Announcement

Collapse
No announcement yet.

staragarda - Training log - 5/3/1 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

    Originally posted by jozo13 View Post
    Dragi homemade rugaš se Carlu, a pričaš veće gluposti od njega...

    "Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja" ?????????????????????????

    Ljudi u logoru su bili pod velikim stresom i hormoni su im se sigurno poremetili pa se nijedan od njih nije "zdebljao".

    Jedini uzrok debljanja je što ljudi jedu smeće i ne kreću se.
    Nek ti se poremete hormoni stitnjace (nedaj boze nikome) pa ces vidjeti kako ce ti pomoc deficit sa prehranom...

    peanut butter YOLO
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

      Samo sam htio reci da sa dobrom prehranom se nemres zdebljat bez obzira na stres... a ti izvadi iz konteksta sto god hoces.

      ps. jednom si napisao da trening u superserijama (zgibovi+dipsevi) je katabolican jos jedna u nizu gluposti...

      ajde mi pls objasni kak to moze bit katabolicno?

      Comment


      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

        Originally posted by gavranka View Post
        Hehehehe..true story A ja još luđa, pa povjerovala..srećom, nije mi dugo trebalo da skužim koliko sam naivna bila..jbg, to ti je tako kad imaš neki problem - povjeruješ u svakakvu glupost da je moguće rješenje..

        Zna dobro stara garda što mu je činiti, nego nije sredio "glavu" i tu je jedini problem..čak ni na niskom bf-u ove peripetije što ste pisali nisu potrebne, a kamoli već sada..zato, SG, ne slušaj nikoga, nego prvo odluči sam sa sobom želiš li doći do cilja koji si sebi postavio ili ne! ovo sve ostalo su izgovori, i to prilično bezvezni, bar za nekoga tko zna o ovome ovoliko..
        Ovak ti ljudi vrate kad im odgovoris na 20 postova u temi cikliranje, pokusavas pomoc i objasnit kako skinut bf jer su izgubljeni totalno i traze pomoc al eto odjednom znaju sve i postali su strucnjaci i pljuju po drugima, svaka cast Saljem pusu i odo ja odavde vidim da se gamad nakotila...

        Comment


        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

          Originally posted by Dinč View Post
          Nek ti se poremete hormoni stitnjace (nedaj boze nikome) pa ces vidjeti kako ce ti pomoc deficit sa prehranom...

          peanut butter YOLO
          Verovatno znaš i sam, da je gavni steroid za definiciju T3, koji se može naći u apotekama kao lek za tiroidnu (štitnu) žlezdu.
          Last edited by Dača; 25-06-14, 18:05.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

            Originally posted by Dinč View Post
            Nek ti se poremete hormoni stitnjace (nedaj boze nikome) pa ces vidjeti kako ce ti pomoc deficit sa prehranom...

            peanut butter YOLO
            Možda sam pogriješio ali ne razumijem kako se moze dobivat na tezini ako slabo jedeš.

            Comment


            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

              Originally posted by staragarda View Post
              homemade, mozda znas neki trik kako bi zena mogla dobiti masti na podrucju gluteusa(vise da popuni rupe sa strane)?
              rupe sa strane, naaajgora boljka zato gluteus izgleda super iz profila, a odzada nidje veze. nek radi razvlacenja sa sajlom, noga u stranu i sumo stance goblet squat ali da su stopala okrenuta pod 180stepeni, kao carli caplin
              primjer- michelle lewin, iz profila bomb, kad se okrene vide se te ''rupe''
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                Originally posted by jozo13 View Post
                Samo sam htio reci da sa dobrom prehranom se nemres zdebljat bez obzira na stres... a ti izvadi iz konteksta sto god hoces.

                ps. jednom si napisao da trening u superserijama (zgibovi+dipsevi) je katabolican jos jedna u nizu gluposti...

                ajde mi pls objasni kak to moze bit katabolicno?
                Ma pricam bezveze ne obaziri se pusa i tebi

                Comment


                • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                  Originally posted by jozo13 View Post
                  Dragi homemade rugaš se Carlu, a pričaš veće gluposti od njega...

                  "Stres i los hormonalni status mogu dovest do debljanja" ?????????????????????????

                  Ljudi u logoru su bili pod velikim stresom i hormoni su im se sigurno poremetili pa se nijedan od njih nije "zdebljao".

                  Jedini uzrok debljanja je što ljudi jedu smeće i ne kreću se.
                  Jozo objasio
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                    Originally posted by Homemade View Post
                    Ma pricam bezveze ne obaziri se pusa i tebi

                    Pa pričaš...

                    evo pošto sam dobar pogledaj par videa od mog burazera možda nešto naučiš..

                    https://www.youtube.com/watch?v=-vwqTgHdLFM

                    https://www.youtube.com/watch?v=k0Xx4SDIgPg

                    Ajde objasni mu da mu je trening kataboličan i da će sve mišiće izgubiti...

                    Staragarda oprosti na offtopicu ali mi ovaj ide na živce...

                    Comment


                    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Jozo objasio
                      Kažem možda sam pogriješio u vezi hormona, ali i dalje ovaj priča gluposti....

                      Baš mi je drago da sam ti objasnio možda nešto i naučiš

                      Comment


                      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                        Originally posted by jozo13 View Post
                        Kažem možda sam pogriješio u vezi hormona, ali i dalje ovaj priča gluposti....

                        Baš mi je drago da sam ti objasnio možda nešto i naučiš
                        Ajmo jozo malo argumentacije.. Zasto mislis da trening nije katabolican i da stres ne utjece na kilazu?
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                          ma nije off...

                          ugl ima nesto s tim hormonima.. vjerujem pošto sam bio jaaako izložen stresu u periodu od 6 mj kada nisam trenirao i napakovao 15 kg vode/sala da je vecina toga isla bas u podrucje bokova i donjih leda..bas zbog stresa..naravno genetika igra veliku ulogu...ali...ali..
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                            Originally posted by staragarda View Post
                            ma nije off...

                            ugl ima nesto s tim hormonima.. vjerujem pošto sam bio jaaako izložen stresu u periodu od 6 mj kada nisam trenirao i napakovao 15 kg vode/sala da je vecina toga isla bas u podrucje bokova i donjih leda..bas zbog stresa..naravno genetika igra veliku ulogu...ali...ali..
                            Cekaj da upise neki zahtjevniji fax pa ce promijeniti misljenje o utjecaju stresa na kilazu
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                              evo tu negdje sam imao cca 100kg i izvan svakog treninga i zivota...svih tih 10 kg je otislo oko struka.. moze se nac cak i pokoja zilica na podlaktici
                              zaforuuuuuuuuum.jpg
                              uci se u nocnim satima..
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                                Ma sve je to slucajno, kakav stres, kakvi hormoni, kakav cns. Zgibovi i dipsevi u supeserije bez pauze za gornji dio tijela ili oderes deadlift do otkaza i onda odma trcis do kaveza za cucnjeve za donji dio tijela i radis dalje bez problema i pauze. Takvih 4-5 serija je samo prva vjezba u treningu i sutra opet ili jos bolje popodne isti dan opet radis slican trening i to ponavljanja iz tjedna u tjedan i tijelo ce super reagirat... I naravno da napomenem ako si pocetnik i bez ikakve suplementacije prije i poslije treninga onda je ovakav trening idealan za takve jer je rast misica i optimalno stanje cns-a je zagarantirano I naravno ne zaboravite se natrpat hrpom smeca i ne spavat puno i po mogucnosti bit u sto vise stresnih situacija u danu jer onda ce rezultati biti jos i bolji!!!

                                Comment

                                Working...
                                X