Announcement

Collapse
No announcement yet.

staragarda - Training log - 5/3/1 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

    Originally posted by Homemade View Post
    Ma sve je to slucajno, kakav stres, kakvi hormoni, kakav cns. Zgibovi i dipsevi u supeserije bez pauze za gornji dio tijela ili oderes deadlift do otkaza i onda odma trcis do kaveza za cucnjeve za donji dio tijela i radis dalje bez problema i pauze. Takvih 4-5 serija je samo prva vjezba u treningu i sutra opet ili jos bolje popodne isti dan opet radis slican trening i to ponavljanja iz tjedna u tjedan i tijelo ce super reagirat... I naravno da napomenem ako si pocetnik i bez ikakve suplementacije prije i poslije treninga onda je ovakav trening idealan za takve jer je rast misica i optimalno stanje cns-a je zagarantirano I naravno ne zaboravite se natrpat hrpom smeca i ne spavat puno i po mogucnosti bit u sto vise stresnih situacija u danu jer onda ce rezultati biti jos i bolji!!!


    Stavio sam ti video, nadam se da si ga pogledao u jednom od njih je super set dips+60kg, bw siroki zgibovi i push press i tako trenira 4 puta tjedno

    i ne nije genetičar i ne koristi bcca, glutamin itd nego jednostavno trenira ko zivotinja i jede pravilno.

    ako nikad nisi probao takav oblik treninga nemoj ni pričat da je trening dips+zgibovi u superseriji katabolican

    tijelo se na sve navikne pa se njegovo naviknulo i ja trenutno tezim takvom treningu

    10459147_1487376414812368_8109774453627215234_n.jpg

    jednostavno savrsena leđa

    4 puta tjedno ih pogodi sto zgibovima, sto mrtvim, sto veslanjem i zato nemoj da lazes ovaj napaceni narod hahaha

    kladim se da bi i ti imao bolje rezultate da malo promijenis način razmišljanja, a ne radiš sve ko knjizi.


    ps. u zadnjih mjesec dana sam pod stresom sto se faksa tiče i zamisli nisam ni kg dobio.

    Comment


    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

      Originally posted by neuk View Post
      Ajmo jozo malo argumentacije.. Zasto mislis da trening nije katabolican i da stres ne utjece na kilazu?
      samo pogledaj 2 videa koje sam postavio

      ako njemu nije kataboličan trening sa 3 osnovne vjezbe u superseriji ne vidim razlog zasto bi nekom drugom bio.

      i da nije genetičar.. da odmah račistimo

      Comment


      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

        ........jjjjj
        Last edited by Draven; 25-06-14, 19:21.
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

          Originally posted by Draven View Post
          Sto se tice katabolizma ne zelim se mjesat ali stresa i hormona stitnjace moram , ja sam u toku pocetka treniranja kada sam bio na vrhuncu sa 122 kg, obilazio doktore upravo radi poremecenog rada stitne zljezde uzrokovano stresom. U tom periodu stresa najvise kg je doslo. Kada sam poceo trenirat u roku 4 mj nalaz je bio odlican sve se vratilo u normalu i kg krenule dole . Iako u nepovrat je otislo ostecenje stitnjace i natecena je od velikog streasa povratka nema, savjet doktora da bi mi se lako po prestanku treniranja moglo vratiti stanje poremecenog rada i debljanje. Dokotor vec pripremio hormone koje sam trebao pit , ali evo nalaz vadim svakih 8 mj i sve ok. Poremecen mi je bio hormon zaduzen za pravilno funkcioniranje stitne zljezde . Tako da ja sam zivuci primjer onog sto homemade prica imam i nalaze sa datumima ako te treba razuvjerit

          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

          Comment


          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

            .............. greska bem ti mob

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

              Pozdravi ga al ima pametnijih od mene i tebe i tog tvog puno koji znaju sta pricaju i sve sto pricam je iz iskustva. Jednom mjesecno ubacit takve superserije je uredu al to radit konstantno je katastrofa bar za mene bila, a i svaki trener koji nesto vrijedi na ovim prostorima ce ti to potvrdit da takve supeserije sa slozim vjezbama su los put. Recimo pitaj Adu na pm il na fejsu sta misli o german volume treningu ili takvim superserijama na duze staze za pocetnike, ljude bez suplementacije pa cak i za napredne vjezbace jer nema smisla tebi ista objasnjavat. Drugo su superserije izolacije, a drugo su slozene vjezbe i nigdje nisam spominjao frekvenciju treninga i opce neznam zas opce citam tvoje postove lol...

              Comment


              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                Originally posted by Homemade View Post
                Pozdravi ga al ima pametnijih od mene i tebe i tog tvog puno koji znaju sta pricaju i sve sto pricam je iz iskustva. Jednom mjesecno ubacit takve superserije je uredu al to radit konstantno je katastrofa bar za mene bila, a i svaki trener koji nesto vrijedi na ovim prostorima ce ti to potvrdit da takve supeserije sa slozim vjezbama su los put. Recimo pitaj Adu na pm il na fejsu sta misli o german volume treningu ili takvim superserijama na duze staze za pocetnike, ljude bez suplementacije pa cak i za napredne vjezbace jer nema smisla tebi ista objasnjavat. Drugo su superserije izolacije, a drugo su slozene vjezbe i nigdje nisam spominjao frekvenciju treninga i opce neznam zas opce citam tvoje postove lol...


                ma sve 5 al nemoj pricat nesto sto nisi probao..

                lp

                Comment


                • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                  Ne zamaraj se draven, pusti djecu da se igraju, a ja sam najveca budala jer sa takvima ulazim u diskusiju, pokusavam pomoc i odgovorit ljudima pa te nakraju poseru jos jer odgovor nije ono sto su zeljeli cut bilo to tocno il krivo... I jozo procitaj post ponovo pa ces vidit dal sam probao il ne.... I lp i tebi i bez brige vise ne ulazim u diskusiju sa tobom jer vidim da bacam rijeci u vjetar....

                  Comment


                  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                    a jesmo ga zaspamali i zakomplicirali. SG jednostavno treba prestati junkat, eventualno ubaciti light cardio ujutro da pojaca potrosnju kalorija i to je to. SG ima znanje samo ga treba sprovesti u djelo. Mislim da smo u istim problemima jel i meni junk postao prakticki stres, tako da mi keto sada super odgovara jel jednostavno znas da ne smijes. SG ne daj se, ja te u potpunosti razumijem. Ono sjedis kuci pratis prehranu, treninge i sta sve ne, dode zena i donese kolace....majke mi ubio bi je

                    Comment


                    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                      Originally posted by jozo13 View Post
                      samo pogledaj 2 videa koje sam postavio

                      ako njemu nije kataboličan trening sa 3 osnovne vjezbe u superseriji ne vidim razlog zasto bi nekom drugom bio.

                      i da nije genetičar.. da odmah račistimo

                      Vidio sam i jace crossfitere.
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                        Originally posted by neuk View Post
                        Vidio sam i jace crossfitere.
                        nije crossfiter

                        Comment


                        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                          Originally posted by Bronko View Post
                          a jesmo ga zaspamali i zakomplicirali. SG jednostavno treba prestati junkat, eventualno ubaciti light cardio ujutro da pojaca potrosnju kalorija i to je to. SG ima znanje samo ga treba sprovesti u djelo. Mislim da smo u istim problemima jel i meni junk postao prakticki stres, tako da mi keto sada super odgovara jel jednostavno znas da ne smijes. SG ne daj se, ja te u potpunosti razumijem. Ono sjedis kuci pratis prehranu, treninge i sta sve ne, dode zena i donese kolace....majke mi ubio bi je
                          hvala na potpori tebi i ostalima

                          nije zena, al je cura..od 52 kg koja trenira skoro svaki dan i jede junk cijeli zivot, naravno njoj milka traje tri dana...napolitanke od 800g joj traju tjedan dana...itd itd ja samo slinim i kukam po kuci
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                            26.6.2014.
                            C 5,W 2, DAY 2- Deadlift 130x6 (3+) prava borba...jbte..IF

                            Lat masina x3
                            Veslanje na masini x2
                            biceps bucicom drop setovi x1
                            biceps bucicom na skot klupi x2
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                              zasto tako mali volumen?

                              Comment


                              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                                jer se gym zatvara u 13.. ehhh

                                inace Veslanje na masini x2 prvo ide set sa 12 ponavljanja negdje, pa onda manja kilaza sa kontrakcijom sporo radim jos jedno 10 i onda jos 10 put trzaj vise...i tako dvije serije
                                biceps bucicom drop setovi x1 ovo ide bucice 25 kg x 5 ponavljanja svakom rukom naizmjenicno, pa 20 kg, 15kg, 12kg, 5kg- sa rukama gore zgrcenim
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X