne mamce, a sad sam godinu i pol u teretani. Nije joj baš drago što pijem proteine i još neke prahove, veli mi da budem kockast (WTF) od toliko treninga, ali ipak cijeni kad tu i tamo odem na natjecanje i donesem pokoju medalju. Za svoje prvo natjecanje bio sam nabrijan samo na medalju i nagradicu, pokušavao sam saznati tko je još sa mnom u kategoriji, koliko on diže i ništa mi nije bilo važnije od plasmana, a već od sljedećeg natjecanja mi je bitan samo osobni rezultat. Sasvim je nebitno koji ću biti, kolko love ću potrošiti, kakvog sjaja će biti medalja i hoću li dobiti kakve proteine, jedino važno postalo je pomicanje vlastitih granica, dokazivanje samome sebi da možeš biti bolji i vizija da će te jednog dana cijeniti zbog onoga što si uložio u sebe i koliko si napredovao. 14. 12. 2014. će biti natjecanje u Metalcu u Zagrebu za one koji nisu članovi HPLS-a.
            Dođi, vidi i pobijedi!

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              Uf, o ovoj tematici bi se dala vodit ozbiljna filozofska rasprava...

              Prije svega bi tia rec jednu stvar, tek kad/ako osvojis neku medalju i napravis neki rezultat, tek tada ce krenit osporavanja.
              Apsolutno je lipo cut priznanje od drugih ljudi al vecina ljudi to radi iskljucivo jer imaju nekog interesa od te osobe ili imaju zajednicke interese. A i to je u pravilu kratkog vijeka.

              Ostatku ljudi je u naravi da su zlobni, zavidni i negativni, pogotovo kada su u pitanju pojedinci uspjesniji od njih samih. Svaka sekunda koju potrosis razmisljajuci sta misle o tebi i trudeci se ugodit svima je sekunda koju si moga ulozit u sebe i bit jos bolji a nisi.

              Mozda san ja preveliki pesimist al tako gledan na stvari. Sta ti je manje stalo do tudjeg misljenja, bolje ces proc.

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                Originally posted by 50-kilas View Post
                14. 12. 2014. će biti natjecanje u Metalcu u Zagrebu za one koji nisu članovi HPLS-a.
                Dođi, vidi i pobijedi!
                moglo bi se na ovo

                edit: maxy ?
                Last edited by TripleZ; 09-09-14, 20:55.
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  Mozda i dodjem, ovisno o tome kako prodju ova 3 miseca treninga...

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    up the (jeger) dose
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      naravno, kuzim da medalja nije mjerilo uspjeha i zadovoljstva. sto se tice treninga ja stvarno uzivam u tome i mislim se s time bavit. tuđa misljenja me pogađaju zapravo ovisno od koga su, npr. od mojih blizih prijatelja i roditelja naravno da me pogodi jer zelim ipak neku potporu u svemu tome a za ostale koji se mjesaju tamo di im nije mjesto uopce se ne zamaram... vidjet cemo kad budem na nekom natjecanju kako ce sve to izgledat jer ovako preko "mašte" opere me euforija i trenutno ta medalja bi mi ajmo rec dala do znanja da sam se ipak trudio za nesto a da nije sve to za đabe. ponavljam, ja sam svjestan da upravo radim takav posao i znam da napredujem ali ipak bi mi nesto vise znacilo da imam neki uspjeh i nesto sto mogu pokazat i biti ponosan na to a najvise da dobim povjerenje od meni bitnih ljudi.

                      inace za ovo najecanje u Zagrebu, mozda se i ja pridruzim, ovisno o stanju sa ispitima
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        moglo bi se na ovo

                        edit: maxy ?
                        Mogu se svi prijaviti ili? Vec neko vrijeme razmisljam izac na neko natjecanje tek toliko da vidim.malo.kako je to
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          Mogu se svi prijaviti ili? Vec neko vrijeme razmisljam izac na neko natjecanje tek toliko da vidim.malo.kako je to
                          naravno ...
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            naravno ...
                            Onda bi se cak mogao i prijavit
                            Inace koliki su cca liftovi do 70 il 80kg ako netko zna?
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              Originally posted by Rijeka87 View Post
                              Onda bi se cak mogao i prijavit
                              Inace koliki su cca liftovi do 70 il 80kg ako netko zna?
                              kategorije ce biti 82.5 i mozda 75


                              mozda i 90 bude najniza, zavisi koliko se ljudi prijavi...ako je to onaj ''mock meet'' u metalcu prosle godine onda definitivno nece previse raje biti


                              i zavisi...ali bez obzira, dodji
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                Dolazim
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X