Announcement

Collapse
No announcement yet.

staragarda - Training log - 5/3/1 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

    da...ovo ce zadnje otici...sve to sto se nakupilo ogromnim suficitom iz pure junka + velikim kolicinama stresa...

    kazem ti..za 2 tjedna stajem s ketom..onda cu vidjeti sto cu..

    nazalost malo kvalitetnih masti jedem da.. bude maslinovo tu i tamo...ostala mast je iz kobasica, salami, mesa, sireva

    kad dodem do nekih 15% onda malo t3, clen...test da ne izkataboliziram :P hahah joke..
    Last edited by staragarda; 19-06-14, 14:03.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

      20.6.2014.
      C 5,W1, DAY 3- OHP 50kg (5+) x10

      Accessory Work:
      Paused Incline Bench Press(1-3 sec) 40kg x 4 rep, 63x 4, 72x4,3, 63x12(tng)
      seated DB shoulder press 25 kgx8 x2 15x6
      side raise x3
      rear delt raise x3
      face pulls x3
      shrugs x3

      ovaj OHP grr leda(donja/sredina) me bole od njega...stisnem glut stisnem trbusne,dizem bradu da se nebi krivio u ledima ako idem za iza glavom i opet...
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

        21.6.2014.
        C 5,W1, DAY4- Squat 115x7 (5+) pauze izmedu svakog repa 5-10 sec otp., bez spotera, radne serije prije jedva odradio-preteske mi bile.

        Accessory Work:
        deficit sumo DL 54kg x 20 80 kg x10
        Leg ext x3

        nakon cucnja nisam funkcionirao vise..jedva sam na nogama stajao..
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

          Toto samo rokaj, ja sam do 1.7 van pogona,sve me strah šta će bit kad krenem nakon ovolike pauze pošto sam zadnji trening odradio kad smo ono bili snimali, ali nema veze.

          Comment


          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

            bit ce super.. polako i strpljivo
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

              25.6.2014.
              C5, W2, DAY1- Bench press 90x 3 (3+) KA TA STRO FA
              Accessory Work:
              paused CGBP(2sec) 60 kg x8 80kgx3 x2 60kgx8
              Dips bw x8 x3
              Cable crossover x3
              Tricep Pushdowns (3 sets).
              Triceps bucicom x3
              Kick back x2

              uzasan bench...a BW nije pao od npr proslog treninga ...uzas, frustracija. mislim da je razlog tome lose odraden assesori za BP i nenaspavanost i bezvoljnost..

              nakon treninga sam pojeo 2 pizza cuta, pileci burger, sladoled, milku(alpine milk cream- boze sveti), 2 kroasana.

              sutra cu se isto "puniti" UH ...
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                jel ti proslo kroz glavu promjeniti pristup prehrani s obzirom da si negdje izmedju velikih restrikcija u izboru hrane pored kojih ipak nista nadnaravno ne gubis na tezini i loseg uticaja svega toga na treningu usljed cega opet cheat-ash u prehrani sto te vraca na prvu tacku ?
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                  Tvrdoglav kad su u pitanju prehrambene navike Pocetak je bio lagan, vise manje trebao ti je samo deficit, a sada si dostigao tocku gdje nema dalje ovim nacinom

                  Originally posted by staragarda View Post
                  a BW nije pao od npr proslog treninga ...uzas, frustracija. mislim da je razlog tome lose odraden assesori za BP i nenaspavanost i bezvoljnost..
                  nop sam si napisao razlog ispod
                  Originally posted by staragarda View Post
                  nakon treninga sam pojeo 2 pizza cuta, pileci burger, sladoled, milku(alpine milk cream- boze sveti), 2 kroasana.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                    Što reci koju poruku poslati, inace ja se osjecam ok na keto pad snage nisam osjetio dosao sam do cycla koji sam radio na masi u zadnjem tjednu imam po 1-2 ponavljanja manje.

                    Iskreno mislim da triplez govori ok, ja bih promjenio svoje misljenje da je keto za skidanje najvise 10 kg.
                    Sada bih rekao da je to za zadnjih 6 kg kada ostanes bez mogucnosti rezanja kalorija na low carb.
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                      Originally posted by Draven View Post
                      ja bih promjenio svoje misljenje da je keto za skidanje najvise 10 kg.
                      Sada bih rekao da je to za zadnjih 6 kg kada ostanes bez mogucnosti rezanja kalorija na low carb.
                      Tocno.

                      Nema potrebe ici na keto pri velikom BF-u kad ima puno boljih opcija, a keto ostaviti za kraj. Vecina se odlucuje za keto samo kako bi nesto isprobali nesto novo.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                        Ja sam mislio da cu se sa ketom srezat kao nikad jer kao broj 1. Prvi put sam isprobao taj princip , 2. Cuo sam i citao samo hvale o tome.

                        Guess what, nisam se srezao tako kao sto sam ocekivao (nesto jesam ali ponavljam, nije dovoljno) i em sam uz to nesto vise vodeniji ali i puniji za razliku od low carb low fat dijete...

                        Probaj ic na klasicni low carb low fat pa mozda budes imao bolje rezultate sto se tice fizickog izgleda ali vjerujem da ces biti nesto vise slabiji nego na ketu... Uglavnom, mixaj malo! Tijelo ti se naviklo i dosao si do "plateau" sto znaci da nesto moras promjeniti...

                        peanut butter YOLO
                        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                        http://instagram.com/dinc_94
                        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                        myprotein code: MP24017174

                        Comment


                        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                          koliko odradujes setnje i low cardio ?

                          Comment


                          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                            Gore sam zaboravio napisati da je bp trebao biti 95 kg 3+ a ja zabunom stavio 90 i to samo tri ih napravim..ubilo me hah.. ono sto je sigurno je to da cu TM ove spustit..koliko i na cemu neznam jos...
                            Jos jedan tjedan keto ide pa cu onda vidjeti sta dalje(stara napravila keto kruh i skroz zajebancija dok je dosao do mene u drugi grad-nemam srca bacit ga...)..
                            Dalje preporucate low card low fat ili cikliranje uh neko?
                            Kardio niti jedan jos nije napravljen tako da i tu imam prostora za ubacivati...
                            To sto sam odmah isao na keto uopce vise ne treba raspravljati.....jos uvijek bi imao 105 kg i apetit ko slon...pola dana jeo piletinu i salatu...na kraju dana probao ufitat 200 kcal napolitanki pa pojeo 5k kcal...
                            Keto je mozda dobra jer stidne zeludac posteno..pa nije ni losa za pocetak dijete...deficit je deficit...
                            Last edited by staragarda; 25-06-14, 11:33.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                              Originally posted by Dinč View Post
                              Ja sam mislio da cu se sa ketom srezat kao nikad jer kao broj 1. Prvi put sam isprobao taj princip , 2. Cuo sam i citao samo hvale o tome.

                              Guess what, nisam se srezao tako kao sto sam ocekivao


                              if it sounds too good to be true, it isn't

                              imate temu od milion stranica sa epitetima ''najbolja'' ''super-efikasna'' uz komentare tipa ''nabij misice dok rezes salo'' dijeta, a na kraju jedini koji su se srezali s ketom srezali bi se bez keta - jer tako to obicno biva

                              prva i najbitnija stvar, nema univerzalno najboljeg pristupa za svakog(ni u prehrani, ni u treningu) - skoro uvijek to bude neko mixanje i ''zlatna sredina'' - a ko kaze da zna za univerzalno najbolji pristup koji ti onako napise na papir/forumu da ga pratis od A do Ž, ili je glup ili laze
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                                opleli ste po ketu, uz ''ima boljih nacina''- to je subjektivno, zasto bi klasicni deficit bio bolji od keto (osim ako necemo u diskusiju potkrijepljenu istrazivanjima, znaci crno na belo, low carb > keto, keto stetan po jetru etc)
                                ja se recimo mnogoooo -neuporedivo- bolje osjecam na keto nego na low carb, na low carbu i uopste na poverty macrosima sam gladna i krce mi crijeva (srs, najveci problem) i letargicna sam; pretpostavljam da i SG tako, nekom jednostavno bolje odgovara ''e sad nema vise ni kockice cokolade'' jer znaju da ne smiju, izaci ce iz ketoze, nego ''ajd ufitacu ova dva reda''
                                nije ni bitno, nego eto, sve zavisi kome sta vise odgovara, ali hocu da kazem da imho endomorfima vise odgovara keto, onima koji imaju veci slauf, znaci luci se vise inzulina, keto ga smiruje
                                ako je SG dosao do platoa, po meni sljedeci logican korak bi bio ubacivanje dodatnog LISS kardia, i to pogotovo sto mislim da tipu kao on odgovara veci volumen, VOLUME TO THE MAX samo nesto da radi, setnje, kardio, bilo sta samo da se sto vise krece

                                -moja 2 centa -
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X