Announcement

Collapse
No announcement yet.

staragarda - Training log - 5/3/1 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

    bravo homemade istina ziva...

    trenirat i biti u deficitu...sve i jedino vazno ako ocemo mrsaviti.

    ako zelimo ocuvati sto vise misica ti treninzi moraju biti jaki, i u prehrani treba biti malo vise proteina i masti da hormoni funkcioniraju.

    ako zelimo ocuvati zdravlje tjela izvori hrane moraju biti zdraviji, te dovoljan unos mikronutrijenata..malo vise vlakana, vitamina minerala(voca i povrca uglavnom).

    kad stvari prestanu raditi, lagano povecati deficit ili putem hrane ili putem jaceg ili dodatnog treninga(kardia).
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

      ma najbolje ko ''bijesni pero''...ne jedes nista dvije tri sedmice, i onda u jednom danu 5 kila nutele, snimis se, stavis na yt i super...kak'e zaebancie, kak'i keto, deficiti vamo tamo dza bu

      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

        SG ne bih ja citao temu uopce da ne mislim da mozes napraviti posten posao da hoces...toliko, da znas
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

          Ja sam uvijek bio misljenja da sa defkom pogotovo kad ti je cilj nekih 10-12% bf-a ne treba previse komplicirati. Proteini 2,2g/kg, masti 1g/kg i ostatak napuniti sa uh (naravno treba se pobrinuti i za vlakna, etc.) I onda za pocetak uzeti deficit od -300kcal sa refeedom svaka 2 tjedna i kad vidis da kg ne idu dole tj. da taj deifcit vise ne odrađuje posao skidas jos 150-200kcal... Tako bar ja planiram svoju defku koja pocinje u 2.mjesecu sljedece godine...
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

            Momci, jeger prije svakog treninga i cardia i to je to.

            Comment


            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Momci, jeger prije svakog treninga i cardia i to je to.
              A ako imate problema sa probavom onda popijte sa sojinim mlijekom.

              TRUE STORY

              (but not mine)

              peanut butter YOLO
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                Originally posted by TripleZ View Post
                dijagnoza: podvojena licnost
                potrebna hitna posjeta psihologu



                poslije price o uticajima fitoestrogena na tjelesnu kompoziciju, svih zivih ''bro'' metoda te price da jabuka onemogucava defku - dodjes i osudjujes druge da prekomplikuju stvar ? lol
                Ne osudujem nikoga, nek svatko radi sta god hoce ovo sam samo napisao kao savjet, a svatko ce sam odlucit sta i kako. I nikakvih bro metoda nisi cuo od mene niti nekog kompliciranja nego ono prosto najjednostavnije bez junka, a tu cokolada, hrpa voca i slicno nema sta trazit i pri niskom bf sve je bitno pa tako i nepotrebno drndanje inzulina sa tipa jogurtom i slicno, tko prica drugacije nije probao na sebi i jos uvijek ne kuzi da netko sa 18 - 20 godina je neusporediv sa nekim od 35 - 40 tko ne trenira ni upola intenzivno kao on al nebitno sad. A sto se tice fitoestrogena to je stvar koja provjereno radi i moze pomoc zenama pogotovo, jer trpanje lanenim sjemenkama u vecim kolicinama nije bas preporucljivo kod muske populacije. Al npr zene koje uzimaju pilule protiv trudnoce, masu njih se zdeblja gadno jer si poremete hormone i onda je problem skinut salo i sa reguliranom ishranom i tu takve stvari kao sjemenke lana mogu dobro doc da izbace stetne tvari iz organizma. Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja uvijek i to cu uvijek stajat iza toga al pravilno koncipirana dijeta, uz dovoljno masti, bez hrpe junka i sve skroz jednostavno moze stvari dovest u normalu i svatko moze skinut bf do neke pristojne granice i bez puno kompliciranja i netreba bit nikakav strucnjak i o tome pricam. I ne vidim sta si se ti nasao prozvan komentirat sta sam napisao i pozivat mene na red lol tako da ne ulazim u diskusiju da odma rascistimo

                Comment


                • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                  homemade, mozda znas neki trik kako bi zena mogla dobiti masti na podrucju gluteusa(vise da popuni rupe sa strane)?
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                    Originally posted by staragarda View Post
                    homemade, mozda znas neki trik kako bi zena mogla dobiti masti na podrucju gluteusa(vise da popuni rupe sa strane)?
                    Provokator

                    Široki čučnjevi i straznji iskorak dok joj ne utrne guzica 2 puta tjedno i dovoljno kalorija A i rdl bučicama je majka za zadnju ložu i dupe al vecina ljudi ne izvodi pravilno vježbu pa bolje ne.

                    Comment


                    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                      ma bio sam ozbiljan mislio sam nesto s prehranom ili suplementacijom..nadao sam se da ces reci da jede soju pa da joj se poveca estrogen pa ce joj se tu nakupljat salo, nemam pojma... haha

                      trening je vec sreden =) hvala svejedno
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                        Originally posted by staragarda View Post
                        ma bio sam ozbiljan mislio sam nesto s prehranom ili suplementacijom..nadao sam se da ces reci da jede soju pa da joj se poveca estrogen pa ce joj se tu nakupljat salo, nemam pojma... haha

                        trening je vec sreden =) hvala svejedno
                        Sol, nakupljanje vode i gravitacija je najbolje rjesenje haha Obicno u podrucju gluteusa se dosta vode zadrzava i natjecatelji imaju dosta problema sa tim lol. Makar ne vidim smisao tvog posta da nakupi salo lol, ako joj dupe ne reagira na trening kako zeli nek promjeni vjezbe dok ne dobije oblik koji zeli. Ako cucanj vise pogada leda nek proba cucanj sa bucicom izmedu nogu ili nek bolje prilagodi stav u cucnju. Takoder straznji iskorak, deficit deadlift, rdl bucicama, jednonozni bugarski cucanj. Tih 6 vjezbi joj rasporedi u 2 treninga tjedno 3 vjezbe po treningu i uz suficit i dovoljno odmora mora se vidit pomak A one sprave i slicne vjezbe nek zaobilazi u sirokom luku...

                        Comment


                        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          dijagnoza: podvojena licnost
                          potrebna hitna posjeta psihologu



                          poslije price o uticajima fitoestrogena na tjelesnu kompoziciju, svih zivih ''bro'' metoda te price da jabuka onemogucava defku - dodjes i osudjujes druge da prekomplikuju stvar ? lol
                          Hehehehe..true story A ja još luđa, pa povjerovala..srećom, nije mi dugo trebalo da skužim koliko sam naivna bila..jbg, to ti je tako kad imaš neki problem - povjeruješ u svakakvu glupost da je moguće rješenje..

                          Zna dobro stara garda što mu je činiti, nego nije sredio "glavu" i tu je jedini problem..čak ni na niskom bf-u ove peripetije što ste pisali nisu potrebne, a kamoli već sada..zato, SG, ne slušaj nikoga, nego prvo odluči sam sa sobom želiš li doći do cilja koji si sebi postavio ili ne! ovo sve ostalo su izgovori, i to prilično bezvezni, bar za nekoga tko zna o ovome ovoliko..
                          Last edited by gavranka; 25-06-14, 17:43.
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                            Originally posted by Homemade View Post
                            Ne osudujem nikoga, nek svatko radi sta god hoce ovo sam samo napisao kao savjet, a svatko ce sam odlucit sta i kako. I nikakvih bro metoda nisi cuo od mene niti nekog kompliciranja nego ono prosto najjednostavnije bez junka, a tu cokolada, hrpa voca i slicno nema sta trazit i pri niskom bf sve je bitno pa tako i nepotrebno drndanje inzulina sa tipa jogurtom i slicno, tko prica drugacije nije probao na sebi i jos uvijek ne kuzi da netko sa 18 - 20 godina je neusporediv sa nekim od 35 - 40 tko ne trenira ni upola intenzivno kao on al nebitno sad. A sto se tice fitoestrogena to je stvar koja provjereno radi i moze pomoc zenama pogotovo, jer trpanje lanenim sjemenkama u vecim kolicinama nije bas preporucljivo kod muske populacije. Al npr zene koje uzimaju pilule protiv trudnoce, masu njih se zdeblja gadno jer si poremete hormone i onda je problem skinut salo i sa reguliranom ishranom i tu takve stvari kao sjemenke lana mogu dobro doc da izbace stetne tvari iz organizma. Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja uvijek i to cu uvijek stajat iza toga al pravilno koncipirana dijeta, uz dovoljno masti, bez hrpe junka i sve skroz jednostavno moze stvari dovest u normalu i svatko moze skinut bf do neke pristojne granice i bez puno kompliciranja i netreba bit nikakav strucnjak i o tome pricam. I ne vidim sta si se ti nasao prozvan komentirat sta sam napisao i pozivat mene na red lol tako da ne ulazim u diskusiju da odma rascistimo


                            Dragi homemade rugaš se Carlu, a pričaš veće gluposti od njega...

                            "Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja" ?????????????????????????

                            Ljudi u logoru su bili pod velikim stresom i hormoni su im se sigurno poremetili pa se nijedan od njih nije "zdebljao".

                            Jedini uzrok debljanja je što ljudi jedu smeće i ne kreću se.

                            Comment


                            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                              Originally posted by jozo13 View Post
                              Dragi homemade rugaš se Carlu, a pričaš veće gluposti od njega...

                              "Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja" ?????????????????????????

                              Ljudi u logoru su bili pod velikim stresom i hormoni su im se sigurno poremetili pa se nijedan od njih nije "zdebljao".

                              Jedini uzrok debljanja je što ljudi jedu smeće i ne kreću se.
                              Majko moja kakvih *****a tu ima pa to je za ne vjerovat da idu pricat o ljudima u logoru koji ne dobivaju hranu....

                              Comment


                              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                                Originally posted by jozo13 View Post
                                Dragi homemade rugaš se Carlu, a pričaš veće gluposti od njega...

                                "Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja" ?????????????????????????

                                Ljudi u logoru su bili pod velikim stresom i hormoni su im se sigurno poremetili pa se nijedan od njih nije "zdebljao".

                                Jedini uzrok debljanja je što ljudi jedu smeće i ne kreću se.
                                Nije baš tako Jozo...

                                Ljudi se prejedaju, na nervnoj bazi, kao posledica stresa...

                                Sto puta si video slike debelih amerikanki, koje se zbog ljubavnih jada prejedaju sladoledima i ostalim džankom...

                                Dalje, zanemaruješ uticaj stresa na kortizol i na rad raznih hormonalnih žlezdi...
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X