Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza (dekstroza), čemu služi, s čim i kako dozirati...?

    Je Koščati,to je to

    Comment


    • Re: Glukoza (dekstroza), čemu služi, s čim i kako dozirati...?

      Okay zahvaljujem vam, ma zbunila me ambalaža kiwi i banana

      Comment


      • Re: Glukoza (dekstroza), čemu služi, s čim i kako dozirati...?

        Očna iluzija
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • Re: Glukoza (dekstroza), čemu služi, s čim i kako dozirati...?

          I ja sam se danas čudio kad sam kupovao, al samo je ambalaža nova

          Comment


          • Re: Glukoza (dekstroza), čemu služi, s čim i kako dozirati...?

            eee... sad mi je jasno kak sam zabunom uzeo fruktozu !

            Comment


            • Re: Glukoza (dekstroza), čemu služi, s čim i kako dozirati...?

              Originally posted by breezer20
              eee... sad mi je jasno kak sam zabunom uzeo fruktozu !
              Hahaha...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Jeli dobro uzeti glukozu u sredini treninga...?

                Zanima me jeli dobro uzeti glukozu po sredini treninga da popuni malo glikogen?tj nakon jedne misicne skupine kako bi se sprijecila razgradnja misica druge skupine?

                Comment


                • Re: glukoza tijekom treninga?

                  Nepotrebno! Imaš obrok prije treninga koji se sastoji od 50g-70UH i cca 30-50gP (kako več tko) što je tjelu potrebno da apsorbira u normalnim uvjetima bar 2,5h a treniraš 1h nakon tog obroka (osim ako su u pitanju noge tada je preporuka 2h nakon obroka)! Tako da nema potrebe! Nakon treninga češ zadovoljiti potrebe P+UH!
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • Re: glukoza tijekom treninga?

                    Originally posted by igor
                    Nepotrebno! Imaš obrok prije treninga koji se sastoji od 50g-70UH i cca 30-50gP (kako več tko) što je tjelu potrebno da apsorbira u normalnim uvjetima bar 2,5h a treniraš 1h nakon tog obroka (osim ako su u pitanju noge tada je preporuka 2h nakon obroka)! Tako da nema potrebe! Nakon treninga češ zadovoljiti potrebe P+UH!
                    hvala

                    Comment


                    • Re: glukoza tijekom treninga?

                      Originally posted by ppeejjkkaa
                      Zanima me jeli dobro uzeti glukozu po sredini treninga da popuni malo glikogen?tj nakon jedne misicne skupine kako bi se sprijecila razgradnja misica druge skupine?
                      To moraš probati, nekome to odgovara a nekome ne.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: glukoza tijekom treninga?

                        probaj, to je jedan od pristupa. Ja koristim dwm vec neko vrijeme. Rastegnes sejk na dulje vrijeme te je puno lakse za zeludac, ako ti je to problem..ima jos prednosti ali iskreno mislim da se to jedva primjeti.
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • Re: Jel se može koristiti zajedno: aminokiselin, kreatin i whey?

                          Čuo sam da se od glukoze u prahu moze dobit rak a procitao sam na net-u da med u sebi ima glukoze pa sam mislio uzimat je u prirodnom obliku!?

                          Comment


                          • Re: Jel se može koristiti zajedno: aminokiselin, kreatin i whey?

                            do bolje ti uzimaj sve prirodno,nemoj ni whey pit. .to piju samo srbi.
                            Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                            Comment


                            • Re: Jel se može koristiti zajedno: aminokiselin, kreatin i whey?

                              Originally posted by Jeti2
                              Čuo sam da se od glukoze u prahu moze dobit rak a procitao sam na net-u da med u sebi ima glukoze pa sam mislio uzimat je u prirodnom obliku!?
                              Kakve su to gluposti,da glukoza u prahu izaziva rak,gdje si to pročito da mi je samo znati veče gluposti u zadnje vrijeme nisam čuo.
                              For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                              Comment


                              • Re: Jel se može koristiti zajedno: aminokiselin, kreatin i whey?

                                Glukoza je sastavni dio i mnogih voća pored fruktoze. Isto kao sto je whey dobiven iz mlijeka...Sad sve ovisi o tebi jesi li za ili protiv suplemenata i dali ces ih koristit ili ne.ž
                                Samo se informiraj prije nego lupaš svašta
                                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                                Comment

                                Working...
                                X