Announcement

Collapse
No announcement yet.

HIIT trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: HIIT trening

    da ,napravi tako
    znaci HIIT u slucaju vece kolicine ugljikohidrata samo
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • HIIT treningom gubimo misicnu masu?

      Danas mi je jedan lik u teretani rekao neka ne radim HIIT treninge jer oni uz salo trose i poprilicno puno misicne mase. Kakvo je vase misljenje po tom pogledu, i hocu li izgubiti misicnu masu ako nakon 20 minutnog Hiit treninga ubacim 45 min li cardio?

      Comment


      • Re: HIIT treningom gubimo misicnu masu?

        Originally posted by nikollaa
        Danas mi je jedan lik u teretani rekao neka ne radim HIIT treninge jer oni uz salo trose i poprilicno puno misicne mase. Kakvo je vase misljenje po tom pogledu, i hocu li izgubiti misicnu masu ako nakon 20 minutnog Hiit treninga ubacim 45 min li cardio?
        1. Ne slusaj "neke tipove" u teretani.
        2.HIIT ne trosi direktno salo.Glavni izvor energije kod HIIT-a je vecinom glikogen,zatim kreatin fosfat i nesto sitno salo i amino kiseline.
        3. Protein kao izvor energije se koristi u vrlo malom omjeru,osim u nekim extremnim situacijama,tako da kod HIIT-a nema bojazni od kataboliranja.Prije ces odapet od umora nego izgubit misice na HIIT-u,osim ako ne radis HIIT...
        4.Malo si pretjerao sa ovih 45min li cardia nakon 20min HIIT-a,smanji to na pola.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • Re: Aerobni trening

          Originally posted by kelly
          Ima još jedan sličan program, po meni genijalan:

          http://www.building-body.com/Ljetni_kamp_Waterbury.html

          Kelly
          Mozes mi objasniti kako se izvodi vjzba kad je " od-90 sek "
          Npr A3 Čučanj od-90 sek, Mrtvo dizanje dv. utegom od-90 sek

          I " krugovi " znaci vjezbe A1 A2 A3 A4 po jednu seriju pa to ponovim.
          Hvala

          Comment


          • Re: HIIT trening

            Originally posted by karakajac
            Mozes mi objasniti kako se izvodi vjzba kad je " od-90 sek "
            To znači odmor 90 sekundi.


            Originally posted by karakajac
            I " krugovi " znaci vjezbe A1 A2 A3 A4 po jednu seriju pa to ponovim.
            da.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: HIIT trening

              Originally posted by kelly
              Originally posted by karakajac
              Mozes mi objasniti kako se izvodi vjzba kad je " od-90 sek "
              To znači odmor 90 sekundi.


              Originally posted by karakajac
              I " krugovi " znaci vjezbe A1 A2 A3 A4 po jednu seriju pa to ponovim.
              da.

              I jos nesto
              Trajanje serije: 2 min - jel to znaci da izvodim ponavljnja u seriji 2 min pa onda na sledecu vjezbu ?

              I ovaj program je za definiciju ?

              Comment


              • Re: HIIT trening

                Moze li mi neko objasniti kako se izvodi vjezba kada je npr " trajanje serije 2 min "
                Hvala

                Comment


                • Re: HIIT trening

                  Bok ljudovi Da vas pitam, kojom brzinom trčite na traci kad radite hiit? Ja sam cura pa bljujem plućno krilo kad šprintam već na 15/h, jel to onak fkt jadno i malo ili može proć?? E da, još jedno pitanje: traka mi beskrajno ide na živce jer joj treba 100 godina dok se ubrza, odn. uspori, pa izgubim na to po 20 sek odmora i onda mi zapravo ispada da ne šprintam 30 sek, nego 45-50... Jel bi smjela naskočit na one zaštitne trake sastrane i jednostavno čekat dok se traka uspori na brzinu na koju sam joj zadala ili je bolje usporavat postupno skupa sa trakom?

                  Comment


                  • Re: HIIT trening

                    Originally posted by Delina
                    Bok ljudovi Da vas pitam, kojom brzinom trčite na traci kad radite hiit? Ja sam cura pa bljujem plućno krilo kad šprintam već na 15/h, jel to onak fkt jadno i malo ili može proć?? E da, još jedno pitanje: traka mi beskrajno ide na živce jer joj treba 100 godina dok se ubrza, odn. uspori, pa izgubim na to po 20 sek odmora i onda mi zapravo ispada da ne šprintam 30 sek, nego 45-50... Jel bi smjela naskočit na one zaštitne trake sastrane i jednostavno čekat dok se traka uspori na brzinu na koju sam joj zadala ili je bolje usporavat postupno skupa sa trakom?
                    pa 15 je ok.. nije svakom covijeku isto... vidis po sebi kolko ti je dovoljna brzina za šprint...
                    pa mislim da svakoj traci treba nesto vremena da ubrza i uspori...
                    sacekaj dok ubrza/uspori.. po meni bolje nego stat...

                    Comment


                    • Re: HIIT trening

                      Možda bi ti bila bolja opcija orbitrek ili sobni bic. Ali po meni ti je najbolje otići van i tamo se fino istrči. Ja sam isto probao na traci raditi HIIT pa sam nakon 3. serije popizdio.

                      Comment


                      • Re: HIIT trening

                        nikako da vidim da je neko napiso kad je najbolje raditi hit ? jel može neko ponoviti ak mu nije problem... procito sam temu i nisam naletio nigdje...
                        Originally posted by Songoku
                        najbolji pwm je burek

                        Comment


                        • Re: HIIT trening

                          bilokad sa bar par obroka u sebi..
                          ne repam o politici možda bi trebo,
                          politika je mala ljadro još je nisam jebo

                          Comment


                          • HIIT

                            pozdrav
                            eh ovako znaci imam neki visak na kukovima nije nesto mnogo al kad vec radim hocu da se uradim , e sad sta bi bilo najbolje ...
                            cuo sam za ovaj HIIT trening (10tak sprinteva) da je efikasniji nego suho trcanje ...
                            Pa planiram ga ubaciti jednom il max 2 puta sedmicno , znaci lagana zagrijava 20tak minuta trcanja i 10 sprinteva
                            zanima me hocel biti dovoljno 2 puta sedmicno i nesto sam citao po forumu da taj HIIT trening trosi manje misicne mase nego trcanje pa me interesuje koliko je to tacno
                            et pa da cujem vase misljenje
                            e i da da li je dobro izmedju sprinteva raditi vjezbe snage(sklekove i trbusne)?

                            Comment


                            • Re: HIIT trening

                              daj čitaju hebenu temu od početka .. neće se odgovarat 100 puta na isto u istoj temi čovječe..
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment


                              • Re: HIIT trening

                                Originally posted by juka
                                daj čitaju hebenu temu od početka .. neće se odgovarat 100 puta na isto u istoj temi čovječe..
                                ma citao sam al 100 ljudi 100 cudi svak pise ono sto njemu pase
                                pa vidis da pokusavam ukomponovati ...

                                Comment

                                Working...
                                X