Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza - dekstroza

    u j..o ga ja sad.

    sta onda umjesto tog grozdjanog secera da uzmem, taj serec mi je odvratan, cim ga osjetim imam osjećaj koda ću povraćat, nije valjda da ne postoji nista drugo sto bi ga moglo zamjenit

    Comment


    • Re: Glukoza - dekstroza

      pa kad je sam je fuj, fala bogu, nis cudno... preslatko je to, ali uz whey ne znam kak moze bit fuj... probaj vise vode?
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • Re: Glukoza - dekstroza

        Originally posted by xplode007
        u j..o ga ja sad.

        sta onda umjesto tog grozdjanog secera da uzmem, taj serec mi je odvratan, cim ga osjetim imam osjećaj koda ću povraćat, nije valjda da ne postoji nista drugo sto bi ga moglo zamjenit
        definitivno Vitargo, cak i bolji od grozdjanog ako imas para

        Vitargo je patentirano ime za molekulu ugljikohidrata koja je najsličnija glikogenu(prirodnom izvoru energije koji se nalazi u krvi). Polukemijski je probavljen, te najlakše prolazi kroz želudac i najbrže se apsorbira u krv. To ga čini kandidatom No1. za popunjavanje rezervi glikogena, što će reći da je izuzetno uspješan kod generiranja energije i ubrzavanja oporavka. Pomoću vitarga ćete moći zaprimiti najviše kreatina u vaše stanice, što ga čini boljim sredstvom za kreatinsko punjenje i održavanje od glukoze.
        "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

        Comment


        • Re: Glukoza - dekstroza

          Vitargo je dosta skup.Ak neide grožđani ja bi roknuo banananu

          Comment


          • Re: Glukoza - dekstroza

            ma derat cu s grozdjanim secerom ala glukoza, jeb ga naviknut cu se, nego imam 80kg, kolko bi ga bilo dosta, jel dosta da u šejk nakon treninga stavim ovak: mjericu wheya, mjericu glukoze i 15 grama glutamina. e da za glutamin...to pitam na drugoj temi

            Comment


            • Re: Glukoza - dekstroza

              Originally posted by xplode007
              imam 80kg, kolko bi ga bilo dosta, jel dosta da u šejk nakon treninga stavim ovak: mjericu wheya, mjericu glukoze
              http://www.building-body.com/forum/v...p=44962#p44962

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Glukoza - dekstroza

                Dekstrozu ili glukozu možeš zamijeniti sa nekoliko stvari.
                U časopoisu Flex se godinama provlači teza da se svaki PWM sastoji od wheya i fete bijelog kruha sa đemom. Vjerovali ili ne Ronnie Coleman za PWM koristi whey i coca colu. Bijela riža je također ok. Kiki bomboni su dobri jer su većinom sastavljeni od šećera bez masti.
                Dakle da ne dužim. Glukoza ili dekstroza ili grožđice su najbolji izbor šećera nakon treninga ali sve navedeno što sam gore napisao možete koristiti. Bitno je da ti izvori šećera ne sadrže masti jer masti usporavaju apsorpciju što nam nikako nije cilj.
                I zapamtite i budite oprezni. Glukoza i dekstroza imaju laksativno djelovanje. Nemoj te se začuditi ako vas potjera na veliku nuždu. Zbog tog razloga ja najviše prakticiram grožđice.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • Re: Glukoza - dekstroza

                  Evo kupio sam grozdjani shecer u DM-u a dok sam do uzimao zapazio sam fruktozu,pa jedno pocetnicko pitanje,pomazel to chemu ? i jos jedno,jeli OK da mijesam whey+kreatin+grozdjani secer+voda ? Izvinite ako smaram,hvala na odgovorima unaprijed.
                  No Pain,No Gain

                  Comment


                  • Re: Glukoza - dekstroza

                    Fruktoza je u principu nepoželjna u BB ali može dobro poslužiti kao zaslađivač jer je nekoliko puta slađa od običnog šečera koji koristimo u domačinstvo i sl.
                    Kombinacija je ok

                    Comment


                    • Re: Glukoza - dekstroza

                      Originally posted by Vladebisi
                      Fruktoza je u principu nepoželjna u BB ali može dobro poslužiti kao zaslađivač jer je nekoliko puta slađa od običnog šečera koji koristimo u domačinstvo i sl.
                      Kombinacija je ok
                      Hvala drug na brzom odgovoru.
                      No Pain,No Gain

                      Comment


                      • Re: Glukoza - dekstroza

                        Znaci onaj grozdjani secer mi moze bit samo za 5 puta po vasem,ako stawljam 100g
                        No Pain,No Gain

                        Comment


                        • Re: Glukoza - dekstroza

                          Originally posted by Robijaš
                          Znaci onaj grozdjani secer mi moze bit samo za 5 puta po vasem,ako stawljam 100g
                          wtf?? pa ak pakovanje ima 500g ti korisits svaki dan 100g koliko puta mozes onda koristti, covjece si ti doso do 4 razreda osnovne??

                          Comment


                          • Re: Glukoza - dekstroza

                            stavljaj 50g s wheyom u PWM
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • Re: Glukoza - dekstroza

                              [quote=Saša_89]
                              Originally posted by "Robijaš":xpz8hr7a
                              Znaci onaj grozdjani secer mi moze bit samo za 5 puta po vasem,ako stawljam 100g
                              wtf?? pa ak pakovanje ima 500g ti korisits svaki dan 100g koliko puta mozes onda koristti, covjece si ti doso do 4 razreda osnovne?? [/quotepz8hr7a]

                              To je bilo sarkasticno pisano
                              No Pain,No Gain

                              Comment


                              • Re: Glukoza - dekstroza

                                [quote=Robijaš][quote="Saša_89":2mbhpfdo]
                                Originally posted by "Robijaš":2mbhpfdo
                                Znaci onaj grozdjani secer mi moze bit samo za 5 puta po vasem,ako stawljam 100g
                                wtf?? pa ak pakovanje ima 500g ti korisits svaki dan 100g koliko puta mozes onda koristti, covjece si ti doso do 4 razreda osnovne?? [/quote:2mbhpfdo]

                                To je bilo sarkasticno pisano [/quote:2mbhpfdo]

                                nemoj se ljutiti odmah pa vidis da sam stavio smajlice pa valjda znas zbrajati, nemoj mi samo reci da imas 10god?? onda cu te shvatiti :P :P

                                Comment

                                Working...
                                X