Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by hardstyle91
    evo, mogu ja napravit 10 serija za srednje rame i odlicno cu ga pogodit, a treba li mi zaista toliki broj serija kad ja vec u 3. umirem, ocito nesto ne radis dobro
    +1
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      kontrola je najbitnija kako god okrenuo
      da radis 200 ponavljanja ili 200kg bucicu nije bitno ako nemas kontrolu
      ako ce upaliti se lat mjesto bicepsa na skotovoj... onda stvarno ne znas sta radis
      (govorim opcenito)
      znaci > KONTROLA > Broj ponavljanja bi uvijek trebao biti oko 6-8 (najoptimalnije) > broj serija > tezina
      evo poceo sam neki dan raditi sa bucicama od 40kg press
      i nisam zadovoljan toliko koliko sam osjecao upalu pod 35kg
      naglasavam da mi je tek 1. dan off-a prsa
      100% cu imati upalu sutra posto vec sada prije spavanja osjecam blagi zamor
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        danas trčanje, sutra lagano doma pa u pon ruke, radim 3 serije sa bučicama i 3 sa šipkom za biceps, i 3 vježbe po 3 serije za triceps i 3 serije za podlaktice high rep rang sve do 10 max ponavljanja, ok da ne?
        Blood never lies!

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by stampedo
          danas trčanje, sutra lagano doma pa u pon ruke, radim 3 serije sa bučicama i 3 sa šipkom za biceps, i 3 vježbe po 3 serije za triceps i 3 serije za podlaktice high rep rang sve do 10 max ponavljanja, ok da ne?
          Može proći.

          Uf, danas bile noge - nakon treninga poiskakale žile po kvadricepsima!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            odo ja radit rukice
            zop

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Noge odrađene ...svake godine u ova doba teretana mi počne ići na jetra ...zamor materijala valjda
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                http://stronglifts.com/cardio-fat-loss- ... io-cardio/


                ..dok sam nesh z askolu radio, naletio na ovo....vezano za cardio...HIIT vs. long duration..vrijedi pogledati
                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  prsa odradio danas:

                  kosi benč x3
                  pullover x3
                  ravni benč x4
                  butterfly x4
                  kontrakosi x2
                  Blood never lies!

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    E mene nesto zanima Ja treniram kuci jer imam skoro sve, problem je sto nemam bucice, imam sipke velike i male i 200 kila tegova ali nemam bicice sve vezbe sam iskombinovao, cak sam i nasao alternativu za hammerov pregib, radim ga sa dvorucnim tegom samo cekic hvatom, ali problem je u ramenima za ramena radim:

                    Potisak Sipkom ispred glave 12, 10, 8, 8 (Prednje Rame)
                    Vucenje od butina do brade 12, 12, 10, 8 (Srednje Rame)
                    Veslanje u pretklonu sipkom(vucem na grudi) 12, 10, 8 (Zadnje Rame)

                    E problem je sto mi treba jos jedna vezba sa sipkom za srednje rame, a izgleda da ne postoji radio bi lateralno, ali nemam bucice

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Diži samo ploču, npr. od 5 kg, veći broj ponavljanja, tako napraviš predzamor, a onda nakon toga military, samo kaj će ti otkazati prvo srednje rame.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by PatrickStar
                        Diži samo ploču, npr. od 5 kg, veći broj ponavljanja, tako napraviš predzamor, a onda nakon toga military, samo kaj će ti otkazati prvo srednje rame.
                        Nisam to bas najbolje razumeo, kako mislis da dizem plocu od 5kg? Da dizem kao lateralno ili military?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          daj malo razmisli pa sigurno neces plocu dizati kao military, pa naravno kao lateral
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Ma daaj kako da je uhvatim O.o

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by PatrickStar
                              Diži samo ploču, npr. od 5 kg, veći broj ponavljanja, tako napraviš predzamor, a onda nakon toga military, samo kaj će ti otkazati prvo srednje rame.
                              Jel "kaj" bese "zasto"? Izvini ne znam bas najbolje hrvatski, nisam razumeo onda ako npr radim lateralno to je srednje rame, sto bi odmah presao na military kad mogu na but-brada?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                kako to da nemaš male šipke za bučice a imaš 200jg utega?
                                Blood never lies!

                                Comment

                                Working...
                                X