Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by PatrickStar
    Kaj se tiče dipsa, pročitao sam negdje, mislim da je VJov tekst, da je dobro "doskočit" na ručke sa više pozicije, a ne "naskočit" sa niže, jer tako izbjegnemo pretjeranu aktivaciju prednjeg ramena. A kaj se tiče tricepsa - da se ne bi trebalo dizati više od pravog kuta između podlaktice i nadlaktice.
    Ovo zadnje nisam do kraja skužio
    Hoćeš reći da iz minusa ne trebamo preći 0, ili iz plusa ne trebamo ići niže od 0 Ako me kužiš.
    Ja se recimo spuštam maksimalno do negativo dokle god ide...i dižem se skroz gore...pokret mi je dosta velik tj. dugačak
    Spustat se treba koliko god ide - ali ne na silu.Dakle,kada se opustis,tako da je misic u skroz istegnutoj poziciji,to bi trebala biti donja tocka.
    Sto se gornje tocke tice,ona ce ovisiti o tebi,tj. o tome koliko nisko ti je pocetna tocka.
    Netko se nece moci spustiti znacajno ispod paralele,pa bi dizanje samo do paralele cinilo vrlo mali ROM.Ali to ovisi i o sirini hvata,duzini ruku i sl. Svatko bi trebao za sebe utvrditi sto mu najvise odgovara.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ja sam dosta visok i imam duge ekstremitete...
      Kad se spuštam....najniža točka mi je ta u kojoj su deltoidi paralelni sa šipkom....Najviša točka - ruke stoje vertikalno.
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Kako sam ja shvatio - dižes se iz najniže pozicije do one točke do koje ti podlaktica i nadlaktica zatvaraju 90 stupnjeva. Nakon te točke triceps se uključuje u igru u većem dijelu. Prsa su aktivirana tokom cijelog pokreta, samo se nakon te "točke" triceps ubacuje u igru.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by PatrickStar
          Kako sam ja shvatio - dižes se iz najniže pozicije do one točke do koje ti podlaktica i nadlaktica zatvaraju 90 stupnjeva. Nakon te točke triceps se uključuje u igru u većem dijelu. Prsa su aktivirana tokom cijelog pokreta, samo se nakon te "točke" triceps ubacuje u igru.
          tako je, ja se samo fokusiram na to da ne zakljucavam laktove kako bi konstantno bio pod teretom
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            12 serija čučnjeva, 3 mrtvog na ispružene noge - ima da mi dupe naraste k'o Soneru!
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by PatrickStar
              12 serija čučnjeva, 3 mrtvog na ispružene noge - ima da mi dupe naraste k'o Soneru!
              Nije se s tim za zezati

              Ja sam jučer poderao potkoljenice na mrtvom
              Chill bro

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Soner
                Ja sam jučer poderao potkoljenice na mrtvom
                standardna stvar najviše obožavam kad si zaderem onak malo iznad koljena il se jednostavno opizdim dok vučem i natekne, užas
                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                Overload Strength team

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Dehydronator
                  Originally posted by Soner
                  Ja sam jučer poderao potkoljenice na mrtvom
                  standardna stvar najviše obožavam kad si zaderem onak malo iznad koljena il se jednostavno opizdim dok vučem i natekne, užas
                  Pa derem potkoljenice već po tko zna koji put, zapravo, samo obnavljam rane

                  Pogotovo kad radim sumo stil i potrefim onaj hrapavi dio šipke, e onda ***** sve po spisku
                  Chill bro

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    prije nekih 4-5 sati sam s*ebao rame i to punim
                    dok sam radio kosi bench sa sipkom i prilikom ostavljanja sipke na stalak (zavrsena serija) morao sam pomaknuti sipku uvise i bum...
                    pouka... nikad ne raditi prsa bez spottera

                    nadam se da ce ovaj deep relief pomoci koliko toliko
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      ..odradjen dobar trening nogu...imao sam cast da mi dozira crnja neki na cucnju...natrpao ja nekih kila i ono 4-5 pon sam izbaicm nekako i rkeo 1-2 d ami dozira i pomoze mi on..kad kaze ajmo jos dva, u stilu ronnie colemana isfura to ..i bas me kilno tu ...ali drzao sma distancu
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        i kakav je osjecaj kad imas nabildanog crnju odozada u cucnju

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          sigurno motivacijski
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Danas je trening bio posvećen samo ramenima,sredinom treninga nisam mogao dignuti ruku da se napijem vode
                            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Vec 5-6 dana lagana virozica, nisam iso u gym, ajd odradit cu kuci noge, 50 cucnjeva u super seriji sa sjedenjem uza zid 1 min i tako x4
                              Mislim da sam vidio Boga
                              panta rei

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by pro_beginer
                                i kakav je osjecaj kad imas nabildanog crnju odozada u cucnju
                                ..zamisli kada te pas ganja kako trcis brze, tako i ovo..motivise da se maknes iz naguzene pocicije
                                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                                Comment

                                Working...
                                X