Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    stavis malo maslinovog na tavu, i ubacis meso
    Your future is created
    by what you do today,
    not tomorrow.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Uskoro završava defku i zanima me koliko bi trebao unositi kalorija na održavanju ? Da li radite cardio na odrzavanju ?
      Formula je volja!

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by dsk View Post
        Uskoro završava defku i zanima me koliko bi trebao unositi kalorija na održavanju ? Da li radite cardio na odrzavanju ?
        Pa izračunaj koliko ti je potrebno kalorija za održavanje. Imaš na netu kalkulatora koliko hoćeš. Koliko dugo si na defki..Poželjano je raditi umjeren Kardio ne previše.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Vucko View Post
          stavis malo maslinovog na tavu, i ubacis meso
          Hvala care. Jos samo jedno glupo pitanje. Koliko vremenski da pecem?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by balavac View Post
            Hvala care. Jos samo jedno glupo pitanje. Koliko vremenski da pecem?
            Zivis u eri interneta... zlatno pravilo za sva buduca glupa i pametna pitanja, ne pitaj ni mamu ni tatu ni Mirka Miočića nego upisi u youtube! Ako ne znas engleski koristi jedan specijalni program - google translate
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Dok se ne ispece.
              Naucices.
              Nemoj peci na maslinovom ulju btw
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Megara View Post
                Nemoj peci na maslinovom ulju btw
                Zaasto ne?
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Hvala svima

                  Otvorio sam i temu u vezi prehrane pa koga ne mrzi neka pogleda i da svoje mišljenje.

                  http://www.building-body.com/forum/t...37#post1001637

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Konzumirati li srdele? Bogate proteinima, jeftine, pola kile kojih 12 kn.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      jel puno 1dl ulja za 500g piletine i 300g riže svakodnevno, i zašto da?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by balavac View Post
                        jel puno 1dl ulja za 500g piletine i 300g riže svakodnevno, i zašto da?
                        Za tvoju kilažu ništa nije puno, jedi i samo jedi.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Krešimir View Post
                          Konzumirati li srdele? Bogate proteinima, jeftine, pola kile kojih 12 kn.
                          Ja većinom uzmem one u konzervi , sardine. Ružne su , ali ih nasilu pojedem , ugrabim posnog sira nakon svakog griza...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by kelly View Post
                            Za tvoju kilažu ništa nije puno, jedi i samo jedi.
                            hvala care

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              pozz,imam pitanje,ja prije teretane imam trening tenisa 2,5 sata pa sam u teretani 1,5 sat pa me zanima jer lose toliko dugo ne jest 4 5 sata posto jedem 1h prije treninga i sta da tocno pojedem?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Obavezno jedi prije i poslije teretane. Trebao bi jesti i prije tenisa. Pametno rasporedi obroke i kolicine.

                                Comment

                                Working...
                                X