Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Hvala na savjetima, vidim da dosta ljudi radu leda/triceps i prsa/biceps, mozda i probam takav nacin u buducnosti, za sada mi ovaj plan savrseno pase,dosta sam ojacao biceps trenirajuci ga 2 puta tjedno. Itekako mi je veoma vazna umno misicna veza da sto bolje pogodim misic koji radim, inace uvijek ostavim ego van teretane i odaberem tezinu koju pravilnom formom mogu izvesti 8-10 ponavljanja....Treniran po principu postupnog povecanja tezina, prelazim na vecu tezinu tek onda kad izvedem 3 serije po 10 pravilnih ponavljanja odredene vjezbe...s ovakvim nacinom treniranja sam siguran da gradim misicnu masu

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ok, samo razmisli dal si napredovao unatoc tome sto radis bic. 2 puta tjedno, a zapravo sprjecio njegov max. napredak vjezbajuci ga samo jednom, ne mozes samo na osnovu napredka određene skupine unatoc tome sto ju radis vise puta tjedno reci da je to bas prava formula za tvoj max. napredak te skupine, treba pun k vremena da istrazis neke stvari, ali ajd dok ide dobrim tempom nemas razloga ne radit tako
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Pa mogu reci da napredujem u svim dijelovima tijela...npr. bench sa bucicama, prosli tjedan san ga radia sa 2 x 25kg s lakocom 3 serije po 10 ponavljanja i evo danas san proba sa 27.5 kg,napravia san 2 serije po 10 a 3. jedva 8 tako da ako sljedeci tjedan uspijen 3 serije po 10 pon. picim dalje

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          @hard: zanima me ovo za biceps sto si rekao momku. sta stvarno mislis da ce mu bolje napredovat od 1x tjedno ? pitam jer si dosta iskusniji od mene i od vecine al npr meni je rame bilo slabija strana, zajedno s rukama (ruke male, a rame narrow-usko jel) i odkad sam rastavio rame na prednje /srednje i zadnje i ruke ubacio zasebno puno bolje napredujem, barem tako mislim, iako ruke dosta rade sa prsima, ledima pa se moze gledat kao da ih 2 puta radim.
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Aquila_hr View Post
            Težina s kojom se vraški pomučim (bez spottera) u prvoj seriji-ne vidin baš da je SAM mogu dizat u zadnjoj seriji, kad je mišić već izmučen
            Zato radi na ponavljanja i olakšaj si život - 3*10, npr., ali napravi svih 10 ponavljanja u svakoj seriji. Sljedeći put kada radiš tu vježbu, ako je kompleksna dodaj 5 kg, a ako je izolacijska dodaj 1 kg i opet drži kilažu dok ne uspiješ 3*10. Na taj način možaš probijati granicu bez opasnosti od ozljede, jer gotovo svaki put ćeš imati snage za barem jedno ponavljanje više.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Archiv3r View Post
              @hard: zanima me ovo za biceps sto si rekao momku. sta stvarno mislis da ce mu bolje napredovat od 1x tjedno ? pitam jer si dosta iskusniji od mene i od vecine al npr meni je rame bilo slabija strana, zajedno s rukama (ruke male, a rame narrow-usko jel) i odkad sam rastavio rame na prednje /srednje i zadnje i ruke ubacio zasebno puno bolje napredujem, barem tako mislim, iako ruke dosta rade sa prsima, ledima pa se moze gledat kao da ih 2 puta radim.
              Nisam baš skužio, kakav ti je bio trening ruku i ramena PRIJE, a kakav je SADA.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Najveća istina ikada:

                23350977.jpg

                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  @Patrick hahahah

                  @Aquila, gle ovak, jednostavno je, ti kazes ruke si zasebno ubacio, to ti je isto kao da odradis jedan dan prsa-bic., a drugi dan u tjednu leđa-tric., sam sto ti u ovom slucaju odradis prsa i leđa zasebno, moguce s ramenima i onda jos jednom ruke pa racunaj hehe...ramena to sto si odvojio ti je puno bolje ubaciti 2 puta tjedno, recimo zadnju glavu s prsima, a srednju s leđima ili obrnuta kombinacija, kak ti pase i onda na kraju tjedna odraditi obje s rukama s tim da kad radis ramena, srednje ili zadnje s prsima ili leđima, ne radis vise od 2-3 serije za svaku glavu, ako hvala bogu znas pogoditi misic i radeci do otkaza, manje kilaze s velikim brojem ponavljanja koja su se pokazale dokazano puno boljom opcijom od manje ponavljanja za ramena, nikakvi rameni potisci ti nece donijeti velika ramena osim prevelike prednje glave i samim time asimetrije ramena, a da ne govorimo o riziku ozljede i cestim bolovima u zgl. jer kad vidim kako ljudi rade te potiske tu i tamo kad odem u teretanu nije mi drago nikad vidjeti ljude koji su egoisti i ne postuju svoje tijelo tim silovanjem utega, nego samo pumpaju mozak, al nek su oni zivi i zdravi jel...i da, kad radis obje glave ramena s rukama, također u sto manje serija to sve odradi, ali veliki rep range kao sto sam spomenuo uz puuuno koncentracije i mm veze, pa javi kako djeluje
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by PatrickStar View Post
                    Najveća istina ikada:

                    [ATTACH=CONFIG]13683[/ATTACH]

                    Jbt, dosad nisan vidija programa koji nema prsa uklopljena u prvi dan
                    To je taj naš muski ego, al slika je vrh ahhahahahahha

                    @hardstyle91, fula si autora, Archiv3r je pita, ne ja
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by PatrickStar View Post
                      Najveća istina ikada:

                      [ATTACH=CONFIG]13683[/ATTACH]

                      kontam da sam jedini na svijetu koji pon radi leđa-tric ^^
                      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Meni dan kao dan ne znaci nista... PON mi ide ono sto je red da se radi

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          @partickstar: pa prije sam radio vecinom prsa-tric, leda-bic ili obrnuto. sada imam zasebni dan za ruke. a ramena sam radio jedan dan kompletno rame, velika greska je sto sam izbjegavao odrucenja bucicama, vec sam samo radio vj. odrucenje i military. al dosta dugo sam radio pl. nacin treninga.

                          @hard: da tako slicno mi sad i izgleda trening ramena, znaci sa ledima ubacim zadnju glavu, odradim 1 ili 2 vjezbe (cca 5 serija), visoki rep range. cesto radim facepull koji je vise za trapez/skapulatorne misice tako da tu zagrijem zadnje rame i onda kasnije neku vj. koja je iskljucivo samo za zadnje rame. slicna stvar je sa prsima kada radim srednje.

                          kad imam zasebni dan ramena mozda previse vjezbi radim(prosli put sam radio sat ipo, al to je bilo samo tada). nevjerujem da ce mi se backfire-at jer nikad neradim kada sam pod upalom, a i kad mi ostane upala eventualno zadnjeg ramena onda ga izostavim iz treninga leđa. btw. prednje ne radim osim kad radim military
                          listove radim 1-2 x tjedno isto zavisi koliko mi upala traje, listovi su ocaj.

                          sorry za dugi post.
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Dali je bolje u jednom treningu naprimjer za prsa triceps i trbuh, treba li prvo odraditi trbuh pa tricpes/trbuh ili je bolje kombinjrat jedna vjezba za prsa pa jedna za triceps, razlozi

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Trbuh ide na kraju uvijek , ako se vec odabrao takav raspored , radi prvo prsa pa triceps , i onda kao sto rekoh trbuh ..

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                U zadnje vrijeme radim prsa-trbuh-biceps i leđa-trbuh-triceps, nekako u tim kombinacijama imam više snage za napraviti biceps, odnosno triceps, nego kada sam radio prsa-biceps-trbuh i leđa-triceps-trbuh, pa preporučam da se proba...

                                Napomena - trbuh radim izolirajuće, bez opterečenja, 3 serije.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X