Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Štef View Post
    Ja sam saznao da ga zimi ni nemožemo stvoriti u našoj klimi
    Nije valjda golema kornjača pojela sunce na ta tri mjeseca pa nije niti jednom zasjalo?

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Štef View Post
      Pozdrav svima ,što mislite o vitaminu D ? Ja sam saznao da ga zimi ni nemožemo stvoriti u našoj klimi i to od vrhunskih stručnjaka sam gledao podatke koja klima i gledao cijeli svijet i vidio da i mi spadamo u to područje .Nakon zime u kojoj nisam imao dovoljno novca ni prilike kupiti svježu masnu ribu (jedini ok izvor vitamina D) ,uzeo sam sada u suplementu vitamin koji se proizvodi na kvalitetan način ,djelovanjem sunca ili tako nešto na nešto životinjsko msm ovčje runo ,tako sam čitao na Wikipediji .Ali uglavnom jak potentan ,najjači oblik vitamina D daje i puno je jači od ribljeg ulja koje prema svim analizama nema ni 10 posto vit D ,sve vit A prevladava i to stvara disbalans.
      Primjetio sam ogromnu razliku ,kao da sam se preporodio .Odlučio sam do ljeta uzimati tj. do početka nekog prosjeka 20 C temperatura .I onda kad završi ljeto pričekati malo ,2-3 tjedna i onda početi opet suplementirati .Naručiti ću sa Amazona vitamin D ,velike doze ,kvalitetni D3 ,platit ću dobro ,neću žaliti novac ,da imam za par mjeseci i planiram uzimati 2000 IU dnevno ,jer sam čitao studije i to je doza koja produžuje život i štiti od raka .
      Izvori u hrani su riba ,s tim da moraš pojesti nekih 500 srdela,ako ne i više , da dobiješ ekvivalent jednodnevnog sunčanja (10 000 IU) .U mesu nešto mizerno ima i to je to ,nema ga u mlijeku ,nego ga dodaju i to nekvalitetni kratkotrajni D2 koji se slabo apsorbira i slabo djeluje .Definitivno nastavljam suplementirati do početka toplih dana iako je i danas bio jako topal dan pa sam preskočio ,ali do ljeta imam neku normu i onda ću izvaditi krv ,da vidim razliku sa suplementacijom i bez .
      Podaci govore da je generalna populacija (izvan tropskih dijelova svijeta) u velikom nedostatku vitamina D ,čak 80 posto ljudi .
      Jedva sam našao u nas vitamin D veće doze ,u ljekarni mi jedva dali 4 ampule za oralno uzimanje ,a prethodno sam kupio neke mizerne doze jer kao u nas nedaju veće bla bla ,a na Amazonu ista marka Solgar pravi i 100 puta veće doze i sasvim legalno prodaje bez recepta u 4 različita pakiranja i oblika .Ali eto ,pošto smo u odnosu na svijet obično selo ,naručit ću sa Amazona i miran ,tako uvijek ispadne 10 puta jeftinije kad su vitamini u pitanju .
      Definitivno suplement vrijedan uzimanja,jedan od riiijetkih suplemenata koji mi je dobro djelovao i kad je zdravlje u pitanju ,a kosti i zubi su mi jako bitni ,onda nastavljam doživotno uzimanje(osim ljeti) .
      D3 imas ga uzeti i u kombinaciji s Mg,on se najlakse unosi sa suncevim zrakama tj.kada je suncano.Nije ga lose koristiti,i veoma je potreban organizmu i kozi
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        defka

        3. dan prvog tjedna (2. pokušaj): pola slavonske pizze (kulen, kobasica, slanina), palačinke s lino-ladom, muffini iz lidla

        čeka se ponedjeljak da se opet krene na defku


        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          dobar si, ja s treninga dosao i kod jarana koji se nedavno ozenio na palacinke, kolace, coko-bademe i sokove....kind of feel bad, ne jer sam pojeo puno slatko, nego nisam nista slano jeo prije toga pa me malo boli stomak

          edit: ide pasteta na tostirani hljeb i zaljevanje kakao-mlijekom

          #outwork #dedication #paleo #eatclean #ProCardHungry
          Last edited by TripleZ; 02-04-15, 01:50.
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            To je to... samo treba bit uporan

            btw muffini iz lidla su cudo jedno.. to i sladoled glavni hit ove defke, vec vidim hahaha
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              blago vama ljudi ja vec 4 dana sjedim na wc imam uzasan proljev nista ne jedem osim kuhane rize i dvopeka.
              Jucer reko idem popiti wey kad ono jos gore...
              jedva cekam da me prođe ovo...

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                NoDeficitClub all aboard!
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  bajo moj, nutella gains!
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    silk milk daleko najbolji sladoled ikad proizveden!!!

                    jedan ima 65g, cca 150 kalorija

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by alexxx View Post
                      D3 imas ga uzeti i u kombinaciji s Mg,on se najlakse unosi sa suncevim zrakama tj.kada je suncano.Nije ga lose koristiti,i veoma je potreban organizmu i kozi
                      problem je što zimi možeš se i sunčati ali ne djeluje po svim istraživanjima ,a ljeti ako si svaki dan na suncu direktno ,onda moš uskladištiti skoro za cijelu godinu ,iako je uvijek bolje uzeti ,jer je zaista povezan sa dugovječnošću ,a u hrani ga ima u mizernim količinama i u rijetkoj hrani ,samo netreba pretjerivati ,ja uzimam čisti d3 bez kalcija,bez ičega ,jer previše kalcija i vitamina D može biti jako opasno ,studije pokazuju da kalcij završi u tkivima i organima čak ,ako se unosi previše kalcija i dodava vitamin D

                      ma sad do ljeta ću uzeti još ostatak suplementa što je ostalo i onda na ljeto ništa ,a poslije ljeta na jesen sredinom uzimam opet i onda zimi opet ,jer mi je djelovao savršeno

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Dinč View Post
                        NoDeficitClub all aboard!

                        budalice, ja sam u deficitu, sve po planu
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Ne zna se ko je gori od nas.

                          Dosao s fakulteta gladan i pojeo arsenal Jadro keksa i zalio tetrapakom mlijeka. Jutros pet cijelih jaja s puno edamera, bijeli hljeb da ne moze biti bjelji i cokoladno mlijeko. Pojeo cetiri fitness cokoladice na fakultetu, neke pastetice s integralnim pecivom, sirom i zeljem. Dvije pite sirnice i nije mi bilo dosta pa sam pojeo sendvic s puretinom i posnim sirom (od kuce) pa nakon toga opet cokoladu, ali crnu i to od 100g.

                          I opet mi se jede. Samo se cudim kako se ne mastim nego sve bolje i bolje izgledam. Mozda je ovo solucija za moj napredak.

                          EDIT: Da se ne patim idem ja po cokoladu, mozda i neki kikiriki.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Argentum View Post
                            Ne zna se ko je gori od nas.

                            Dosao s fakulteta gladan i pojeo arsenal Jadro keksa i zalio tetrapakom mlijeka. Jutros pet cijelih jaja s puno edamera, bijeli hljeb da ne moze biti bjelji i cokoladno mlijeko. Pojeo cetiri fitness cokoladice na fakultetu, neke pastetice s integralnim pecivom, sirom i zeljem. Dvije pite sirnice i nije mi bilo dosta pa sam pojeo sendvic s puretinom i posnim sirom (od kuce) pa nakon toga opet cokoladu, ali crnu i to od 100g.

                            I opet mi se jede. Samo se cudim kako se ne mastim nego sve bolje i bolje izgledam. Mozda je ovo solucija za moj napredak.

                            EDIT: Da se ne patim idem ja po cokoladu, mozda i neki kikiriki.
                            let me show you the way...
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Argentum polako prelazi na dark side hahaha,ovo iznenađuje i odskače od njegovih točno 10 gr masti 30 uh i 30 proteina preworkout

                              Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Argentum View Post
                                Ne zna se ko je gori od nas.

                                Dosao s fakulteta gladan i pojeo arsenal Jadro keksa i zalio tetrapakom mlijeka. Jutros pet cijelih jaja s puno edamera, bijeli hljeb da ne moze biti bjelji i cokoladno mlijeko. Pojeo cetiri fitness cokoladice na fakultetu, neke pastetice s integralnim pecivom, sirom i zeljem. Dvije pite sirnice i nije mi bilo dosta pa sam pojeo sendvic s puretinom i posnim sirom (od kuce) pa nakon toga opet cokoladu, ali crnu i to od 100g.

                                I opet mi se jede. Samo se cudim kako se ne mastim nego sve bolje i bolje izgledam. Mozda je ovo solucija za moj napredak.

                                EDIT: Da se ne patim idem ja po cokoladu, mozda i neki kikiriki.



                                kako mozete jesti toliko slatkoga u jednom danu... meni 3 palacinke s nutelom dosta za cijeli dan, nakon toga mi se vise nista slatko ne jede


                                al najbolja stvar je cardio ujutro na prazan zeludac na defki (bar sto se psihe tice) ustanes se u 7 vozis bicikl 30-tak min... uzas... i ne zelis to glupostima kasnije pokvarit...bar je tako kod mene

                                Comment

                                Working...
                                X