Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    maslinovo, posni i whey ?
    just guessing
    panta rei

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      ma nije lud da stavi maslinovo u ono xD rofl
      btw
      taman jedem pizzu
      punjenje
      DOMACA PIZZA FTW
      draga moja baka
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        jednom kad sam bio mlad i lud sam popio šejk od wheya i maslinovog
        sljedeća dva sata bljuvao i prao jezik...rječima ne mogu opisat taj horor..i to je još bila neka čokolada
        ne repam o politici možda bi trebo,
        politika je mala ljadro još je nisam jebo

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Mario1707
          ma nije lud da stavi maslinovo u ono xD rofl
          btw
          taman jedem pizzu
          punjenje
          DOMACA PIZZA FTW
          draga moja baka
          njam njam.....
          Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            U zadnje vrijeme kod crossa u zadnjim ponavljanjima počenem osjećat previše... ne znam jesu li to rear deltoids ili terasi ili infraspinatus...uglavnom taj dio...
            To je vjerojatno znak da smanjim težine ili je to pak prirodno? Prije me to nije toliko "sputavalo"
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Soner
              Originally posted by FEARiTseLF
              patrik se bo

              nego, radim sad metodu 25 i nekako mi fali nesto za ramena
              i sad sam ja mislia ubacit millitary press ili lateral raise ponedjeljkom
              sta mislite?
              Lateral raise možeš ubacit u svaki trening kao neki assistance za ramena. Ali nemoj previše modificirat Chadovu metodu, jedi kvalitetno i treniraj po njegovom programu i cijelo tijelo će ti buknuti u kompletu
              u svaki? isto 4x6 recimo?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by PatrickStar
                Nije. Mali hint: P + M!
                2 dcl vode + 5 jaja + 100 g običnog zelja + 100 g crvenog zelja + 100 kelja + začini za salatu i crvena paprika, sve izblendano. U jutro se probudite izripani, časna riječ!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by PatrickStar
                  Originally posted by PatrickStar
                  Nije. Mali hint: P + M!
                  2 dcl vode + 5 jaja + 100 g običnog zelja + 100 g crvenog zelja + 100 kelja + začini za salatu i crvena paprika, sve izblendano. U jutro se probudite izripani, časna riječ!
                  Sunce ti,ja bi odustao od jela vec pri pogledu....ma sta pogledu,dovoljno je da se sjetim da me takvo sto ceka u fridzu i muka bi mi bila.

                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by PatrickStar
                    Originally posted by PatrickStar
                    Nije. Mali hint: P + M!
                    2 dcl vode + 5 jaja + 100 g običnog zelja + 100 g crvenog zelja + 100 kelja + začini za salatu i crvena paprika, sve izblendano. U jutro se probudite izripani, časna riječ!
                    patrice daj reci kakvog je to okusa....????jaoooooo
                    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by FEARiTseLF
                      Originally posted by Soner
                      Originally posted by FEARiTseLF
                      patrik se bo

                      nego, radim sad metodu 25 i nekako mi fali nesto za ramena
                      i sad sam ja mislia ubacit millitary press ili lateral raise ponedjeljkom
                      sta mislite?
                      Lateral raise možeš ubacit u svaki trening kao neki assistance za ramena. Ali nemoj previše modificirat Chadovu metodu, jedi kvalitetno i treniraj po njegovom programu i cijelo tijelo će ti buknuti u kompletu
                      u svaki? isto 4x6 recimo?
                      Ma ne, tak ćeš najprije pogodit trap s lateral raisovima, povećaj to na nekih 10 ponavljanja po seriji, možeš čak i 15
                      A možeš i malo mijenjat lateral raiseove s Lean away lateral raisovima, ja na toj vježbici najbolje pogodim tu lateralnu glavu ramena bez da mi se trap uključi u pokret
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Šta mislite o ovom FB programu

                        VJEZBA ...............................Sets............... ..Reps
                        Barbell Squat...........................10................ ...3
                        A1 Dips.......................................4...... ..............6
                        A2 Bent Over Row........................4....................6
                        B1 Skull Crusher..........................4................ ....6
                        B2 Standing Barbell Curl...............4....................6
                        C Lateral Raise............................4................ ....6


                        Barbell Bench Press...................10..................3
                        A1 Romanian Deadlift.....................4...................6
                        A2 Standing Barbell Military Press....4...................6
                        B1 Standing Calf Raise....................4...................6
                        B2 Upright Rows.............................4................ ...6
                        C Triceps Pressdowns.....................4.................. .6


                        Chin-ups.....................................10........ ..........3
                        A1 Incline Dumbbell Bench Press.......4...................6
                        A2 Standing Hammer Curls...............4...................6
                        B1 Seated Calf Raises......................4....................6
                        B2 Glute/Ham Raises or Leg Curls.....4....................6
                        C Lunges or Step-Ups.....................4.....................6


                        *A1-A2 su superserije
                        **tek nakon cijelog A1-A2 para slijedi pauza (60 sec)
                        ***na pocetku treninga uvijek ide osnovna vjezba 10x3 gdje je pauza 70 sec
                        ****tezina s kojom se radi u svim vjezbama je 80% 1RM (tezina koju mozete u prvoj seriji napraviti perfektno 6 ponavljanja) - tu tezinu drugi tjedan povecate na 82.5% 1RM-a, treci tjedan 85% 1RM-a.
                        *****radi se trening-pauza-trening-pauza-trening-pauza-pauza
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Evo jedan dobar program za pocetnike, 3 puta tjedno, sto vi mislite? prokomentiraj te malo
                          viewtopic.php?f=45&t=8564
                          "All I want to do is drink beer and train like an animal."
                          Rod Dixon

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Soner
                            Originally posted by FEARiTseLF
                            Originally posted by Soner
                            Originally posted by FEARiTseLF
                            patrik se bo

                            nego, radim sad metodu 25 i nekako mi fali nesto za ramena
                            i sad sam ja mislia ubacit millitary press ili lateral raise ponedjeljkom
                            sta mislite?
                            Lateral raise možeš ubacit u svaki trening kao neki assistance za ramena. Ali nemoj previše modificirat Chadovu metodu, jedi kvalitetno i treniraj po njegovom programu i cijelo tijelo će ti buknuti u kompletu
                            u svaki? isto 4x6 recimo?
                            Ma ne, tak ćeš najprije pogodit trap s lateral raisovima, povećaj to na nekih 10 ponavljanja po seriji, možeš čak i 15
                            A možeš i malo mijenjat lateral raiseove s Lean away lateral raisovima, ja na toj vježbici najbolje pogodim tu lateralnu glavu ramena bez da mi se trap uključi u pokret
                            ok fala
                            i da jos jedna stvarcica
                            ona vjezba za triceps sta bi treba radit po metodi 25 mi stvarno ne odgovara pa ja zamjenim sa french pressom, jel to ok

                            PS: osjecan se ko oni sta pitaju koji whey kupit

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by FEARiTseLF

                              ok fala
                              i da jos jedna stvarcica
                              ona vjezba za triceps sta bi treba radit po metodi 25 mi stvarno ne odgovara pa ja zamjenim sa french pressom, jel to ok

                              PS: osjecan se ko oni sta pitaju koji whey kupit


                              Ne znam na koju točno vježbu za tric misliš?
                              Ali u globalu možeš zamijenit o čemu god da se radi, radi onako kak ti najbolje odgovara, neke sitne modifikacije možeš uvest
                              Chill bro

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                ok

                                Comment

                                Working...
                                X